ادامه پلمپ، خانه معلم نجف آباد با حکم قضایی
ادامه پلمپ، خانه معلم نجف آباد با حکم قضایی

از حدود یک ماه پیش با شکایت متولیان موقوفه معروف به ملا عبدالرحیم،مجموعه تفریحی ویژه فرهنگیان نجف آباد که دو تالار مهر و ماه را نیز در خود جای داده، به صورت کامل پلمپ شده و رایزنی ها و پیگیری های صورت گرفته در این خصوص تا این لحظه به نتیجه مطلوبی نرسیده است. البته […]

از حدود یک ماه پیش با شکایت متولیان موقوفه معروف به ملا عبدالرحیم،مجموعه تفریحی ویژه فرهنگیان نجف آباد که دو تالار مهر و ماه را نیز در خود جای داده، به صورت کامل پلمپ شده و رایزنی ها و پیگیری های صورت گرفته در این خصوص تا این لحظه به نتیجه مطلوبی نرسیده است.

البته صدور حکم در این خصوص دارای سابقه ای چندین ساله است ولی تاکنون به دلایل مختلف این کار انجام نشده بود به طوریکه حتی در مورد دیگر ساختمان ها و مجموعه هایی که به ادعای متولیان در زمین های موقوفه ساخته شده اند نیز چنین مسائلی مطرح است.

از جمله این موارد می توان به مرکز مطالعات معلمان،آموزشکده فنی و حرفه ای سمیه،جهاد کشاورزی، پارک فیروزه، تربیت معلم، منازل مسکونی فیروز آباد وهنرستان دکتر شریعتی اشاره کرد.

البته برخی متولیان این موقوفه مدعی هستند که مجموعه زمین های آن به حدود ۱۴۰ هزار هکتار نیز می رسد ولی برخی دیگر تنها به موارد ذکر شده در بخش قبلی خبر بسنده کرده اند.

مخالفان این ادعا معتقدند که در زمانی که متولیان مدعی هستند اصلا امکان انجام کار کشاورزی به این مساحت با توجه به محدودیت های موجود در زمینه تجهیزات و آب وجود نداشته است.