ارتباط با ما

این پایگاه خبری دارای مجوز از معاونت امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

ارتباط با ما ارتباط با ما                      300x218

 شماره تماس ۰۹۱۳۴۳۱۱۷۸۳ نیز جهت ارتباط با ما در  ایتا، و سروش و تلگرام و یا به صورت تماس تلفنی در خدمت مخاطبان خواهد بود.

 

پست الکترونیک پایگاه خبری:

movaheditaheri@chmail.ir

 

کانال نجف آباد نیوز در ایتا:

http://eitaa.com/najafabadnews_ir

 

کانال نجف آباد نیوز در سروش:

http://sapp.ir/najafabadnews_ir

 

صفحه نجف آباد نیوز در آپارات:

https://www.aparat.com/najafabadnews

 

کانال نجف آباد نیوز در تلگرام:

https://t.me/najafabadnews_ir

 

توییتر نجف آباد نیوز:

https://twitter.com/najafabadnews

 

صفحه نجف آباد نیوز در ایسنتاگرام:

https://www.instagram.com/najafabadnews_ir

 

گزارش های مردمی:

موضوع ثبت ملک بدون تصرف

بسمه تعالی با سلام خدمت مسئولین محترم و زحمت کش همانگونه که می دانیم جهت درخواست ثبت واخذ سند مالکیت علاوه بر مستنداتی دال بر مالکیت فرد درخواست کننده باید ملک مورد نظر در تصرف شخص باشد اما در پلاک ثبتی ۷۵۵/۱۰۱۴ و۷۵۶/۱۰۱۴ و۷۵۸/۱۰۱۴و۷۵۷/۱۰۱۴واقع در قطعه ۶ نجف اباد (زمینهایی وسیع و بیش از یک میلیون و یکصد متر مربع واقع در نجف اباد ویلاشهر مابین دانشگاه آزاد و ویلاشهر) که در روزنامه اصفهان امروز مورخه ۱/۵/۹۲ جهت درخواست ثبت به نام سعید فتحی آگهی شده است .اگر به آدرس این زمینها مراجعه کنید خواهید دید که این زمینها توسط ایشان تصرف نشده است و بخش عمده این زمینها فاقد اعیانی و دیوارو یا حتی حصار و حتی درخت بوده و به شکل بیابانی و بایر می باشد که کاملا تخلف اداره ثبت اسناد نجف آباد در این خصوص محرز می باشد.چرا که در درجه اول می بایست این زمینها در تصرف شخص باشد در درجه دوم به نظر می رسد که بخش عمده این زمینها دولتی بوده و نمی بایست ثبت میشد. در پرس و جو ها و تحقیقاتی که توسط اینجانب از ادارات درگیر این کار انجام شد مشخص شد که شخصی به نام آقای احمدی کارمند اداره ثبت نجف اباد پیگیر این امر در ادارت مختلف بوده وایشان رابطه بسیار نزدیکی با پسران حاج علی مهدیه( یکی از ملکان عمده شهر و بخصوص یزدانشهر)داشته وایشان نیز در این امر نقش داشتهکه البته نیاز به تحقیقات وسیع داردوشاید این گفته ها اشتباه باشد. که از دست بنده حقیر کاری ساخته نیست.با تشکر

رستگاری:

با سلام و احترام . خوا هشمند است از کوی شهیداحمد صالحی واقع در خیابان منتظری شمالی جنب اداره ثبت اسناد و املاک یک گزارش تصویری تهیه فر مایید . شا ید مسیو لین شهری با مشا هده وضعیت خا نه های مخرو به ابتدا و انتهای این محل و شروع فصل بارندگی فکری بحال این منطقه مر کزی شهر بنما یند. جالب است که این کو چه به لحا ظ مو قعیت ان بین خیا بان فر ودسی و منتظری و وجود اداره ثبت بیشتر ین تردد را دارد و از لحا ظ وضعیت اسفالت و نظا فت بد ترین منطقه در شهر می با شد.

mreza:

زن فوق لیسانس خانواده بخاطر پشت پازدن به اصالت خانوادگیش شوهر خودرا کشت
تبانی با مرد غریبه برای قتل شوهر کد خبر: ۱۳۳۸۵۷ تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۸۹ – ۱۰:۵۸ زنی که با کمک یک مرد غریبه نقشه قتل شوهرش را در یکی از محله‌های شهرستان نجف‌آباد اصفهان عملی کرده بود، به همراه همدستش دستگیر شد. زن متهم در پی اختلاف با شوهرش با خوراندن قرص‌های خواب‌آور او را بیهوش کرد و با انتقال وی به بیابان‌های حومه شهر با کمک مردی که با او ارتباط داشت، مرتکب جنایت شد. به گزارش «جام‌جم»، اوایل هفته جاری مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ شهرستان نجف‌آباد تماس گرفت و از کشف یک گونی خبر داد که بوی تعفن از آن به مشام می‌رسید. کشف جسد در بیابان ماموران پس از تماس این شهروند به محل حادثه اعزام شدند و با باز کردن در گونی جسد خون‌آلود مردی میانسال را داخل آن پیدا کردند. ماموران پس از کشف جسد موضوع را به بازپرس کشیک دادسرا اطلاع دادند. ماموران در بازرسی داخل گونی یک کیف مردانه کشف کردند. جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و کارشناسان نظر دادند وی ابتدا بیهوش شده و پس از خفه شدن، قطع رگ یکی از دستانش، مرگ او را رقم زده است. برای مشخص شدن هویت مقتول در بازرسی کیف، برگه‌ای به دست آمد که شماره تماس خانواده مقتول در آن ثبت شده بود. بنابراین ماموران با شماره تلفن به دست آمده تماس گرفتند و پس از شناسایی خانواده‌اش، از آنها خواستند به پزشکی قانونی مراجعه کنند. به این ترتیب همسر مقتول با حضور در پزشکی قانونی هویت وی را تایید و برای ادامه تحقیقات در پلیس آگاهی شهرستان نجف‌آباد حضور یافت. زن مقتول در بازجویی‌های پلیسی مدعی شد که مرد خانواده یک روز پیش برای خرید از خانه خارج شده و دیگر بازنگشته است و نمی‌داند به چه علتی به قتل رسیده است. با توجه به اظهارات متناقض این زن، او چندین بار مورد بازجویی قرار گرفت تا عاقبت پس از ۱۶ ساعت تحقیقات، راز قتل شوهرش را فاش کرد. اعتراف به طراحی جنایت زن متهم در اظهاراتش به پلیس گفت: اوایل زندگی مشترکمان، شوهرم مرد خوب و مهربانی بود. پس از گذشت چند سال به یکباره رفتارهایش تغییر کرد و بنای ناسازگاری گذاشت. او مرا کتک می‌زد و می‌خواست با کار کردن در بیرون از خانه، هزینه زندگی را تامین کنم و دیگر نمی‌خواهد به سر کار برود. متهم یادآور شد: هر بار که به شوهرم اعتراض می‌کردم، او مرا بشدت کتک می‌زد. دیگر قادر به ادامه این زندگی نبودم. وی اضافه کرد: چند ماه پیش وقتی به یکی از بوستان‌های شهر رفته بودم، با مردی آشنا شدم و ملاقات‌هایمان ادامه پیدا کرد. از او خواستم در اجرای نقشه قتل شوهرم با من همکاری کند که با همدستی یکدیگر پس از خوراندن قرص خواب‌آور، شوهرم را به قتل رسانده و جسدش را در بیابان رها کردیم.

مهدی :

با عرض سلام خدمت شما می دانید در این شهر چه اتفاقی در حال وقوع است؟؟ می دانید هکتارها از زمینهای شهر مان نجف اباد در حال مالکیت به نام یک نفر است(زمینخواری) و این در حالی است که دها جوان این شهر یک متر زمین ندارند ؟؟ کافی است که به روزنامه اصفهان امروزمورخه ۱/۵/۹۲ صفحه ۴ اگهی های نوبتی مراجعه کنیدکه پلاکهای ۷۵۵/۱۰۱۴ الی ۷۵۸/۱۰۱۴بالغ بر یکملیون متر مربع به نام شخصی به نام سعید فتحی در حال ثبت و سند گرفتن است.تحقیقات این جانب نشان می دهد شخصی به نام آقای احمدی کارمند ثبت اسناد نجف اباد که ید طولا در خرید و فروش زمین در غرب یزدانشهر داشته و شهروندان این شهر اورا به عنوان یک بنگاهی می شناسند. با همکاری اشخاصی درشهرداری ویلاشهر وفرمانداری و زمین شهری وثبت اسنادنجف اباد و … اقدام به انجام این کار نموده و بانفوذ ایشان به ادارات فوق و…اقدام به این کار عظیم نموده(کافی است به ادارات فوق مراجعه و از چند و چون قضیه مطلع شوید) و همچنین بانفوذ ایشان با توجه به اینکه ظن دولتی بودن این پلاکها بسیار بالا می باشدهیچ اداره دولتی وحتی شهر داری به این کار اعتراضی ننموده است واقعا عجیب است جای سوال دارد. این زمینها ی عظیم که در شرق نجف اباد و مابین دانشگاه ازاد و ویلاشهر است به صورت بیابانی بوده و سالها رها شده است حال به یک باره صاحب دار شده و مالکی پیدا شده خواهشمند است تحقیقات عاجل نمایید واقعا چرا !!!؟؟؟

دیدگاه ها
خانم چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۴ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

سلام. لطفا در مورد قتل “رضا کارشناس” و “معصومه قیصری” نتایج دادگاه و جزئیات حوادث را بنویسید، چرا که مردم در اینگونه موارد بیشتر شایعه می سازند، وظیفه مسئولین است که واقعیت را بیان کنند که چیزی در این دو مورد نشنیدیم.
با تشکر

حسنی پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۶:۱۷ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

و چنین شد که این شهر نجف آباد نام گرفت.

شهر من یادت عبادتگاه من / خاطراتت نغمه ی آگاه من

کوچه هایت جایگاه یادها / در فضایت نقشی از فریادها

خاطر بگذشته را یاد آورند / بوی گل را همره باد آورند

شهر دین و دانشی در روزگار / خاطر مردان نیکت ماندگار

در مسیر جنگ و خون و انقلاب / بود انوار تو همچون افتاب

شهر من شهر زنان نیک خو / در تلاش و کوشش و در جستجو

در مسیر تربیت زهرا رهند / شور عشق و شور هستی می دهند

پر صلابت لیک آرام و متین / بانوانی خوب و دریای متین

شهر من شهر شهیدان دلیر / در مسیر عشق و ایمان بی نظیر

باغهایت سبز و زیبا چون بهشت / جاودانی در مسیر سرنوشت

فرش زیبای تو را همچون گهر / می برندش مردم صاحب نظر

مغز و بادام تو می باشد بسی / رونق بازار بی دل واپسی

میوه انگور و انارت خوب و ناب / می برد برق از جمال آفتاب

مردمانت صادق و دریا دلند / دائما در رتق و فتق مشکلند

پهنهی دیوارهای کاهگلی / در وجودم می دمد نقش جلی

گل شده آیینه اما خام خام / می کند بر خاطراتم حجت تمام

برج و بارو را نگر معمار نیست / نیست او اینجا دگر انکار چیست

جان یقینا طالب دیدارهاست / فکر در اندیشه ی پندارهاست

دل کنون سر داده یک آهنگ شاد / تا دل کند از روزگاران سخت

بوی مرطوب بهاران آمده / خاطری از یاد یاران آمده

عطر اسفند اسفند است و کندر در فضا / یاد ارد مهد پاکی و صفا

نکهتش آرام بخش جان شده / بوی عطرش روح را درمان شده

روی دیوار بلند روبرو / می کند آن یاس با من گفتگو

در پناهش آن درخت بید شاد / می کند از راهیان عشق یاد

آن شقایق های سر در پای دوست / لاله ها با یادشان در گفتگوست

پیچک افتاده از بالای بام / می دهد بر رهرو این ره پیام

شهر من یادت عبادتگاه من / خاطراتت نغمه ی آگاه من

دوست دارم سرزمین پاک تو / ذره ذره خاک تا افلاک تو

صادقانه گویمت ای خاک پاک / همچو خورشیدی درونم تابناک

@شعر: استاد صدیقه مردانی@

درباره ی شهر همیشه جاودان نجف آباد

rdza جمعه ۱۸ مهر ۱۳۹۳ - ۸:۱۸ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

سلام به همه شما
از بد روز گار برای اولین بار شب گذشته توفیق حضور در مجموعه تالارهای افتاب و مهتاب استخر کوهستان را پیدا نمودم
که با وقایعی تلخ مواجه شدم
روی کلام با مدیریت این مجموعه عظیم میباشد
اقای مهندس دکتر حاجی و…
هر انچه هستی و هر انکه نیستی
براساس احکام قطعی اسلام و شریعت مقدس استماع صدای جنس مونث به صورت ترانه و اواز برای مردان حرام میباشد
درکمال ناباوری روز گذشته در حین برگزاری مراسم جشن عروسی مسول صدای تالار اقدام به پخش یک ترانه باصدای زن و همچنین ترانه های متعددی از خواننده های لسانجلسی نمود که با اعتراض برخی از مهمانان مواجه شد ولی کو گوش شنوا
انقدر در کفر و جهل خود قرق شده ایم که حتی اعتراضی کوچک را همانند دشنام برنمیتابیم
اقای مدیر غیرت خود را به چند جرعه اسکناس فروختید
و ایا در اینده نزدیک کاستی از صدای و الده محترم و همسر مکرمه در صحن تالار پخش خواهد شد
براستی براساس فتوای که دین و دنیایی مردم را به تاراج میبرید
پخش ترانه های ملحدین و مفسدین انهم در تالار تحت مدیریت شما به چه معناست
ایا به دنبال فرهنگ سازی قبح زدیایی از فساد و منکرات نیستید
ایا چون شما دین خود رابه دنیا فروختید بقیه مردم هم بازد مثل شما باشند
ریاست محترم اماکن خدا قوت؟؟!!
اما نکته

مهدیان چهارشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۴ - ۵:۰۴ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

میخواستم به کارگری که هواپیما در نجف اباد ساخته کمک کنم لطفا شماره تماسی ازش بدید قبلا هم ازتون درخواست کرده بودم متشکرم

انتقاد..... شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۶:۴۱ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

آقای خبرنگار که مطلب گذاشتین که دانشگاه زمین خواری کرده….شما انقدر سطح اطلاعاتتون پایینه که حتی معنی کلمه زمین خواری رو نمیدونی….
واقعا جالبه مسولین نجف اباد زمین رو به بالا ترین قیمت ممکن به دانشگاه فروختن پول ها رو گرفتن خرج کردن الان اومدین میگین زمین خواری شده زمین هامون رو پس بدین؟؟؟؟؟؟؟؟
شما ها که ادای فضل و کمالات میکنین این کلاه برداری نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یونس حیدری شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۸:۰۲ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

سلام چرا عکس های معلمان نمونه آموزش و پرورش امسال ۹۴ در سایت شما نیست که حدود ۶۰ نفر هستند ولی در باره موضوعات بسیار ضعیف چندین سطر مطلب دارید لطفا مصاحبه عکس بیوگرافی آنها را ارائه دهید
یونس حیدری معلم نمونه سال ۹۴

مصطفی ایزدی یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ - ۱:۴۰ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

سلام شخصی به نام علیرضا مطالبی در مورد شهید محمد منتظری نوشته است. اگر ممکن است نام خانوادگی ایشان آورده شود یا منبعی که زندگی نامه شهید منتظری از آن اخذ شده، اعلام گردد. با سپاس فراوان

  علیرضا یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴ - ۳:۴۲ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

  سلام علیکم ضمن تشکر از عنایت جنابعالی منابع مطالب عنوان شده در پایان مطالب ذکر گردید

علی نمازی دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۴ - ۶:۱۴ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام، بسیار متاسف شدم وقتی زندگی آیت الله منتظری را در فهرست بزرگان نجف آباد ندیدم. شما زندگی ملاهاشم میردامادی که متولد نجف بود و عمر خود را هم در نجف و مشهد گذراند را آورده اید ولی به زندگی ایشان نپرداخته اید.

  ن نجف آبادی پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۷ - ۵:۳۰ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

  علی آقا متأسفم که از سیاست بی خبری . سیاست پدر و مادر ند ارد و بیگناه را اعدام میکند

حسن دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴ - ۳:۴۶ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

چرا تصاویر علمای برجسته این شهر را ورودی این شهر نصب نمیکنند (احمد حججی / ابراهیم ریاضی / محمدحسن عالم / عباس ایزدی / سید علی آیت / سید ناصرالدین حجت / ملاحسینعلی مسجدی /محمد علی احمدیان ))

حمید پنجشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۵:۲۱ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

سلام چرا مطلب درباره سید حسن آیت نزدید؟
لااقل این را کپیه کنید:
http://www.jahannews.com/vdch-qnk623nxid.tft2.html

امید، یکشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴ - ۱:۰۱ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام چرا با خبرهای نا صحیح مردم را دچار سردر گمی می کنید طبق مقررات وزارت نیرو ماده ۱۵اب وفاضلاب انشعاب اب وفاضلاب لازم وملزوم همدیگر میباشند واختیاری نیست بلکه اجباری بوده ودر صورت عدم پرداخت منجر به قطع اب میشود

حسام سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۷ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
خانه تاریخی تدین توسط مالک جدیدش در حال تخریب از درون خانه است لطفا گزارشی تهیه کنید و به گوش مسئولین برسانید
با تشکر

علی یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۸:۲۴ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

با عرض سلام وخسته نباشید
داشتم در سایتتان گشتی می زدم دیدم در قسمت توزیع جمعیت شهرستان مطالب و آمار نوشته شده به روز نبود چون که بنده در زمینه آمار فعالیت می کنم آمار جدیدجمعیتی را بصورت آماده و تحلیل شده دارم درصورت نیاز و استفاده برایتان ایمیل کنم.

  بصیر یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۲:۵۹ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

  لطفا بفرستید از همکاری شما هم خوشحال میشویم

aga200058 دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱:۱۸ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

<>
با سلام و احترام
بیاید یکم از شوک فیش های حقوقی نجومی بیام بیرون و بخندیم
این موضوع واقعا اتفاق افتاده است.
مراجعه کننده: سلام خانم،ببخشید میخاستم فرزندمو واسه پیش دبستانی ثبت نام کنم.
مسئول با روی گشاده و بسیار محترمانه:بله،حتما،فقط این موارد که نوشته شده براتون،آماده کنید و تشریف بیاورید واسه ثبت نام.
مراجعه کننده: ببخشید این آزمایش انگل رو کجا باید انجام بدیم؟!
مسئول: کاری نداره،مراکز بهداشتی درمانی همشون انجام میدند.یک ساعت بیشتر وقت نمیگیره!!!!!!!!
فردای آن روز———–
مراجعه به مرکز بهداشتی درمانی “بهداری م”
مراجعه کننده: ببخشید میخواستم یه آزمایش برای فرزندم جهت آزمایشگاه بنویسید،آزمایش انگل
دکتر مرکز: این وظیفه ما نیست،ما نمی تونیم بنویسیم،برو کلینیک بهداری”س” یا …
مراجعه کننده: ببخشید در مورد پرونده بهداشتی سئوال داشتم
مسئول مرکز: شماره کارت بهداشتی
مراجعه کننده: منزل نبودیم کارت جدید ندارم
مسئول مرکز: میرید منزلتون،درب خونه همسایه رو میزنی،شماره اونا رو میگیری میاری تا شماره شما رو پیدا کنیم.
مراجعه کننده: آخه تو این هوای داغ،پیاده،نمیشه واسم یه کاریش بکنید؟!
مسئول مرکز: نه نمیشه
مراجعه کننده: حالا یه کاریش بکنید.
مسئول مرکز: خانم … ببینید چیکار میشه واسه ایشون بکنید.
(( الان یکی از بزرگترین وقایع تاریخ بشری انجام میشه))
خانم … : بزارید سیستمو روشن کنم،آهان،خوب شد،شماره ملی تون
مراجعه کننده: ۱۲۳۴۵۶۷۸۹
خانم … : شما الف ی هستید
مراجعه کننده: بله
خانم … : صبر کنید و (( سه ثانیه بعد)) اینم شماره پرونده شما،پیدا شد.
ادامه داستان،فردای آن روز:
درمانگاه امام م.ب
مراجعه کننده: ببخشید آقای دکتر یه آزمایش بنویسید واسه فرزندم واسه آزمایش انگل
دکتر محترم: بله،آهان بفرمائید.
مراجعه کننده: ببخشید جواب آزمایش رو بیارم خدمتتون،گواهی صادر می کنید؟
دکتر محترم: بله،حتما
دقایقی بعد بیمارستان شهید م.م
مراجعه کننده: ببخشید واسه آزمایش انگل اومدم
خانم مسئول: ما آزمایش نمیگیریم،فقط ظرف نمونه گیری بهتون میدیم
مراجعه کننده: ببخشید اونوقت آزمایش رو کجا برم
خانم مسئول: کلینیک بهداری س یا مرکز سلامت خ
دو روز بعد از روز آن دو روز،کلینیک س
مراجعه کننده: ببخشید واسه آزمایش انگل فرزندم اومدم،اینم ظرف نمونه گیری
مسئول آزمایشگاه: این ظرف قبول نیست،این سه ظرف رو بگیرید و هر دو روز یکبار یک ظرف نمونه رو بیارید.
۱۰ روز بعد از آن دو روز بعد از دو روز یک هفته اول(چون به تعطیلی هم خورد)،جواب آزمایش به دست نزد پزشک درمانگاه امام م.م
متاسفانه پزشک قبلی نیست،مراجعه کننده وارد اتاق پزشک ولی پزشک نیست و کاری داشتند رفتند و الان بر می گردند،۵ دقیقه بعد،ماه مبارک رمضان آقای دکتر با دهان بوی متعفن سیگار!!!!
مراجعه کننده: ببخشید آقای دکتر یه گواهی سلامت میخواستم
آقای دکتر مرکز: ما گواهی سلامت نمیدیم
مراجعه کننده: چرا؟!
آقای دکتر: اولا باید برید مرکز … اونجا جواب میدند،دوما با این آزمایش باید کشت مدفوع انجام بشه،مشکوکه
مراجعه کننده: آقای دکتر خطرناکه،آزمایش مشکلی رو نشون میده
آقای دکتر: باید بیاید تا بررسی بشه.
مراجعه کننده: با ناراحتی،ممنون
سه روز بعد از ۱۰ روز بعد از آن دو روز بعد از دو روز یک هفته اول،جواب آزمایش رو یکی از پزشکان حاذق شهر دیده و اعلام می دارد آزمایش مشکلی را نشان نمی دهد و همه چیز در حد نرمال و عادی است. و گواهی بعد از صادر می شود.
حالا حضرت عباسی شما بودید چیکار میکردید،اصلا چی فکر میکردید
یه فرد سالم تو ماه مبارک رمضان یه کار ساده رو به چه دربه دری و طی مراحل عجیب و قریب انجام داده،وای به روزی که طرف بیمار باشه،چاره ای هم نداشته باشه،دقیقا نابود میشه.
قابل توجه مسئولان مرتبط….
ببینید باید چیکار کرد،چند تا تخلف و اهمال کاری در این نمونه کوچک از هزاران مشکلات مردم وجود داشت.
البته واقعا پیشاپیش از مسئولان عزیز و دلسوز شهر عذرخواهی میکنم.

ممنون

fanaee چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵ - ۷:۵۹ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام وخسته نباشی خدمت شما میخواستم خواهش کنم از وضع نابسامان اداره {…} نجف آباد گزارشی تهیه کنید واقعا به عنوان یک ارباب رجوع وقتی به اداره مراجعه میکنیم رییس اداره که هیچ موقع سر کارش حضور نداره بعد هم با یه راهنمایی اشتباه آدم رو سردر گم میکند کارمند ها هم که دیگه نگو و نپرس واقعا این مدیرها رو از کجا پیدا میکنند مرتب هم آدم رو بین (دو ساختمان اداره) پاس میدهند واقعا خدا رو خوش میاد با این بعد مسافت خواهش میکنم این خبر رو منتشر کنید مردم بلا تکلیف هستند متشکر از سایت خوبتون

  منتظر یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۵ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

  جانا سخن از حال دل ما گویی-خبر جدید اینکه چند روزی است تلفن های اداره خ منتظری هم به علت بدهی قطعه و آقایون درست غیر قابل دسترسی هستند.سیر چه خبر داره از گرسنه. منتظرن حقوق سر برج واریز بشه ؛ حالا کار مردم حل هم نشد که نشد.

fanaee پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۲:۳۸ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام بارها پیام گذاشتم از وضع نابسامان اداره راه و شهرسازی واقعا این اداره در بی نظمی و برخورد بد پرسنل و خصوصا رییس اداره سر آمد است واقعا مسولین شهر و نماینده محترم نمی خواهند فکری به حال آن بکنند.

saeed چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۹:۱۵ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا متاسفم که شهرستانی به این مهمی و با این همه الگو و شهید وهمچنین دیدن عملکرد ارگان های دیگه مثل شهرداری که انصافا در این چند سال و روی کار آمدن مدیری جهادی و جوان شاهد شکوفا شدن است اداره (یک مجموعه دولتی مستقر در شمال شهر) به این صورت باشد بنده هم برای یه کار کوچک اداری و اخذ مجوز ۳ ماه دویدم امیدوارم مسئولین فکری بکنن

  farhad پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۶:۰۱ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

  بسیار موافقم متاسفانه مدیر این مجموعه(اداره ای مستقر در شمال شهر)نزدیک دو دهه است رییس مانده معلوم است فرسایشی میشود و جواب مردم را سر بالا میدهد انقدر بی تفاوت که مردم روز به روز در جاده های شهرستان کشته میشوند و این آقا و مسئولین شهر هم فکری نمیکنند واقعا کمی از مدیریت جهادی شهرداری و نماینده محترم یاد بگیرند

   مریم شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۴:۱۸ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

   اقای farhad تصادفات اخیر نیز نشانه نالایقی این lچنین مدیرانی است که خانواده اقوام ما را نیز عذا دار نموده

حسین سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۳:۳۴ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

تبلیغات خارجی در داروخانه ارزشی
یکی از داروخانه های شلوغ شهر اقدام به تبلیغ داروهای خارجی در معرض دید مشتریان خود کرده است. با توجه به وابستگی این مجموعه به یکی از ارگان های ارزشی و پر برکت نظام و شهرستان، از مسئولان تقاضا داریم نسبت به اصلاح این کار خلاف سیاست های اقتصاد مقاومتی اقدام نمایند.
این جا خدمات زیاد، گسترده و تحسین برانگیزی به شهروندان ارائه می دهد؛ حیف است که این جوری آن را خدشه دار کنند.

محسن سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۳:۳۴ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

قبوض رنگارنگ کمر شکن
آقا مخلفات این قبوض آن قدر زیاد شده که بعضی وقت ها اندازه ۵۰ درصد مبلغ نهایی میشند. آخه من کارگر با حقوقی که شاید چند ماه عقب و جلو بشه و چند سر عائله، چه جوری از پس این قبوض بر بیام؟
اعتراض هم که میکنیم، میگند مجلس تصویب کرده، برید از نماینده بپرسید. بابا آخه انصاف هم خوب چیزیه! یه کم مراعات ما قشر متوسط و رو به پایین را بکنید. باور کنید از سفره زن و بچه ام باید بگیرم و بدم بابت قبض های رنگارنگی که هر روز پر رنگ تر می شوند.

عبداله نصر جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۸:۴۹ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

بنده عبداله نصرهستم به معاون سلامت دامپزشکی بفرمائیدشماکه می گویید باهمه تسویه حساب کرده اید چرا ۹۵/۱۲/۱۸ تابه حال که ۳۰۰۰مرغ ازمرغداری اینجانب رادرگلدشت برده اید تسویه نکرده ایدوهیچ جوابی نمیدهید

محمد شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۵ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
متاسفانه از ورودی های شهر که وارد نجف آباد میشویم شاهد تخریب بسیاری از تابلوها میشویم که با زحمات زیادی توسط شهرداری محترم و اداره راهداری و حمل و نقل با هزینه های زیادی نصب میگردد آخرین انها تابلوی ورودی تازه نصب از سمت اصفهان است که با بی فرهنگی تمام تخریب گردیده هیچ کجای کشور به این وسعت تابلوهای که مال بیت المال است تخریب نمیشود این کار موجب دلسردی مسیولین جوانی میشود که بعد از چندین سال با تلاششان نشان دادند که نیروی جوان متخصص که بدون گرایش سیاسی پا به عرصه کار و جهاد میگذارد میتواند تحولهای زیادی به وجود آورد در کل میتوانم بگویم متاسفم…..

م احمدی جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

سلام من از اهالی مهردشت هستم غریب به چندین ماه است برای زمینم درخواست سند کرده ام که متاسفانه با بی مهری و بی تفاوتی کارمندان و رییس اداره … نجف اباد مواجه شده ام که متاسفانه هیچگونه فعالیتی انجام نمیدهند یا سر کار مشغول بازی با کامپیوتر هستند و یا…. انصاف است که ما اهالی مهردشت این همه راه برای کارهایمان به این اداره بیاییم و ابنگونه برخورد شود از نماینده محترم و فرماندار درخواست داریم رسیدگی نمایند./

محمد زمانی جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

یکی از شرکت های سرمایه گذاری که همین چند روزه هم مجمع عمومی آن برگزار میشود چندین سال است یک ریال هم به سهامداران خود سود نداده است به بهانه نداشتن پول و… چطور اگر پول ندارند حقوقشان سر موعد میرسد هر سال هم از ترس تجمع زیاد سهامداران مجمع عمومی را آخر ماه رمضان برگذار میکنند و با ایجاد شرکت های مختلف سرمایه مردم را به جیب خود میزنند شرکت هایی که سهامداران ان کارمندان خودشان هستند. خواهشا این اخبار را منتشر کنید تا مردم از ماهیت اینگونه شرکت ها با خبر شوند؟؟؟؟؟

آسمان آبی پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶ - ۸:۲۷ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

بر مرکز معاینه فنی نظارت بیشتری کنید

نظر ارسالی به تلگرام ما: امروز برای معاینه فنی رفتم مرکز معاینه فنی در کمربندی جنوبی شهر روبروی فرماندهی انتظامی

درخواستی که دارم از مسئولین نظارتی شهر اینکه اوضاع خدمت رسانی توسط صاحب امتیاز این مرکز بیشتر شود ، از ۱۰ تا ماشین که اونجا بودیم ۷ نفر مان که دور هم ایستادیم همگی ناراضی بودیم

از نبود یه صندلی برا نشستن ، پِرِس نکردن کارت معاینه، قطعی مکرر سیستم ، عدم توضیح کارشناس کنترل کیفی در خصوص بازرسی و… ممنون.

روح الله پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶ - ۸:۲۸ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

از دوچرخه سواری خانم ها ناراحتیم

تماس تلفنی با خبرنگار ما: از طرف بنده از خانم هایی که در سطح شهر دوچرخه سواری می کنند، خواهش کنید که این کار را در فضای مخصوص آن انجام دهند.

صحیح نیست که بانوان محترم ما، این جوری خود را در معرض دید قرار دهند.

وقتی به این بنده خدا از پیگیری برخی مسئولان برای تسهیل در دوچرخه سواری خانم ها خبر دادیم، ناراحت شد و حرف هایی نسبت به آقایون مسئول زد که قابل پخش نیستند.

  مهسا شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۸:۳۶ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

  جناب روح الله ما زنان هم از سیگار کشیدن مردان در مکانهای عمومی ناراحتیم از آقایون خواهش کنید این کار را در فضای خصوصی انجام دهند.

منتظر یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۹:۴۱ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

به روابط عمومی و رفاهی تفریحی محترم شهرداری هم توصیه می کنیم برای فرهنگ سازی و حذف این معضل از جامعه متدین نجف آباد دست به کار شوند. مفاهیم زیبا، گیرا و همه پسند. إن شاء الله همه دستگاه ها از ظرفیت های خود استفاده کنند تا شاهد بلایای بیشتر در خانواده ها نباشیم.
*البته واضح است که اگر دستگاه های متولی بیکار بنشینند، جوانان فهیم، غیرتمند و دلسوز انقلاب نجف آبادی، حکم ” آتش به اختیار” ی ولیّ امرشان را مجری خواهند بود.

  منتظر سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۸:۰۸ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

  سلام. خداقوت. شما که اهل تقطیع نبودید. چرا اصل موضوع را حذف کرده اید و آخرش را آورده اید؟ “این معضل” اشاره به چه دارد؟

علی شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۷:۱۹ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

ایکاش اسم مسلمانی وشیعه بودن رایدک نمی کشیدیم

نظر مردم- «علی» برای کانال تلگرامی ما نوشته: ای کاش بجای این همه پیام تبلیغاتی ورزشی خبری حوادث ،علمی پزشکی و سیاسی، پیامهای کاشی نیلو که درد هزاران هزارجوان بیکار و کارگری که مجبور است جهت هزینه درمان به هرکس وناکسی رو بزند تاهزینه درمان یاتدریس بچه اش راجورکند، درج می شد. وتعدادی که با اختلاس حتی … و …. را باپول میخرند درج میشد .

ایکاش اسم مسلمانی وشیعه بودن رایدک نمی کشیدیم برای یک قبض پنجاه
هزارتومانی یک کارگر بدبخت اخطار قطع می اید ولی یک شرکت هفت میلیارد به برق وهفت میلیارد به اداره گاز بدهکار است .

معنای این تعامل چیست! خدامیداند شصت میلیارد وام گرفته میشود بدون اینکه یک ریال ان درشرکت هزینه شود ویک جوان برای یک وام ازدواج هزاران هزار سدجلوی پایش گذاشته میشود.

سخا شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۷:۱۹ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

این جوری امام رضا رو هم ناراحت می کنید

نظر مردم- یکی از مخاطبان ساعت ۱ و ۳۰ دقیقه بامداد دیشب، این متن را به صورت پیامک برایمان ارسال کرده:

آخه خدا نشناس ها، این چه موقع بمب هوا کردن به مناسبت میلاد امام رضا است.

پدر مریض من، از جا پرید. نزدیک بود سکته کنه. این جوری امام رضا رو هم ناراحت می کنید.

البته این بنده خدا، اعصابش خرد بوده و چند تا اصطلاح غیر قابل پخش هم در انتهای پیام نوشته بود. ازش محل سکونتش را پرسیدیم ولی تا این لحظه جواب نداده.

زهره یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۷:۳۲ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

پنج سال پیش دوران مراقبت بارداری ام رو پیش یکی از متخصصان زن نجف آباد میرفتم.نیمه های راه بعلت عملی که برای بعضی از خانم ها توی این دوران پیش میاد،دکتر درخواست ۳۰۰هزارتومن زیرمیزی کردن که باید قبل از عمل بهشون پرداخت میکردم.دکترم را عوض کردم و همون عمل رو بدون زیرمیزی انجام دادم.پنج سال گذشته و اون خانم دکتر دیگه توی بیمارستانهای دولتی زایمان انجام نمیدن.و فقط بیمارستانهای خصوصی و نیمه خصوصی اصفهان تشریف میبرن.
اینارو گفتم چون این چند روزه عکس پروفایلشون رو دیدم که در یکی از کشورهای خارجی خوش میگذرونن.خب حتما حقشون رو گرفتن و الان هم رفتن استراحت کنن بابت زحمات شایانی که بدای مریضاشون میکشن.

محمد سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۷:۱۸ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا واقعیتی هست که بایدواقفین وخیرین به اهمبت آن پی ببرند،شهرطلایی ورزش کشوردرکمترین سرانه فضای ورزشی توسط ورزشکاران وهیاتهای ورزشی موفق شده اندافتخارات جهانی متعددی برای عزت واقتدارملی این کشورکسب نماید.

حال وقت آن است که باایجادفرهنگ وقف ورزشی فضاهای ورزشی متعدد ایجادنماییم تا بااستفاده ازحداکثرپتانسیل شهرستان درراستای افتخارآفرینی توسط جوانان این شهرستان همواره درعرصه ملی وجهانی موفق باشیم وباهمگانی کردن ورزش برای سنین مختلف وباحضوراقشار جامعه درمکانهای ورزشی بتوانیم سلامتی رابه جامعه ارزانی داریم.
این نظر از طریق تلگرام برایمان ارسال شده است.

«ف.چ» سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۷:۱۸ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

تابستان و باز بحران آب و بحث صرفه جویی آب
تقریبا مردم با این مقوله آشنا هستند وآگاهی های مختلفی از طریق رسانه میبینند
ولی ….

معذرت میخواهم گاهی به سرویس بهداشتی های عمومی و یا در پارک میرویم و اکثراوقات با شیراب خرابی روبرو میشویم
که دایم از آن آب هدر میرود!!!!!

ویا جهت آب دادن فضای سبز
کلا درخت وچمن و پیاده رو و خیابان
آب پاشی میشود
هرچند آب شرب نیست ولی این خود نوعی اسراف است.
این نظر از طریق تلگرام برایمان ارسال شده است.

صادقی پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۶:۲۹ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

لطفا یک تذکری به اداره مخابرات بدهید . بنده و همسرم هر دو شاغل هستیم و ساعت دو از سر کار می آیم خانه تا پس از ناهار و خواباندن به زور بچه های کوچکم کمی استراحت کنیم ولی چندین بار شده سامانه ۲۰۰۰ مخابرات حدود ساعت سه ظهر تماس می گیرد جهت پرداخت قبض تلفن .

یعنی تا این حد . تمام مردم می دانند موقع ظهر نباید مزاحم کسی شد مگر کار ضروری . تو را خدا اگر به مسول ش دسترسی دارید یه تذکری بدهید .از مسکن مهر آزادگان

شهید ورزشکار و بزرگوار محسن حججی در رشته های ورزشی کاراته و رزمی درشهرستان نجف آباد کار می کردند.

ایشان چهل و نهمین شهید هیات کاراته شهرستان نجف آباد از دوران دفاع مقدس تاکنون محسوب می شوند.

سخا سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۷:۱۴ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

مشکلات مردم برای صدور کارت ملی هوشمند

اینترنتی برای دریافت کارت ملی هوشمند ثبت نام کردیم و امروز رفتیم یکی از دفاتر خدماتی سطح شهر.

کلی مردم معطل شده بودند و پرسنل هم دلیل آن را قطعی مکرر اینترنت طی چند روز اخیر می دانستند.

گفتند از مخابرات و ثبت احوال پیگیر شویم. هم ارباب رجوع و هم پرسنل دفتر حسابی داغون و عصبانی بودند.

مسئولان اگر خدماتی را الکترونیک می کنند، به فکر کیفیت آن هم باشند.

محسن سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۷:۱۴ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

حالا که باشهادت یکی ازجان برکفان سپاه اسلام همه یه جوری ناراحت هستندمواظب باشیم که هدف شهیدلابه لای این مراسم واون مراسم گم شود.
اما صدحیف که فقط بنری وپوستری کارمیشودآخه یه کم به فکرعقیده ی اون شهیدباشید .کسی به من گفت دیگه احمدکاظمی خلاص شد،گفتم همسرشهیدحججی گفت همسرم همیشه ازحاج احمدبه عنوان الگوی خودیادمیکرد.

طاهری سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۷:۱۴ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

خودشیرین های نون به نرخ روز.سلام شنیده هاحاکی ازآن شده که اسم جایی را به شهیدحججی تغییرنام داده اند.
نظرمن اینه که بااین همه پول که میسونید، بااون وضع حجاب که هست خواهشاوجهه ی شهیدو با ای کارهاسیاه نکنید.
ای راست میگید،یه کارکنیدبدون نام شهید، اون جا فقط نام اسلامی یدک نکشد
ای شهیدسردادکه روسری وناموس نره حالاشماچی میخواید؟
اسم شهیدبذاریدروخیابونو بلوار و … چه فایده داره ؟
بییایم بیشترفکرکنیم وعمل به وصیت شهدا

زهره سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۷:۱۴ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

سلام.میخواستم از مردم عزیزم تشکر کنم به خاطر شکوه و عظمتی که دیروز برای مراسم شهید حججی به پا کردن.دست مریزاد.اجرتون با امام حسین(ع)
اما تشکر ویژه ام از فیلمبردارهای مراسمه که بلد نبودن این عظمت را نشون بدن.
خداوکیلی یکیشون نمیتونستن از روی پشت بام مسجد فیلم بگیرن

گمنام سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۷:۱۵ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

الحمدلله رب العالمین مراسم باشکوه و خوبی امروز در مسجد جامع برگزار شد اما ای کاش در مکان بزرگتر مثل حسینیه حضرت فاطمه زهرا (س) در جوار شهدای گمنام برگزار میشد تا همه ی بزرگواران و مهمانان میتوانستتد راحت جای نشستن داشته باشند و زیر آفتاب نمیماندند….
دیگه گذشت اما برای چنین مراسم ها باید مکانی بسیار بزرگ در نظر گرفته شود خصوصا وقتی مهمان استانی داریم…

  جواب گمنام سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۶:۴۹ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

  سلام عزیز.
  به نظرم برنامه ریزی بد بود ولی مکان انتخابی خوب بود به چند دلیل ۱. مرکزیت شهر حفظ شده بود. ۲. جائی بود که شهید صبح ها نمازشو به جماعت میخوند. ۳. نزدیک بازاری بود که مردان با غیرت و حق شناسش به احترام عزای شهید همچون ارباب تعطیل کرده بودند و این جلوه ی زیبائی به شهر شهید پرور نجف اباد داده بود.
  تشکر از حضور مردم باغیرت و فهیم.

رضا جمشيدي شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۹:۵۹ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

:
به نام حق
من همیشه خودم را یکی از مخالفان و منتقدان جنگ و اختلافات ایدیولوژیک و دشمنی های بین ملتها میدانم و از همین رو هیچگاه هیچ جنگ و دشمنی را دوست نداشته و ندارم و برای کسی در این خصوص دست به قلم نشده ام و معتقدم احترام به اختلاف ها و دیدگاه ها و عقاید مختلف میتواند جهان را به سمت صلح و ثبات پیش ببرد.
اما وقتی تصویر جوان هم وطنم(محسن حججی)را دیدم که آنگونه توسط داعش اسیر و بعد ناجوانمرانه ذبح شد نتوانستم آرام شوم و چیزی ننویسم و حاصلش این شعر شد که تقدیمش میکنم به روح بزرگش.

سرباز وطن شد و دلش را به خطر داد
جنگید و شجاعانه در این بادیه سر داد
این بار خدا خود تن بی جان تو را برد
این بار خدا خود خبرت را به پدر داد
اینگونه که سر دادی و مردانه برفتی
بر این دل بی عرضه ی من نیز جگر داد
این روی تو در پیش خداوند سفید است
بگذار بگویند که خونش به هدر داد
صد پای به جا پای تو یکباره نهادند
آن چهره ی مظلوم تو اینگونه ثمر داد
آن خنجر و آن صاحب خنجر که تو را کشت
در عصر معاصر خبر از عصر حجر داد
بت ها همه هستند و تبر دار تو هستی
این شد که غرورت به تو ایمان و تبر داد
اینگونه که سروی به هوا میرود آسان
شاید که خدا مثل کبوتر به تو پر داد

مرداد سرپل زهاب.رضا جمشیدی

گله ای داشتم از بعضی قرض الحسنه های شهرمون، روز پنجشنبه که تمام شهرمون به احترام شهید حججی تعطیل بود ومردم از تمام ایران کار وزندگیشونو تعطیل کرده به شهرمون اومده بودند چندتایی ازاین قرض الحسنه های به اصطلاح مردمی ما باز بودند .

آیا شهید حججی ازشما نبود !لااقل جلوی مسافران شهرهای دیگر آبرو داری میکردید واین چند ساعت رو تعطیل میکردید.واقعا جای تاسف دارد…

سلام افتخار این رو داشتیم که از زاهدان زائر شهید عزیز حججی باشیم
برنامه شب اول خاکسپاری ومراسم دعای کمیل رو لطفا بذارین چون هیچ سایت وخبرگذاری پخش نکردن

نوشته:بنده شب قبل از مراسم تشییع وارد نجف اباد شدم.مقابل گلستان شهدا پارک کردم و داخل ماشین شاهد زحمت عزیزان تا صبح بودم

تا ساعت ۲.۵ بامداد شاهد بودم که تمامی خودروها را از مسیر جمع اوری کردند.خطکشی کردند.روز تشییع هم بسیار عالی مراسم برگزار شد.مخصوصا جداسازی خانمها از اقایان.

ایستگاههای صلواتی هم مناسب بودند.البته پر مسلم است که کنترل چنین جمعیتی خیلی سخت است.مخصوصا موقع خاکسپاری و نماز که بنده دعا می کردم اتفاقی نیفتد.

از کلیه عزیزان مسئول کمال تشکر را دارم.اجر همگی با امام زمان.حقیقتا دستگاهها خیلی هماهنگ عمل کردند.با توجه به موقعیت عبوری شهر و تعداد زیاد خودروها ترافیک زیادی هم شاهد نبودیم.

البته کمک شهدا و حضرت زهرا هم خیلی کار ساز بود.جانمایی محل دفن شهید هم خیلی عالی بود.

توی گلزار شهدا، بیشتر مواقع، آبسرد کن ها اصلا کار نمیکنن و آب گرمه و قابل خوردن نیست

ما واسه شادی روح عزیزان درگذشته مان آبسرد کن گذاشتیم که هرکس استفاده کرد یه فاتحه واسه شادی روح عزیزانمان بفرسته ولی متاسفانه اصلا کسی نمیتونه از اونا استفاده کنه.

بارها رفتیم و اعلام کردیم که این مشکل هست ولی باز هم متاسفانه کسی کاری نمیکنه.

ولی الان توی این چند روز که مراسم شهید بزرگوارمون بود، همه آبسرد کن ها آب یخ داشتند و همه چی عالی بود، پس میشه کاری انجام داد و نمیدونم چرا این مدت هرچی ما می گفتیم انگار نه انگار و کسی اقدامی نمیکرد.

اگه واقعا میشه کاری کرد خب چه فرقی میکنه که چه شرایطی باشه، بالاخره این مردم همیشه هستند و باید همیشه به دادشون رسید نه اینکه فقط تو یه شرایط خاص و روزای خاص.

«در رابطه با تشییع پیکر پاک ومطهر شهید بزرگوار حججی چند نکته ای رو عارضم.بنده هم حضور داشتم در این محفل ومجلس ومجمع نورانی

همه برنامه ها هدفمند وعالی برگزار شد ما شاهد نظم بسیار بالای این برنامه بودیم خدمت هموطنانی که منت بر سر ما گذاشتند وتشریف آوردند باید عرض کنم درمورد پذیرایی هنگام تجمع مردم در میدان بسیج صبحانه وچای وبطری آب معدنی داده شد .

مسیری بهتر از میدان بسیج تا جنت الشهدا نبود .شما همشهریان عزیز قضاوت کنید بهتر از میدان بسیج تا جنت الشهدا ما کدام مسیر را داریم ؟

در مورد گرما که عده ای معترض شدند من در عجبم !درمورد پذیرایی مابین راه آیا با این ازدحام جمعیت میشد در مسیر رفت پذیرایی کرد؟ما در مسیر برگشت قدم به قدم شاهد پذیرایی موکب ها بودیم

درمورد نبودن ماشین خدمت هموطن عزیزم عرض کنم اتوبوس وتاکسی صلواتی بود خودم به چشم ملاحظه کردم .

درمورد ندادن آدرس وبلد نبودن آدرس ترمینال که عده ای معترض شدند من در عجبم !خودم شاهد بودم اکثر افرادی که از استان های دیگر تشریف آورده بودند بن غذا دریافت کردند برای پذیرایی

کمی واقع بین باشیم وقضاوت نا به جا نکنیم هدف ما بدرقه شهید مطهر بود اگر سختی بود باید به جان بخریم والسلام.

سخا دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۷:۱۸ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

هزینه های بسیار سنگین راه انداختن«کاروان های نمادین» را با میزان تاثیر گذاری آن ها در تحقق اهداف واقعی قیام سید الشهداء را مقایسه کنید.

حرکت هایی که در قالب «چشم و هم چشمی» متاسفانه به شهر ما نیز گسترش پیدا کرده و بازیگرانش حتی برای شرکت در آن مو بلند کرده، ریش می گذارند و جدیدا گوش هم سوراخ می کنند.

با این همه هزینه و زحمتی که صرف می شود، آیا شبهه ای از ذهن ها پاک می شود یا برعکس زمینه دین گریزی نسل نوجوان و جوان فراهم می شود؟

آیا با این کاروان ها می توان به جنگ پیچیده ترین جنگ نرم دشمن بر علیه اعتقادات و ارزش های ملت رفت؟

اگر دوستان متولی این گونه برنامه ها، در چهار خط اهداف و نتایج راه انداختن این گونه کاروان ها را برایمان بنویسند، استفاده خواهیم کرد و خودمان می شویم مبلغ چنین حرکت هایی…

  حداقل فایده« کاروانها آشنا شدن کودکان با عاشورا هست.

  آیا ارزش ندارد هزینه کنیم تا کودکان به سادگی با فرهنگ عاشورا و وقایع آن آشنا شوند؟!

  درضمن شان امثال من و شما در این حد نیست که فتوا بدهیم و بگویم کدام عزداری خوب هست و کدام بد این کار مراجع هست.

  ریش بلند میگذارند چون تجهیزات و سرمایه و فن گریم کردن ندارند مجبور هستند بخاطر طبیعی جلوه دادن امیدواریم هنرمندان وارد عرصه شوند تا یکنفر مجبور نباشد ماهها خود را اذیت کند و بزحمت بیندازد برای یک نمایش خیابانی و تعظیم شعائر حسینی گرچه زحمت زیبای هست و ماجور هستند انشاا…

  در روایات ما هست که اجنه روزعاشورا به کمک امام امدند آیا بجز درست کردند دسته جنیها راه دیگری برای نشان دادن آن واقعه به افرادی که مطالعه نمیکنند ویا با مسجدو منبر قهر هستند یا کودکان وجود دارد؟

در مراسم تشییع پاسدار شهید حججی، زحمت رانندگان اتوبوس، مینی بوس و تاکسی ها در کنار مسئولان مربوطه واقعا ستودنی و خالصانه بود.

از اولین ساعات بامداد پنج شنبه، حمل و نقل رایگان مردم و دیگر نیروهای دخیل در برنامه تشییع را شروع کردند و تا حوالی ۴عصر هم ادامه دادند.

انصافا خالصانه و بدون هیچ چشم داشتی، فعالیت کردند و به نظر بنده با چنین جمعیتی، یک حماسه را در حوزه حمل و نقل آفریدند.

احمد شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۷:۰۳ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

متاسفانه برخی از پزشکان و بخصوص دندانپزشکان نجف آباد از نصب دستگاه POS (کارتخوان) امتناع می کنند در حالی که امروز حتی صنوفی که رقم های ناچیز دریافت می کنند مثل نانوایی ها جهت تسهیل کار مردم این دستگاه را دارا می باشند.

هر چند صنف محترم پزشکان و دندانپزشکان بایستی مانند بقیه صنوف و حتی حقوق بگیران مالیات خودرا پرداخت کنند ولی خواهش میکنم اگر تنها دلیل برخی از این دوستان عدم پرداخت مالیات متناسب با درآمد است؛اداره دارایی اگر نمی تواند آنها را مجاب به پرداخت مالیات کند این عزیزان را از مالیات معاف کند!!!

تا حداقل مردم برای پرداخت هزینه دندانپزشکی که بعضا چندین برابر سقف مجاز دریافت از عابر بانک میباشد مجبور به دریافت پول کاغذی و پرداخت به مطب ها نباشند.البته این دسته از پزشکان در اقلیت می باشند.

عباسی دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۶:۵۳ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

خوبه که مدرسه ها رو تعطیل میکنن! لااقل ما برا یک روز خیالمون راحته که سگ به بچمون حمله نمی کنه.

محله شیخ آباد به دلیل نزدیکی به باغات این مشکل رو کماکان داره. ترسم از روزی است که حادثه سال گذشته برا یه بچه دیگه اتفاق بیفته .وقتی ماشین حمل زباله تو یه کوچه نمیره و اهالی باید زباله هاشونو بیارن سرکوچه،اونجا میشه پاتوق سگها .

حالا این وسط همسایه ات بی وقت زبالشو بذاره سر کوچه یا از سایر کوچها بیارن، میدونید چه اتفاقی می افته!؟

زباله ها میمونه سر کوچه و سگ و گربه ها جشن میگیرن و بچه های مردم عزا!

کو گوش شنوا ؟کو یک مسئول دلسوز ؟!

کلانتری یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۶:۴۸ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام من از اهالی مهردشت هستم شهر دهق مگر این بخش جز شهرستان نجف اباد نیست چرا ادارات با ما مثل بیگانگان برخورد میکنند اصلا به پرونده های ما رسیدگی نمیشه من نزدیک ۲ سال مشغول گرفتن سند از اداره مسکن نجف آباد هستم خواهش میکنم از آقای ابوترابی به وضع فاجعه بار این اداره با کارمندانی که اصلا کار نمیکنند و رییسی که اصلا در اداره نیست رسیدگی کنند

  پورشبان یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

  موافقم جناب کلانتری برخورد این اداره با شما اهالی محترم مهردشت که هیچ با اهالی نجف آباد هم برخورد خوبی ندارند آقایان هم دست روی دست میگذارند واقعا یک مدیر مثل مدیر جوان و خوش فکر شهرداری با کارایی مثبت و خلاقیت و مدیران و کارکنان این مجموعه ها هم به این صورت صدای ما رو به گوش مسئولین برسونید

مهسا دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۸:۱۰ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

چرا از جشنتولدی که روز جمعه ۴ اسفند در دهکده احسان (سرای مادر) برای هنرمندمعلول شهرمون برگزارشد گزارش نگذاشتید؟

همشهری جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱:۳۱ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
یه زحمتی بکشید یه گزارش کامل و جامعه تو سایت بزارید از وضعیت ازاد سازی زمین های غرب یزدانشهر قسمت چهارم که برای ساخت و ساز اجازه ندارند و زراعی محسوب میشن ولی به عنوان مسکونی بهشون فروخته شده حدود چند هزار نفر هستند و امام جمعه یزدانشهر پیگیر هست برای ازاد سازی از جانب شهرداری و ارگانه های مربوطه

هم وطن دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱:۰۱ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

خواهشا در مورد قطعی سه روزه آب که از ۱۱ خرداد شروع شده هم خبری ،گزارشی بذارید … برنامه جیره بندی ای یا اطلاع رسانی …. یعنی برای ۳۶ ساعت قطعی، نمی شد ۱۲ ساعت آب وصل بشه . یه جوری برخورد میکنید انگار اصلا موضوع مهمی نیست . شرب یه مساله است بهداشت یه مساله دیگه … خواهش میکنم از شما که پرچمدار حمایت از مردم هستید و به فکر مردم بودید و هستید یه کاری بکنید .

سایلنت یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۶:۵۹ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

دلخوشی مردم به ارزشهاشونه. احیای دل مردم هم با ارزشهاشونه. اینا نباشه به کجا پناه ببرند؟

بقیه غربی پرستان وامانده نگران بودجه کلان‌تر عاقازاده‌ها و کیف برخی مسپولین و تانتالیا (تایلند،آنتالیا و…) رفتن خودشون با ارز ۴۲۰۰ سرمایه ملت نباشن..

نگران نباشند اینقدر که ناحق می‌گویند، برای ریخت و پاش‌ها و چر[خ]یدن‌ها برخی بی سوادهای بی تدبیر دو یا چند شناسنامه ای گفته نمی‌شود!

مردم از جیب خودشون خرج میکنن.
اصلا امام حسین(ع) خرج [ص]سفرش رو خودش می‌رسونه. خودش هم (با یاری فرزندش) سایه‌های شرم و شرّ رو از سر آرمان‌های این مملکت بر خواهد داشت. باشد که حقیقت را دریابیم (دریابید).

**** یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۶:۵۹ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

چند روز پیش از کنار شهربازی رد میشدم . دیدم که آهنگ های نسبتا تندی پخش میکردند

این در حالی بود که چند قدم آنطرف تر در موکبی مداحی پخش میشد.

در فضایی که هنوز در ماه صفر هستیم و اربعین امام حسین علیه السلام

ممنون میشم از مسئولینش که اگر حرمت این ماه رو رعایت کنند …

ضمن اینکه نمیدونم پخش این نوع آهنگ ها و آن هم با صدای به این بلندی آیا درست هست ؟؟

تعدادی از مخاطبان یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۶:۵۹ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

ما بین نهصد هزار تومان یا یک میلیون به حساب بانک ملی ریختیم به این امید که در عراق به ما دینار بدهند ولی خبری از ارز نبود و خیلی ها مثل ما به مشکل خوردند.

حتی برخی همشهری ها به بقیه پول دستی قرض می دادند تا بعد در نجف آباد ازشون پس بگیرند.

خیلی ها هم با مصیبت برگشتند و در طول سفر حسابی اذیت شدند. ما تقریبا بیشتر پس اندازمون رو داده بودیم برای ارز و چیز زیادی توی جیب مون نبود.

اعلام کرده بودند که اگه ارز نگیریم، ظرف یک هفته پول مون رو پس میدند ولی تا الآن که خبری نشده.

اگه آنتالیا و تایلند رفته بودیم، باز هم این جوری با ما تا می کردند؟! ما از دولت کمک نخواستیم، فقط سنگ جلوی پامون نیاندازه!

چمی+ امید یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۷:۰۰ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

« اینکه آقای ابوترابی شفافیت دارند خوب اما ۲۲ میلیون تومان برای یک نماینده اون هم در این شرایط چقدر میتونه درست و توجیه شرعی داشته باشد آیا الباقی همکاران آقای ابوترابی مثل ایشان این مبلغ واقعا زیاد را صرف امور خیریه می‌کنند؟
بهتر نیست نمایندگان مجلس مثل اکثریت جامعه از سفره انقلاب بهره مند بشوند؟

?«امید» در جواب نظر «چمی» نوشته:اینی که شما (آقا/خانم چمی) میفرمایید بیشتر شبیه مدینه فاضله است که به سختی اتفاق می افتد.
به نظر بد نیست نماینده چنین حقوقی بگیرد تا شاید بتوان جلوی فساد احتمالی را گرفت. زیرا به قول شما همه انسان ها روحیه انقلابی گری را ندارند و لزوما هم نباید داشته باشند.
اما نکته اصلی اینجاست که وقتی چنین حقوقی داده میشود نظارت های سرسختانه ای وجود داشته باشد تا خدایی ناکرده فسادی صورت نگیرد.
بخش خنده دار قضیه هم اینجاست که این نظارت باید توسط همین نمایندگان تصویب شود که با این رویه چنین چیزی محال به نظر می رسد.

این هم منتی به سر کسی نیست که نمایندگان دریافتی های خود را شفاف میکنند و این وظیفه همه دستگاه هاست که اجرا نمی شود.
تا رسیدن به حکومت اسلامی همچنان راه باقی است…

گل آقا یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۷:۰۰ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

ببخشید یه نوشته عجله‌ای چون گوشی غیر اینجا نمیشناسم

وضعیت پیچیده محاسبه قبض تلفن ثابت!
چیزی که سواد سردربیاوردن می خواهد!

گفتن افزایش تعرفه و صرفه جویی با حذف قبض کاغذی.
لاجرم اخطار و ابلاغ و غیر ذلک به صورت تلفنی یا دفاتر یا صدور اینترنتی به درخواست مشترک سمج!

حالا قبضهای خودتون رو نگاه کنید..
روی تصویر خلاصه ما نوشته :
صورت حساب یک دقیقه مکالمه ۴۱۰۰!
گفتن آبونمان ثابت باید حذف بشه و ۴۲۰۰ شده ۸۰۰ بقیش رفته یه ردیف دیگه شهری منظور شده برای تلفنی که قطع بوده!

لابد اونا فکر میکنن ما هم چارصدمیلیون و پونصد میگیریم نه چل پنج هزار تومن که سالهاست تورم زده نشده، باشد برای شرمساری دلار رو سیاه کاغذ پاره!

اصلا ما «خارانه» نمیگیریم . بی منت و برای سازندگی [عاقازاده‌های] کشور و بازگشت عزت پسا فرجام کشور ثروتمندمون خرج شود. علی ب… ا…!

چی فکر می‌کردیم چی شد!؟ حرف از صدا قط شد.

یا صاحب الزمان شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۷:۳۵ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

نمی دونم این حرف من روتوکانالتون میزنیدیانه؟! امابه عنوان یک دختر شهید برخودم واجب دونستم که نبست به دوچرخه سواری بانوان درسطح شهرستان ابراز تأسف کنم.
چرا مسئولین به خصوص پلیس جلوی این کاررو نمیگیرند. واقعأخجالت آوره.
شهیدحججی هانرفتندکه امنیت برای این کارا ورکاب زنی های بی حیا باشه.
بدنیست یه کم به خودمون بیایم .یادمون رفته شهدابراچی رفته اند.ای کاش نمی رفتند تا خونشون پای مال نشه بااین بی عفتی ها.متأسفم.

بی صدا چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۷:۴۶ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

چند سال پیش به انتقال خون نجف آباد مراجعه کردم برای اهدای خون در فضایش سکوت مرگباری حالم بود و کسی برای هدایت نبود ناچار مثل آدمهای سرگردان و گرفتار در بروکراسی مزخرف ظالمانه اداری ، به هر اتاقی مراجعه کردم به سختی سرشان را بالا گرفته و حرفی زدند که چندان هم مودبانه و مفهوم نبود پس جانم را ورداشته و غیب شدم! امسال بروم ببین چطوری شده و این داستان های ایرانی هنوز ادامه دارد یا نه؟

داود پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۶:۵۰ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
بالاخره یکی از مدیران نا لایق شهرستان یکی از ادارات بعد از ۱۸ سال ریاست و عدم پاسخگویی برداشته شد همیشه هر شهر و شهرستان به مدیران جهادی نیازمند است امید دارم فضایی به وجود آید که همیشه هر مدیری بداند که هر لحظه امکان جابه جایی و انتقال دارد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.