دردسرهای چندین ماهه مرکزی ترین پمپ بنزین شهر
دردسرهای چندین ماهه مرکزی ترین پمپ بنزین شهر

پمپ بنزین ستاری که الان تابلو میثم تمار را دارد ماههاست با نشیب و فرازهای مختلفی به فعالیت خود ادامه می دهد و به دفعات با حاد شدن مشکلاتش، از ارائه سرویس به مردم در بهترین نقطه شهر خودداری می کند که این امر مشکلات زیادی را برای مردم به وجود آورده است. برخی دلیل […]

پمپ بنزین ستاری که الان تابلو میثم تمار را دارد ماههاست با نشیب و فرازهای مختلفی به فعالیت خود ادامه می دهد و به دفعات با حاد شدن مشکلاتش، از ارائه سرویس به مردم در بهترین نقطه شهر خودداری می کند که این امر مشکلات زیادی را برای مردم به وجود آورده است.

برخی دلیل این تعطیلی های گاه و بی گاه و ارائه ندادن بنزین به مردم را مشکلات شخصی مالک جایگاه با مدیر پخش فرآورده های نفتی دانسته و برخی دیگر نیز حجم بالای بدهی های بخش خصوصی فعال در این جایگاه را علت اصلی بروز چنین مشکلاتی حدس می زنند، ولی دلیل هر چه باشد مهم این است که در نتیجه این امر مردم بیشترین آسیب را می بینند.

به هر حال در این موضوع فرمانداری و دیگر دستگاه های مسئول بایستی به صورت جدی ورود پیدا کرده و در صورت عدم صلاحیت بخش خصوصی برای اداره چنین جایگاه مهمی اقدام لازم را در مورد آن انجام دهند و یا در صورت وجود مشکلات اداری و ساختاری نسبت به حل آنها اقدام لازم را داشته باشند.

این موضوع از طرف مردم قابل قبول نخواهد بود که اختلافات شخصی دو نفر و یا حجم بالای بدهی های یک فعال بخش خصوصی مانع از ارائه خدمات لازم به آنها در این مسیر پر تردد شده و آنها را مجبور به طی مسافت های طولانی به منظور استفاده از دیگر جایگاه های سطح شهر کند.

مدیران ما باید توجه داشته باشند که دود چنین سوء مدیریت هایی مستقیما به چشم مردم و نظام اسلامی رفته و چیزی جز بد بین کردن مردم به تلاش های صورت گرفته در سالهای اخیر نخواهد داشت.