مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی امیدهای کشور که از ۲۸ تیرماه در زمین ساحلی ناژوان اصفهان آغاز شده بود، عصر امروز با معرفی تیم‌های برتر و برگزاری مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد. در دیدار فینال، دو تیم نجف‌آباد و پیام صنعت اصفهان به مصاف هم رفتند که نجف‌آباد با حساب ۲ بر صفر پیروز […]

مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی امیدهای کشور که از ۲۸ تیرماه در زمین ساحلی ناژوان اصفهان آغاز شده بود، عصر امروز با معرفی تیم‌های برتر و برگزاری مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد.
در دیدار فینال، دو تیم نجف‌آباد و پیام صنعت اصفهان به مصاف هم رفتند که نجف‌آباد با حساب ۲ بر صفر پیروز شد و به مقام قهرمانی دست یافت. در مسابقه رده‌بندی نیز نایبند بندرعباس موفق به شکست ۲ بر صفر فولاد آلیاژی یزد شد و به مقام سوم رسید.
گفتنی است، این دوره از رقابت‌ها با حضور ۱۲ تیم در دو گروه ۶ تیمی برگزار شد که در گروه «الف» تیم‌های زغال سنگ طبس، نیروی زمینی تهران، پیام صنعت اصفهان، ریف اصفهان، تااوکه برازجان و نایبند بندرعباس حضور داشتند و در گروه «ب» تیم‌های نجف‌آباد، قوی سپید انزلی، ساحل دیلم، رفاهی تفریحی کاشان، فولاد آلیاژی یزد و هیأت هندبال شهرکرد با هم به رقابت پرداختند.

در تیم نجف آباد که مربیگری و سرپرستی آن را به ترتیب حسن نظری و جهانگیر کلانتری بر عهده داشتند  محمد ایوبی پور، علی شهیدی، مصطفی پاسبانی، امیر کرمی، جواد یزدانیان، غلامرضا آقابابائیان، محمد یزدانی، محمد معین، محمد مختاری، علی کاظمی، سجاد امامی و  امیرچوپان نژاد به عنوان بازیکن حضور د اشتند.

منبع:ایمنا