غلط های املایی در اخبار فرمانداری+ تصاویر

دسته: اجتماعی , فرهنگی
یک دیدگاه
پنجشنبه - ۸ آذر ۱۳۹۷
غلط های املایی در اخبار فرمانداری+ تصاویر غلط های املایی در اخبار فرمانداری+ تصاویر غلط های املایی در اخبار فرمانداری+ تصاویر                155x105

همزمان با تغییر فرماندار جدید نجف آباد، یک دانش آموخته مقطع دکترای مرتبط با  حوزه روابط عمومی عهده دار مسئولیت این بخش شد ولی رصدی کوتاه در اخبار یک ماه اخیر پایگاه خبری فرمانداری، از وجود مشکلات زیاد فنی و حتی املایی در تنظیم اخبار  خبر می دهد.

بیشتر اخبار فرمانداری بین دو تا چهار خط تیتر دارند  و نحوه تنظیم خبر به هیچ وجه با اصول خبرنویسی مطابقت ندارد. بدتر از این، برخی خبرها دارای غلط املایی نیز هستند مثل «نوع آوری» (نوآوری) و «پر ارج» (پر اجر).

از مهمترین ارگان شهر که وظیفه اش نظارت بر دیگر دستگاه ها است، انتظار بیشتری می رود. البته باید به این نکته اذعان داشت که سال ها است که روابط عمومی ادارات نجف آباد، کار چندانی در حوزه اطلاع رسانی و انتشار اخبار خود انجام نداده اند.

در این میان تنها برخی ارگان ها مانند شهرداری، تربیت بدنی و نماینده مجلس و تا حدودی هم جهاد و ارشاد بهتر از بقیه بوده اند ولی همچنان تا رسیدن به سطح مطلوب فاصله دارند.


نوشته شده توسط:سخا - 3859 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۴۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
قلی پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

اُی عاموچی خره
اون روابط عمومی که خیلی… هیچی. توهم از اون خرتری. پر ارج یعنی پر ارزش از خانواده ارجمنده. اما گرفتن هم اسم مصدره. یابوچی باز اون دکترا داره توچی

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.