چند روز پیش، یکی از شهروندان با ارسال پیامی از پذیرش نشدن بیمارش در بیمارستان حضرت فاطمه زهرا نجف آباد انتقال کرده بود. روابط عمومی بیمارستان، به این انتقاد جواب داده است.

پاسخ بیمارستان فاطمه زهرا نجف آباد به انتقاد یک شهروند

چند روز پیش، یکی از شهروندان با ارسال پیامی از پذیرش نشدن بیمارش در بیمارستان حضرت فاطمه زهرا نجف آباد انتقال کرده بود. روابط عمومی بیمارستان، به این انتقاد جواب داده است.

«شهروند»: متاسفانه از زمانی که بیمارستان شهید منتظری(ره) به کرونا اختصاص پیدا کرده، در بیمارستان فاطمه الزهرا(س) هرکس با کمترین علامت که توجیه هم دارد و هیچ ارتباطی به کوئید نداره را به نجف آباد میفرستند.
بیمار ما را به دلیل اینکه علائم کرونا نداشت و فقط افت اکسیژن که بدلیل آسم همیشه دارند، را با اصرار و بی احترامی یکی از پرسنل که اصرار داشت به نجف آباد ببرید مواجه شدیم که در نهایت قبول نکردیم.
ولی از ظهر تا الآن که ساعت ۸:۳۰ شب است هنوز حتی احوالش را نپرسیدند.فقط آنژیوکتی که اورژانس در دست بیمار زد هست ولی نه سرم و نه حتی ویزیت پزشک و حتی متاسفانه به بیمار حتی شام هم ندادند.
باید برویم از رستوران بیرون غذا تهیه کنیم.
البته الحمدلله بیمارمان خود بخود رو به بهبودی است.ولی کرونا بهانه ای شده. برای اینکه هرکسی را که کوچکترین نشانه ای داشته باشه را بفرستند بیمارستان شهید منتظری(ره)
درحالیکه خودشان سی تی اسکن هم دارند و بنده ۸۳۰۰۰ تومان همون ابتدای وقت یعنی حدود ۶ ساعت پیش پرداخت کردم ولی..

«پاسخ روابط عمومی بیمارستان فاطمه زهرا نجف آباد»: بازگشت به شکایت مطرح شده به اطلاع می رساند با توجه به اینکه طبق مصوبات ستاد کرونای استان ،بیماران کرونا در بیمارستان شهید منتظری و بیماران غیر کرونا در بیمارستان فاطمه الزهرا (س) پذیرش و تحت درمان قرار میگیرند ، بیماران مراجعه کننده با علائم کرونا به بیمارستان شهید منتظری ارجاع و بیماران بدحال در اورژانس پذیرش شده و با امبولانس اعزام میگردند .تمامی بیماران چه ارجاع شده و چه بستری پس از تریاژ توسط پزشک اورژانس ویزیت می گردند لذا امکان اینکه یک بیمار در طول یک شیفت ویزیت نشده باشد وجود ندارد و اقدامات درمانی نیز متناسب با دستور پزشک انجام می گردد. متاسفانه به دلیل عدم وجود اطلاعات بیمار امکان بررسی شکایت بخوبی وجود ندارد با توجه به اینکه این بیمارستان دارای سیستم رسیدگی به شکایات مراجعین می باشد انتظار می رود مراجعین گرامی، نکات قابل بررسی را به این واحد منعکس تا اقدامات لازم صورت گیرد.

نجف آباد نیوز: با هماهنگی این شهروند، مشخصات او به همراه تصویر شکایت کتبی تنظیم شده در این خصوص، برای پیگیری برای مسئولان بیمارستان ارسال شد.

بیمارستان فاطمه زهرا نجف آباد پاسخ بیمارستان فاطمه زهرا نجف آباد به انتقاد یک شهروند پاسخ بیمارستان فاطمه زهرا نجف آباد به انتقاد یک شهروند                            300x237

بیمارستان فاطمه زهرا نجف آباد

 

پاسخ بیمارستان فاطمه زهرا نجف آباد به انتقاد یک شهروند