آخرین وضعیت کشتارگاه جدید نجف آباد+ تصاویر

دسته: اجتماعی , اقتصادی , گزارش تصویری
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۳۰ دی ۱۳۹۷
آخرین وضعیت کشتارگاه جدید نجف آباد+ تصاویر آخرین وضعیت کشتارگاه جدید نجف آباد+ تصاویر آخرین وضعیت کشتارگاه جدید نجف آباد+ تصاویر                  2 155x105

اولین فاز کشتارگاه صنعتی نجف آباد با هزینه هشت میلیارد تومانی به اتمام رسیده و فاز دوم آن که شامل خرید تجهیزات و تکمیل ساختمان و ابنیه است نیز با اعتبار ۱۲میلیارد تومانی در حال انجام است. بیشتر بودجه ساخت این مجموعه که بزرگترین نمونه در غرب استان محسوب می شود از طریق اعتبارات عمرانی دفتر مقام معظم رهبری تامین شده است.

پایگاه خبری شهرداری: شهردار نجف آباد گفت: آغل، سالن کشتار و فضای اداری کشتارگاه به اتمام رسیده و نمای بیرونی نیز مراحل پایانی خود را پشت سر می گذارد.

مسعود منتظری افزود: سالن اصلی کشتارگاه دارای مساحتی بیش از ۲۶۵۰ متر مربع در دو طبقه ،آغل با مجموع زیربنای سه هزار و پنجاه متر مربع، سالن پیش سرد با مساحت تقریبی دو هزار متر مربع، بخش فرآوری ضایعات در هفتصد و شصت متر مربع و قسمت اداری با مساحت ۵۳۰متر مربع از جمله بخش های در نظر گرفته شده برای کشتارگاه صنعتی نجف آباد محسوب می شوند.
شهردار نجف آباد درباره آب کشتارگاه نیز بیان داشت: با مذاکرات صورت گرفته ، آب و فاضلاب استان متعهد به تأمین آب آشامیدنی و مصرفی به  میزان ۵۰۰ مترمکعب در ۲۴ ساعت شده است ، پساب کشتارگاه نیز  بعد از خروج از تصفیه خانه آن به مصرف فضای سبز این مجموعه خواهد رسید.

منتظری اضافه کرد: مناقصه اجرای خط انتقال گاز به محل کشتارگاه در حال انجام است و در خصوص برق نیز بعد از جلسات فشرده و پیگیری های متعدد، اخیرا تجهیزات مورد نیاز مانند ترانس خریداری شده و عملیات اجرای خط آن به زودی کلید خواهد خورد.


نوشته شده توسط:سخا - 3786 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۳۵
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.