نظر مردمعدم استقبال مردم از فاضلاب

دسته: اجتماعی
یک دیدگاه
یکشنبه - ۱۰ تیر ۱۳۹۷
عدم استقبال مردم از فاضلاب

باید برای کسانی که با پرداخت دو میلنون تومان سرمایه گذاری کرده اند دفع فاضل آب رایگان باشد و کسانی که مبلغ دو میلیون تومان را پرداخت نکنند هزینه دفع فاضل آب دریافت شود تا مردم سریع استقبال کنند .

«علیرضا سروری» نوشته: جمع آوری فاضلاب و تصفیه آن باید با یک برنامه ریزی حساب شده سود آور شود تا به سرمایه گذاری مردمی و بخش خصوصی انجامد . مردم برای هر انشعاب مبلغ ۲میلیون تومان پرداخت می کنند و از طرفی باید هزینه دفع فاضلاب نیز پرداخت کنند که این مسئله موجب عدم استقبال مردم برای پیوستن به شبکه فاضلاب شده است .

دریافت این مبلغ  باید به صورت سهام سود آور تعریف شود و سود آن از محل در آمد فاضلاب به سهام داران به صورت غیر مستقیم ( هزینه آب مصرفی و دفع فاضلاب) در فیش شرکت آب و فاضل آب لحاظ شود.


نوشته شده توسط:سخا - 3457 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
علیرضا سروری دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷ - ۴:۱۰ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام : اینجانب سال گذشته در پی اعلام نماینده مجلس آقای ابوترابی از عدم استقبال اکثریت مردم نجف اباد از طرح فاضل آب شهری با حضور در محل دیدارهای مردمی به ایشان علت عدم استقبال را متذکر شدم و برای سود اوری این پروژه بزرگ شهری طرح ایجاد یک نیروگاه تولید برق زباله سوز را ارائه نمودم . ( لازم به توضیح است که این نیروگاه با سوزاندن زباله جمع آوری شده از شهرستان و استفاده از آب نیمه تصفیه فاضل آب توربین بخار و ژنراتور برق را بکار انداخته و فاز اول آن می تواند برق ۲۰۰ خانوار را تأمین کند. این نیروگاه که هم اکنون یک نمونه آن در تهران راه اندازی شده بدون هر گونه آلایندگی می باشد. از محل فروش برق می توان به سهامداران سود مناسب پرداخت نمود )

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.