معرفی اعضای هیات رئیسه ووشوی نجف آباد+ تصاویر

دسته: اجتماعی , گزارش تصویری
بدون دیدگاه
شنبه - ۷ بهمن ۱۳۹۶

روابط عمومی هیات ووشوی نجف آباد: سید محمد طباطبایی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نجف آباد در جمع اعضای هیات رئیسه، کمیته های تخصصی، مربیان و قهرمانان ووشو نجف آباد گفت: انتخاب اعضای با تجربه با انگیزه و تلاشگر در راس تصمیم گیری ووشوی شهرستان نجف آباد، برای بهبود شرایط کلی این رشته بسیار ضروری است.
طباطبایی با اشاره به پیشینه این رشته ورزشی در شهرستان نجف آباد خاطرنشان کرد: ووشوی این شهرستان قهرمانان ملی و جهانی به نامی دارد که توانسته اند با همت، تلاش و پشتکاری که از خود نشان داده اند نام ووشوی شهرستان را بلندآوازه کنند. باید بتوانیم از این ظرفیت ها در راستای پیشرفت همه جانبه این ورزش پرطرفدار استفاده کنیم.
در ادامه محمد جواد کاویان پی، رئیس جدید هیات ووشوی نجف آباد گفت: ووشوی  نجف آباد به عنوان شهر طلایی ورزش ایران در سطح بسیار بالایی قرار دارد. باید تلاش کنیم با جذب اسپانسر و به کار گیری مربی های سطح بالا و همچنین توجه ویژه به بحث استعداد یابی، روند قهرمانی ووشوکاران نجف آباد راحفظ کرده و ارتقاء ببخشیم.

این قهرمان ووشو ادامه داد: ایجاد صندوق حمایت از قهرمانان ووشو کار، راه اندازی باشگاه هواداران و افزایش کلاس های آموزشی در مناطق مختلف شهرستان از جمله برنامه های آینده هیات خواهد بود.

در این برنامه محمد جواد کاویان پی، عباس سلطانی، علی امیری، منصور ابراهیمی و فرزانه معین به عنوان اعضای جدید هیات رئیسه هیات ووشو انتخاب شده و آسیه امامی و فتح الله صالحی در جایگاه نایب رئیس بانوان و دبیر هیات منسوب شدند.
امین نوری به عنوان خزانه دار، امین محمدی کمیته آموزش، محمد هاتف نیا کمیته فرهنگی، جمال مهرابی کمیته مسابقات، محسن مرادی کمیته روابط عمومی و منصور ابراهیمی به عنوان کمیته قضایی و انضباطی در انتخابات جدید مسئولیت گرفتند.

 


نوشته شده توسط:سخا - 3457 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۶
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.