بیش از چهل هزار دانشجو در نجف آباد تحصیل می کنند

دسته: علوم و فن آوری
۵ دیدگاه
سه شنبه - ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲
خبرگزاری ایمنا: رییس دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد گفت: در حال حاضر این شهرستان با دارا بودن مراکز آموزشی متعدد مانند دانشگاه آزاد، پیام نور، آموزش عالی و علمی کاربردی با مجموع بیش از چهل هزار دانشجو عنوان دومین شهر دانشگاهی کشور پس از اصفهان را به خود اختصاص داده است.به گزارش خبرنگار ایمنا از نجف آباد، امیری در جمع خبرنگاران با اعلام این مطلب خاطر نشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد به عنوان یکی از قدیمی ترین و بزرگترین واحدهای سطح کشور تاکنون هفتاد و پنج هزار فارغ التحصیل در رشته ها و مقاطع مختلف داشته و در حال حاضر نیز میزبان نزدیک به ۲۶ هزار دانشجو است.

امیری همچنین با اشاره به جایگاه علمی این مجموعه در سطح کشور و موفقیت های به دست آمده توسط دانشجویان و اساتید آن در مجامع علمی معتبر اضافه کرد: تمامی این افتخارات در حالی به دست آمده که بودجه علمی این دانشگاه در برخی موارد به اندازه یک دهم دیگر مراکز علمی معتبر سطح کشور است و در صورت افزایش حمایت از نخبگان علمی این مجموعه در آینده شاهد افتخارات بیشتری در این زمینه خواهیم بود.
رییس دانشگاه آزاد نجف آباد در بخش پایانی سخنان خود با برشمردن جایگاه سیزدهمی ایران در جهان از لحاظ پیشرفت های علمی افزود: چنین دستاوردهایی را باید ثمره تلاش و مجاهدت تمامی اعضای جامعه دانشگاهی کشور دانست و در صورت حمایت بیشتر از نخبگان و افراد با استعداد در آینده ای نزدیک بر طبق پیش بینی های صورت گرفته به جایگاه چهارمی جهان در زمینه تولیدات علمی خواهیم رسید.


نوشته شده توسط:سخا - 3585 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
همشهری جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۴:۳۴ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

دیگه ما چقدر بدبختیم که امیری شده رئیس دانشگاه آزاد شهرمون

علی جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۴:۴۳ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

دوستان و همشهری تهرانی خواهشمندیم دور از گود نگو لنگش کن . و در مورد شهر از راه دور نظر ندهند

همشهری جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۴:۴۹ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

ما هم ماله همین شهریم

سجاد جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۸:۱۴ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

من منظور علی را متوجه نشدم . یعنی ناراحتی شما از مدیریت امیری در دانشگاه بود یا تصمیم گیری ها تهران برای دانشگاه آزاد و یا کامنت دوستمان همشهری؟

همشهری شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۷ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

مدیریت امیری در دانشگاه آزاد نجف آباد نیز مستثنی از سایر ادارات و نهادها شهرستان نیست.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.