اردوی جهادی دانشجویان نجف آباد

دسته: اجتماعی , فرهنگی
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۱۸ شهریور ۱۳۹۷
اردوی جهادی دانشجویان نجف آباد  اردوی جهادی دانشجویان نجف آباد

بیش از ۷۰ دانشجوی دختر و پسر دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، اردوی جهادی ده روزه خود در مناطق محروم کهگیلویه و بویر احمد را به پایان رساندند.

خبرگزاری دانشجو:کاظم براتی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد نجف آباد: با توجه به تاکیدات مکرر رهبری به موضوع اقتصاد مقاومتی، با کمک خیرین در حال راه‌اندازی مشاغل خانگی مانند قالی‌بافی برای زنان روستا هستیم.

برخی می‌گویند شما به خاطر فرصت‌های شغلی و استفاده کردن از امکانات بسیج اردو‌های جهادی را برگزار می‌کنید، اول برای خودسازی و دوم برای خدمت به خلق و شاد کردن اهالی و بچه‌های روستا این جا هستیم.

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد نجف آباد دو گروه جهادی با نام‌ شهدای گمنام و شهید حججی دارد که ۲۵  خواهر و ۴۵ برادر در این دو گروه عضو هستند. فعالیت این دو گروه در توابع استان کهگیلویه و بویر احمد از ۷ تا ۱۷ شهریور امسال در سه بخش عمرانی، فرهنگی و پزشکی انجام شد. در بخش عمرانی به ترمیم مدرسه‌ای در روستای تنگه آلج و زدن فونداسیون مسجدی در همین روستا پرداختیم.

برنامه های فرهنگی ما، ۵ساله تنظیم شده و کلاس هایی مثل احکام، بهداشت فردی و اجتماعی، نقاشی و کاردستی را برای سنین مختلف خواهران و برادران به صورت جداگانه برگزاری کردیم. در بخش پزشکی، به علت کمبود بودجه، به صورت محدود  طی چند روز پزشک عمومی و چند روانشناس، اهالی روستا را ویزیت کردند.


نوشته شده توسط:سخا - 3625 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۰
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.