باشگاه خبرنگاران جوان: معاون تبلیغی حوزه علمیه جامعه الامام المنتظر شهرستان نجف آباد گفت: از سال 90 گروه جهادی تبلیغی «صالحین» را ایجاد کرده ایم که این مجموعه هر ساله در دو بخش اصلی تبلیغی و عمرانی و طی 16 برنامه مشخص، راهی مناطق محروم و صعب العبور چهارمحال و بختیاری می شوند.

شاخص ترین فعالیت های طلاب بسیجی نجف آباد

باشگاه خبرنگاران جوان: معاون تبلیغی حوزه علمیه جامعه الامام المنتظر شهرستان نجف آباد گفت: از سال ۹۰ گروه جهادی تبلیغی «صالحین» را ایجاد کرده ایم که این مجموعه هر ساله در دو بخش اصلی تبلیغی و عمرانی و طی ۱۶ برنامه مشخص، راهی مناطق محروم و صعب العبور چهارمحال و بختیاری می شوند.

حجت الاسلام مهدی غلامی افزود: مبلغان این حوزه، در طول سال های گذشته با حضور در بیش از ۴۰مسجد، ویژه برنامه «فراغت تابستانه» را با بخش های متنوع فرهنگی و آموزشی، برای بیش از ۲هزار دانش آموز برگزار کرده اند.

غلامی با اشاره به حضور امام جماعت ظهر در ۲۵۰مدرسه شهرستان و برگزاری جشن تکلیف برای حداقل ۲هزار دانش آموز پسر مقطع هشتم در سطح ۳۴ مدرسه اعلام داشت: طی مجموعه مسابقات «چهل حدیث» نیز ۴۰آیه قرآن و ۴۰ مساله شرعی در قالب جزوه ای با شمارگان ۲۵هزار عدد، متناسب با مقاطع تحصیلی مختلف توزیع شده و به ۵۰۰ دانش آموز برگزیده این رقابت ها، جوایزی از سوی حوزه اهدا شده است.

وی در پایان گفت: در شرایط کرونایی به وجود آمده، همزمان با فعال شدن روحانیون در فضای مجازی و ارتباط با دانش آموزان، ستاد مقابله با کرونا هم جهت اهدای کمک های مومنانه تشکیل شده که در همین راستا طی روزهای اخیر ۲۵ راس گوسفند ذبح و بین نیازمندان توزیع شد.

مهدی غلامی معاون تبلیغی حوزه علمیه جامعه الامام المنتظر شهرستان نجف آباد شاخص ترین فعالیت های طلاب بسیجی نجف آباد شاخص ترین فعالیت های طلاب بسیجی نجف آباد                     300x169

مهدی غلامی معاون تبلیغی حوزه علمیه جامعه الامام المنتظر شهرستان نجف آباد

شاخص ترین فعالیت های طلاب بسیجی نجف آباد