این پایگاه خبری دارای مجوز از معاونت امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

 

ارتباط با ما در ایتا:

@njf_sakha

کانال نجف آباد نیوز در ایتا:

http://eitaa.com/najafabadnews_ir

 

 

صفحه نجف آباد نیوز در آپارات:

https://www.aparat.com/najafabadnews

 

کانال نجف آباد نیوز در تلگرام:

https://t.me/najafabadnews_ir

ارتباط با ما در تلگرام:

@njf_sakha

 

گزارش های مردمی:

موضوع ثبت ملک بدون تصرف

بسمه تعالی با سلام خدمت مسئولین محترم و زحمت کش همانگونه که می دانیم جهت درخواست ثبت واخذ سند مالکیت علاوه بر مستنداتی دال بر مالکیت فرد درخواست کننده باید ملک مورد نظر در تصرف شخص باشد اما در پلاک ثبتی ۷۵۵/۱۰۱۴ و۷۵۶/۱۰۱۴ و۷۵۸/۱۰۱۴و۷۵۷/۱۰۱۴واقع در قطعه ۶ نجف اباد (زمینهایی وسیع و بیش از یک میلیون و یکصد متر مربع واقع در نجف اباد ویلاشهر مابین دانشگاه آزاد و ویلاشهر) که در روزنامه اصفهان امروز مورخه ۱/۵/۹۲ جهت درخواست ثبت به نام سعید فتحی آگهی شده است .اگر به آدرس این زمینها مراجعه کنید خواهید دید که این زمینها توسط ایشان تصرف نشده است و بخش عمده این زمینها فاقد اعیانی و دیوارو یا حتی حصار و حتی درخت بوده و به شکل بیابانی و بایر می باشد که کاملا تخلف اداره ثبت اسناد نجف آباد در این خصوص محرز می باشد.چرا که در درجه اول می بایست این زمینها در تصرف شخص باشد در درجه دوم به نظر می رسد که بخش عمده این زمینها دولتی بوده و نمی بایست ثبت میشد. در پرس و جو ها و تحقیقاتی که توسط اینجانب از ادارات درگیر این کار انجام شد مشخص شد که شخصی به نام آقای احمدی کارمند اداره ثبت نجف اباد پیگیر این امر در ادارت مختلف بوده وایشان رابطه بسیار نزدیکی با پسران حاج علی مهدیه( یکی از ملکان عمده شهر و بخصوص یزدانشهر)داشته وایشان نیز در این امر نقش داشتهکه البته نیاز به تحقیقات وسیع داردوشاید این گفته ها اشتباه باشد. که از دست بنده حقیر کاری ساخته نیست.با تشکر

رستگاری:

با سلام و احترام . خوا هشمند است از کوی شهیداحمد صالحی واقع در خیابان منتظری شمالی جنب اداره ثبت اسناد و املاک یک گزارش تصویری تهیه فر مایید . شا ید مسیو لین شهری با مشا هده وضعیت خا نه های مخرو به ابتدا و انتهای این محل و شروع فصل بارندگی فکری بحال این منطقه مر کزی شهر بنما یند. جالب است که این کو چه به لحا ظ مو قعیت ان بین خیا بان فر ودسی و منتظری و وجود اداره ثبت بیشتر ین تردد را دارد و از لحا ظ وضعیت اسفالت و نظا فت بد ترین منطقه در شهر می با شد.

mreza:

زن فوق لیسانس خانواده بخاطر پشت پازدن به اصالت خانوادگیش شوهر خودرا کشت
تبانی با مرد غریبه برای قتل شوهر کد خبر: ۱۳۳۸۵۷ تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۸۹ – ۱۰:۵۸ زنی که با کمک یک مرد غریبه نقشه قتل شوهرش را در یکی از محله‌های شهرستان نجف‌آباد اصفهان عملی کرده بود، به همراه همدستش دستگیر شد. زن متهم در پی اختلاف با شوهرش با خوراندن قرص‌های خواب‌آور او را بیهوش کرد و با انتقال وی به بیابان‌های حومه شهر با کمک مردی که با او ارتباط داشت، مرتکب جنایت شد. به گزارش «جام‌جم»، اوایل هفته جاری مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ شهرستان نجف‌آباد تماس گرفت و از کشف یک گونی خبر داد که بوی تعفن از آن به مشام می‌رسید. کشف جسد در بیابان ماموران پس از تماس این شهروند به محل حادثه اعزام شدند و با باز کردن در گونی جسد خون‌آلود مردی میانسال را داخل آن پیدا کردند. ماموران پس از کشف جسد موضوع را به بازپرس کشیک دادسرا اطلاع دادند. ماموران در بازرسی داخل گونی یک کیف مردانه کشف کردند. جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و کارشناسان نظر دادند وی ابتدا بیهوش شده و پس از خفه شدن، قطع رگ یکی از دستانش، مرگ او را رقم زده است. برای مشخص شدن هویت مقتول در بازرسی کیف، برگه‌ای به دست آمد که شماره تماس خانواده مقتول در آن ثبت شده بود. بنابراین ماموران با شماره تلفن به دست آمده تماس گرفتند و پس از شناسایی خانواده‌اش، از آنها خواستند به پزشکی قانونی مراجعه کنند. به این ترتیب همسر مقتول با حضور در پزشکی قانونی هویت وی را تایید و برای ادامه تحقیقات در پلیس آگاهی شهرستان نجف‌آباد حضور یافت. زن مقتول در بازجویی‌های پلیسی مدعی شد که مرد خانواده یک روز پیش برای خرید از خانه خارج شده و دیگر بازنگشته است و نمی‌داند به چه علتی به قتل رسیده است. با توجه به اظهارات متناقض این زن، او چندین بار مورد بازجویی قرار گرفت تا عاقبت پس از ۱۶ ساعت تحقیقات، راز قتل شوهرش را فاش کرد. اعتراف به طراحی جنایت زن متهم در اظهاراتش به پلیس گفت: اوایل زندگی مشترکمان، شوهرم مرد خوب و مهربانی بود. پس از گذشت چند سال به یکباره رفتارهایش تغییر کرد و بنای ناسازگاری گذاشت. او مرا کتک می‌زد و می‌خواست با کار کردن در بیرون از خانه، هزینه زندگی را تامین کنم و دیگر نمی‌خواهد به سر کار برود. متهم یادآور شد: هر بار که به شوهرم اعتراض می‌کردم، او مرا بشدت کتک می‌زد. دیگر قادر به ادامه این زندگی نبودم. وی اضافه کرد: چند ماه پیش وقتی به یکی از بوستان‌های شهر رفته بودم، با مردی آشنا شدم و ملاقات‌هایمان ادامه پیدا کرد. از او خواستم در اجرای نقشه قتل شوهرم با من همکاری کند که با همدستی یکدیگر پس از خوراندن قرص خواب‌آور، شوهرم را به قتل رسانده و جسدش را در بیابان رها کردیم.

مهدی :

با عرض سلام خدمت شما می دانید در این شهر چه اتفاقی در حال وقوع است؟؟ می دانید هکتارها از زمینهای شهر مان نجف اباد در حال مالکیت به نام یک نفر است(زمینخواری) و این در حالی است که دها جوان این شهر یک متر زمین ندارند ؟؟ کافی است که به روزنامه اصفهان امروزمورخه ۱/۵/۹۲ صفحه ۴ اگهی های نوبتی مراجعه کنیدکه پلاکهای ۷۵۵/۱۰۱۴ الی ۷۵۸/۱۰۱۴بالغ بر یکملیون متر مربع به نام شخصی به نام سعید فتحی در حال ثبت و سند گرفتن است.تحقیقات این جانب نشان می دهد شخصی به نام آقای احمدی کارمند ثبت اسناد نجف اباد که ید طولا در خرید و فروش زمین در غرب یزدانشهر داشته و شهروندان این شهر اورا به عنوان یک بنگاهی می شناسند. با همکاری اشخاصی درشهرداری ویلاشهر وفرمانداری و زمین شهری وثبت اسنادنجف اباد و … اقدام به انجام این کار نموده و بانفوذ ایشان به ادارات فوق و…اقدام به این کار عظیم نموده(کافی است به ادارات فوق مراجعه و از چند و چون قضیه مطلع شوید) و همچنین بانفوذ ایشان با توجه به اینکه ظن دولتی بودن این پلاکها بسیار بالا می باشدهیچ اداره دولتی وحتی شهر داری به این کار اعتراضی ننموده است واقعا عجیب است جای سوال دارد. این زمینها ی عظیم که در شرق نجف اباد و مابین دانشگاه ازاد و ویلاشهر است به صورت بیابانی بوده و سالها رها شده است حال به یک باره صاحب دار شده و مالکی پیدا شده خواهشمند است تحقیقات عاجل نمایید واقعا چرا !!!؟؟؟