شهردار خبر داداجرای ۳۷۲هزار متر مربع آسفالت در یک سال

دسته: اجتماعی , اقتصادی
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
اجرای ۳۷۲هزار متر مربع آسفالت در یک سال

طی سال گذشته بیش از سیصد و هفتاد و دو هزار متر مربع آسفالت در سطح مناطق پنج گانه انجام گرفته که بیشترین سهم آن مربوط به آسفالت معابر خاکی و جدید الاحداث با چهل و شش درصد به میزان ۱۷۱هزار متر مربع بوده است.

پایگاه خبری شهرداری: مسعود منتظری  در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ادامه نهضت پیاده روسازی در سطح مناطق پنج گانه و لحاظ کردن مسیرهای ویژه تردد نابینایان و معلولان در تمامی این پروژه ها خاطر نشان کرد: از مجموع بیست و هفت هزار متر مربع پیاده روی ساخته یا بهسازی شده در این مدت، دومین منطقه با هشت هزار متر مربع و منطقه چهار با بیش از ۵۲۰۰متر مربع بیشترین سهم را داشته اند.

شهردار نجف آباد از انجام ۵۲۰هزار متر مربع عملیات زیرسازی شامل خاکبرداری و خاکریزی به عنوان دیگر بخش فعالیت های عمرانی شهرداری در این مدت نام برد و اظهار داشت: اجرای بیش از ۹۵۰۰ متر کانیو، چهل هزار متر طول جدول گذاری در کنار ساخت و نصب ۱۲۰۰متر قطعات دال، یو و نیوجرسی دیگر بخش عملکرد عمرانی شهرداری در این مدت را تشکیل می دهند.

منتظری همچنین به فعالیت های عمرانی صورت گرفته در سطح پارک های شهر اشاره کرد و ادامه داد: در این بخش نیز شاهد اجرای بیش از ۵۵۰۰متر جدول گذاری، نزدیک به شش هزار متر مربع بلوک فرش و ۱۱۰ متر مکعب بتن ریزی بوده ایم.

 


نوشته شده توسط:سخا - 3460 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۷
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.