حرف مردممنظره تاسف برانگیز

دسته: اجتماعی , فرهنگی , یادداشت
۳ دیدگاه
شنبه - ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
منظره تاسف برانگیز  منظره تاسف برانگیز            4

 «مریم» برای کانال تلگرامی ما نوشته: دیشب ساعت 11 از تقاطع غیر همسطح شهیدان حجتی رد میشدم دیدم کارگران همچنان مشغول کار و زیباسازی اونجا هستند و هر کسی قسمتی از کارو انجام میده.

به زیر پل که رسیدم با منظره ای روبرو شدم که واقعا افسوس خوردم و اون جای لکه سیاه ترقه هاییه که بعضی مردم به یادگار میزارند. واقعا چرا اینقدر عده ای باید فرهنگشون پایین باشه که اینجوری بخاند به زیبایی شهر لطمه بزنن

آهای آقایی که ترقه دست میگیری و هر جایی که تونستی اونو رها میکنی! فکر کن یکی این کارو با دیوار خونه خودت بکنه. والا در و دیوار شهر هم جز خونه بزرگ خودمونه

چرا باید با ترقه ای که هیچ شادی ای نداره اموال بیت المال رو آسیب بزنیم ؟ به نظر من باید مصوبه ای تصویب کنن که هر کسی این کارا رو بکنه علاوه بر جریمه حتی زندان هم داشته باشه بلکه یکم مردم ب خود بیاند.

و مسئله بعدی اونم دزدی لاله ها و گلهای سطح شهره
بین مردم دیدم و شنیدم افرادی که به شهردار و شهرداری ناسزا میگن که نجف آباد شهر مرده هاس و بهش نمیرسن. والا بخدا این خود مردم هستند که نمیخاند شهرمون زیبا باشه!

دم عیده و شهرمونم از لحاظ موقعیت مکانی پرتردد هست و قطعا هر چی شهر زیباتر آوازمون بیشتر پخش میشه. توروخدا با جهالت و رفتارای نادرست نیاید شهرمونو نابود کنیم بخدا ۶۰ میلیون کم پولی نیست که بخایم این رفتارو بکنیم.

آهای افرادی که این همه گل رو به سرقت بردید فرض کنید خودت پول بدید گل بخرید بزارید خونتون شب بیاید ببینید دزدیدن چه حالی بهت دست میده

بیاید شهرمون رو خودمون سالم نگه داریم


نوشته شده توسط:سخا - 3534 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۴۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
تندیس یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۲:۴۹ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

شاید این افراد فراموش کرده اند که نجف آباد در گذر توسعه شهر فراموش شده بوده و همیشه افسوس میخوردیم چرا باید در کشاکش اختلافات سیاسی نجف آباد به دست فراموشی سپرده شود و یکی از بزرگترین شهرهای استان ظاهرش از شهرکهای اطرافش ناپسندتر و نامقبول تر باشد . شاید هم این عزیزان فراموش کرده اند اندک بضاعت مزجاتی که برای رونق این شهر تخصیص می یافت بعضا دستخوش چه مسایلی می شد . شاید هم گلایه های خودشان فراموششان شده که می گفتند نجف آباد شخصیتهایی در حد وزیر و سفیر و سردار و بالاتر کم ندارد آنگاه برای تصدی مدیریتهای شهری همیشه میزبان عزیزانی از سایر نقاط بوده حال که شهرداری دلسوز و خدوم در خدمت این شهر است روادار باشیم نه جفاکار.

همشهری جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱:۳۴ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

شهر در بهترین حالت مدیریت شهری به سر میبره
خدا پدر شهردارو بیامرزه
دمش گرم

علیرضا سروری پنجشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۹:۲۰ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام : موضوع باید به صورت تخصصی از دیدگاه جامعه شناسی و روانشناسی بررسی شود تا این معضل ( ترقه زدن در عروسی ها در نیمه شب که موجب آزار و اذیت مردم میشود و همچنین روی دیوارها ی زیبا سازی شده و تابلوهای راهنمایی و رانندگی ) کالبد شکافی شود و راهکار کار آمدی برای آن ارائه شود . ( این موضع باید به عنوان یک فعالیت فرهنگی در دستور کار شورای شهر قرار گیرد و از نظرات افراد متخصص استفاده شود )

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.