اذعان مدیر ارشد کشورینجف آباد بر گردن همه حق دارد

دسته: اجتماعی
بدون دیدگاه
پنجشنبه - ۲۶ بهمن ۱۳۹۶
نجف آباد بر گردن همه حق دارد

ایسنا: زبان‌ها برای بیان ارزش نجف آباد با چند هزار شهید و جانباز و آزاده قاصر است. شهرستان نجف آباد شهرستانی ویژه است که بر گردن همه حق دارد و می‌تواند این حق را مطالبه کند زیرا جوان‌هایش را برای کشور داده است.

پرویز فتاح روز پنجشنبه ۲۶ بهمن در بازدید از مجتمع فرهنگی و تربیتی ولایت، اظهار کرد: آمار فقر در کشور عادی نیست. این یک اشکال در کل مملکت است. مبانی باید درست شود تا از ایجاد فقر جلوگیری شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) تصریح کرد: مجاز نیستیم برای پرداخت حقوق افراد از صدقه استفاده کنیم. البته در گذشته این اتفاق افتاده است، اما جلوی آن را گرفته‌ایم و حتی یک ریال از صدقات برای پرداخت حقوق برداشت نمی‌شود.

وی  اظهار کرد: دریافتی هر یتیم در نجف آباد ماهانه ۱۸۰ هزار تومان بوده است در حالی که متوسط کمک به هر یتیم در کشور ۱۵۰ هزار تومان است و این نشان از فعالیت خوب کمیته امداد نجف آباد دارد.

حجت الاسلام و المسلمین حسناتی امام جمعه نجف آباد نیز اظهار کرد: نجف آباد شهرستانی مهاجر پذیر است و مهاجر و مقیم در نجف آباد مطرح نیست. عمده مشکلات این شهر نیز افزایش جمعیت آن در مدارس است که باید برای آن چاره‌ای اندیشید.

ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس هم گفت: اگر بتوانیم دو مسئله مسکن و اشتغال را حل کنیم، موفق عمل کرده‌ایم.  ۷۰ درصد شهرستان تیران و کرون روستایی و محروم هستند که باید به این مشکل نیز توجه شود.

 


نوشته شده توسط:سخا - 3457 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۰
برچسب ها: