دانشجویان دانشگاه آزاد، ۷ میلیون به سرطانی ها کمک کردند

دسته: اجتماعی
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۱۸ تیر ۱۳۹۸
دانشجویان دانشگاه آزاد، ۷ میلیون به سرطانی ها کمک کردند دانشجویان دانشجویان دانشگاه آزاد، 7 میلیون به سرطانی ها کمک کردند

آنا: مدیر امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌ آباد از اهدای بیش از ۷ میلیون تومان از محل درآمد بازارچه خیریه دانشجویی این واحد دانشگاهی به كودكان سرطانی بستری در بیمارستان حضرت سیدالشهدا(ع) اصفهان خبر داد.

دانشجویان دانشگاه آزاد ، ۷ میلیون به سرطانی ها کمک کردند

آنا: مدیر امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌ آباد از اهدای بیش از ۷ میلیون تومان از محل درآمد بازارچه خیریه دانشجویی این واحد دانشگاهی به کودکان سرطانی بستری در بیمارستان حضرت سیدالشهدا(ع) اصفهان خبر داد.

مهدی شانه اظهار کرد: جمعی از دانشجویان فعال فرهنگی رشته‌های پزشکی، مامایی و پرستاری این دانشگاه در اقدامی خداپسندانه و خیرخواهانه، بازارچه خیریه با هدف کمک و تأمین بخشی از هزینه‌های درمانی کودکان سرطانی بی‌بضاعت و کم‌توان مالی را به مدت سه روز برپا کردند.

وی اضافه کرد: در این بازارچه دانشجویان با فروش مواد خوراکی، صنایع دستی، محصولات فرهنگی و سرگرمی، انجام تست فشار، قند خون و BMI به جمع‌آوری کمک‌های نقدی از دانشجویان، استادان و کارمندان در قالب خرید از بازارچه اقدام کردند.

نجف آباد نیوز

 

 


نوشته شده توسط:موسی لطفی - 10 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۷
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.