هجرت متخصصان نجف آباد به سیستان+ تصاویر

دسته: اجتماعی , فرهنگی , گزارش تصویری
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۱۶ مرداد ۱۳۹۷
هجرت متخصصان نجف آباد به سیستان+ تصاویر هجرت متخصصان نجف آباد به سیستان+ تصاویر                              3 155x105

اکیپی پانزده نفره از متخصصان رشته های مختلف پزشکی، روانشناسی، کارشناسان مشاوره و دیگر زمینه ها به عنوان نیروی داوطلب جمعیت هلال احمر در قالب کاروان پنجاه نفره سلامت و نیکوکاری استان اصفهان در روستاهای محروم سیستان و بلوچستان مشغول خدمت رسانی رایگان به مردم شده اند.

ایمنا: رییس جمعیت هلال احمر شهرستان با اشاره به پایان این دوره یک هفته ای در پنج شنبه هفته جاری بیان داشت: فعالیت این کاروان که سالیانه یک الی دوبار شاهد اعزام آن به نقاط محروم کشور هستیم، با استقبال بسیار خوب ساکنان روستاهای محروم منطقه سراوان از جمله دهک مواجه شده به طوری که در یک روز بیش از نود مورد معاینه و درمان دندان و ۱۰عمل جراحی انجام شده است.

در کاروان اعزامی از نجف آباد افرادی مانند دکتر بصیری ، دکتر صف ارا ، ‌دکتر مغزی ، دکتر محمودی ، دکتر لطفی ، دکتر مهدی ، آقای امینی ، آقای صفاپور ، خانم عربیان ، خانم دکتر ایمانیان (رییس دانشکده سمیه)،  دکتر صالحی و اقای قادری  حضور دارند. (تصاویر زیر را «مسعود» فرستاده)

مهدی کاظمی با اعلام حضور یک وانت امدادی مجهز از جمعیت هلال احمر نجف آباد در ترکیب کاروان اعزامی اظهار داشت: در این برنامه شاهد حضور داوطلبانه پزشک عمومی، جراح دندان، روانشناس بالینی، مشاور خانوادگی، کارشناس پرستاری، متخصص مامایی، کارشناس اشتغال و مهارت های زندگی و مربی آموزش های امدادی در کنار دو نفر از پزشکان درمانگاه شبانه روزی هلال احمر در کهریزسنگ هستیم.

وی اضافه کرد: در کنار ارائه انواع خدمات به صورت کاملا رایگان که با استفاده از تجهیزات خاص و قابل حمل و نقل انجام می گیرد، مقادیری نیز اقلام خوراکی، بهداشتی و پوشاک در بین مردم محروم منطقه توزیع می شود.

کاظمی در بخش پایانی سخنان خود به ارائه خدمات داوطلبان متخصص هلال احمر نجف آباد در سطح دیگر استان های کشور و حتی برخی کشورهای همسایه در مناسبت های مختلف اشاره کرد و اظهار داشت:  چندی پیش نیز کمک های کالایی و لجستیکی در اختیار کاروان سلامت شهرستان تیران در دالان کوه قرار داده بودیم و در آینده نیز در صورت اعلام نیاز، آماده اعزام کاروانی مشابه به منطقه پشت کوه فریدن هستیم.


نوشته شده توسط:سخا - 3616 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۵
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.