نجف‌آباد قهرمان مسابقات هندبال ساحلی امیدهای کشور شد
نجف‌آباد قهرمان مسابقات هندبال ساحلی امیدهای کشور شد

مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی امیدهای کشور که از ۲۸ تیرماه در زمین ساحلی ناژوان اصفهان آغاز شده بود، عصر امروز با معرفی تیم‌های برتر و برگزاری مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد. در دیدار فینال، دو تیم نجف‌آباد و پیام صنعت اصفهان به مصاف هم رفتند که نجف‌آباد با حساب ۲ بر صفر پیروز […]

مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی امیدهای کشور که از ۲۸ تیرماه در زمین ساحلی ناژوان اصفهان آغاز شده بود، عصر امروز با معرفی تیم‌های برتر و برگزاری مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد.
در دیدار فینال، دو تیم نجف‌آباد و پیام صنعت اصفهان به مصاف هم رفتند که نجف‌آباد با حساب ۲ بر صفر پیروز شد و به مقام قهرمانی دست یافت. در مسابقه رده‌بندی نیز نایبند بندرعباس موفق به شکست ۲ بر صفر فولاد آلیاژی یزد شد و به مقام سوم رسید.
گفتنی است، این دوره از رقابت‌ها با حضور ۱۲ تیم در دو گروه ۶ تیمی برگزار شد که در گروه «الف» تیم‌های زغال سنگ طبس، نیروی زمینی تهران، پیام صنعت اصفهان، ریف اصفهان، تااوکه برازجان و نایبند بندرعباس حضور داشتند و در گروه «ب» تیم‌های نجف‌آباد، قوی سپید انزلی، ساحل دیلم، رفاهی تفریحی کاشان، فولاد آلیاژی یزد و هیأت هندبال شهرکرد با هم به رقابت پرداختند.

در تیم نجف آباد که مربیگری و سرپرستی آن را به ترتیب حسن نظری و جهانگیر کلانتری بر عهده داشتند  محمد ایوبی پور، علی شهیدی، مصطفی پاسبانی، امیر کرمی، جواد یزدانیان، غلامرضا آقابابائیان، محمد یزدانی، محمد معین، محمد مختاری، علی کاظمی، سجاد امامی و  امیرچوپان نژاد به عنوان بازیکن حضور د اشتند.

منبع:ایمنا