تسنیم: مجری کل طرح‌های زیربنایی استان اصفهان گفت: 46 میلیاردتومان  برای احداث تقاطع غیرهمسطح شهدای دانشجو محور کمربندی نجف‌‌آباد به خمینی‌شهر در نظر گرفته شده و  قرار است این پروژه در 18 ماه اجرایی شود.

تخصیص ۴۶میلیاردی برای تقاطع شهدای دانشجو در نجف آباد

تسنیم: مجری کل طرح‌های زیربنایی استان اصفهان گفت: ۴۶ میلیاردتومان  برای احداث تقاطع غیرهمسطح شهدای دانشجو محور کمربندی نجف‌‌آباد به خمینی‌شهر در نظر گرفته شده و  قرار است این پروژه در ۱۸ ماه اجرایی شود.

علیرضا صلواتی افزود:این تقاطع در نزدیکی دانشگاه آزاد نجف آباد، با هدف تسهیل دسترسی عابران و مسافران این محور و به همت شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور احداث می‌شود.

صلواتی ادامه داد: این طرح شامل اجرای تقاطع غیرهمسطح، مسیرهای منتهی به آن و پل‌ها و دوربرگردان‌های آن در حال مناقصه بوده و به محض تعیین پیمانکار آغاز خواهد شد.

نجف آباد نیوز: چند سال پیش شهرداری نجف آباد و وزارت راه توافق کردند که تقاطع شهیدان حجتی را شهرداری بسازد و تقاطع شهدای دانشجو را وزارت راه ولی با وجود تحقق وعده شهرداری، وزارت راه کاری پیش نبرده بود تا این که اخیرا با پیگیری مجدد شهرداری و مسئولان شهرستان، وزارت راه به صورت جدی پیگیر اجرای این طرح شده.

شهرداری نجف آباد نیز انجام بخشی از آزادسازی ها و جابه جایی تاسیسات موجود را بر عهده گرفته.

تقاطع شهیدان حجتی تخصیص ۴۶میلیاردی برای تقاطع شهدای دانشجو در نجف آباد تخصیص ۴۶میلیاردی برای تقاطع شهدای دانشجو در نجف آباد                     221x300

تقاطع شهیدان حجتی

تخصیص ۴۶میلیاردی برای تقاطع شهدای دانشجو در نجف آباد