کمر مردم شکستهعدم اعتراض، نشانه رضایت مردم نیست

دسته: اجتماعی , اخبار نجف آباد , اقتصادی
یک دیدگاه
شنبه - ۱۳ مرداد ۱۳۹۷
عدم اعتراض، نشانه رضایت مردم نیست  عدم اعتراض، نشانه رضایت مردم نیست              1

افرادی که در این تجمعات شرکت می‌کنند گوش و زبانشان به دست کسانی است که جز ذلت و نابودی این نظام هدف دیگری ندارند ولی دولتمردان بدانند عدم بیان اعتراض معنایش این نیست که مردم مشکل ندارند.

فارس: حجت‌الاسلام مصطفی حسناتی، در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به اقدامات آمریکا برای مذاکره و ملاقات با مقامات ایرانی اظهار کرد: ما باید سر چه چیزی با شما مذاکره کنیم آن‌ هم در شرایطی که این ملت به اوج عزت و قدرت خود در منطقه و جهان رسیده است و باید بدانند خواب‌هایشان هرگز تعبیر نخواهد شد.

وی درباره تجمعات چند روز اخیر در کشور نیز افزود: این ملت به مسؤولانشان اعتماد دارند و به این درجه از فهم رسیده‌اند که در این مقطع زمانی و تهدیدهای دشمنان که از کوچک‌ترین تحرک این ملت به نفع خود استفاده می‌کنند، وارد تجمعات نمی‌شوند.

وی در ادامه با تأکید بر توجه جدی‌تر مسؤولان به رفع مشکلات گفت: در این شرایط هیچ‌یک از قوا نباید یک دقیقه استراحت داشته باشند و با دقت و جدیت در برابر مفسدان اقتصادی بایستند و مواردی که تخلف آنها قطعی شده را به سزای عملشان و اعدام برسانند.

امام‌جمعه نجف‌آباد ادامه داد: دولت باید تیم اقتصادی‌اش را ترمیم کند که فریاد همه این است که این تیم اقتصادی نمی‌تواند مشکلات را برطرف کند و تکیه به دشمن هیچ‌چیز جز بدبختی برای ما نمی‌آورد.


نوشته شده توسط:سخا - 3534 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
هوایی یکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۷:۰۶ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

«هوایی» برای کانال تلگرامی ما نوشته:به آقای حسناتی بگید:
آیا فقط معترضین گوش و زبانشون دست دشمنای نظامه؟!
و آیا مسئولین من جمله خود شما دارید کامل به وظایفتون عمل میکنید؟
این همه سال امام جمعه بودین، چقدر رابطه مردمی دارین؟
رابطه مردمی رو صرفا چارتا مراسم و مدرسه رفتن میدونید.
دیگه مردم چطوری درد دلشونو به گوش آقایون برسونند.
آیا بجای اینکه بگید اینا به حرف دشمن گوش میدن بهتر نیست بگین، با سوء تدبیر و عدم مدیریت، دشمنان از تجمعات دارن سوء استفاده میکنند و بهره میبرند؟
تا کی میخایین چشمتونو روی حقایق ببندین.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.