پایگاه خبری پلیس: سرهنگ محمدحسين باباكلاني اظهار داشت: در پی تماس مردمی با سامانه 110 پلیس و اعلام یک مورد آتش سوزی و انفجار ، بلافاصله ماموران انتظامی کلانتری 13 نجف آباد به محل اعزام شدند.

انفجار گاز ال پی جی و مصدومیت ۶ نفر در نجف آباد

پایگاه خبری پلیس: سرهنگ محمدحسین باباکلانی اظهار داشت: در پی تماس مردمی با سامانه ۱۱۰ پلیس و اعلام یک مورد آتش سوزی و انفجار ، بلافاصله ماموران انتظامی کلانتری ۱۳ نجف آباد به محل اعزام شدند.

باباکلانی افزود: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد فردی در حال سوخت گیری کپسول گاز ال پی جی یک سواری پراید بوده که ناگهان کپسول منفجر می شود.

فرماندهی انتظامی شهرستان بیان داشت: در اثر این حادثه ۶ نفراز افراد حاضر در محل دچار سوختگی و برای اقدامات درمانی به بیمارستان انتقال داده شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ۲ منزل مسکونی مجاور این منزل نیز در اثر این حادثه دچار خسارت شدند از شهروندان خواست: در همه حال اصول و نکات ایمنی را رعایت کنید تا ان شاءالله از وقوع حوادث تلخ ناگهانی پیشگیری شود.

فرمانده انتظامی نجف آباد انفجار گاز ال پی جی و مصدومیت ۶ نفر در نجف آباد انفجار گاز ال پی جی و مصدومیت ۶ نفر در نجف آباد                300x200

سرهنگ باباکلانی

انفجار گاز ال پی جی و مصدومیت ۶ نفر در نجف آباد