در پایان دو روز رقابت های کشتی قهرمانی جوانان استان که با حضور ۲۰۸ آزاد کار و ۱۰۱ کشتی گیر فرنگی به میزبانی سالن یزدان پاک نجف آباد برگزار شد، در پایان ۳۲۰ کشتی برگزار شده نفرات اول تا سوم شانزده وزن رشته های آزاد و فرنگی جهت شرکت در رقابت های انتخابی تیم ملی […]

در پایان دو روز رقابت های کشتی قهرمانی جوانان استان که با حضور ۲۰۸ آزاد کار و ۱۰۱ کشتی گیر فرنگی به میزبانی سالن یزدان پاک نجف آباد برگزار شد، در پایان ۳۲۰ کشتی برگزار شده نفرات اول تا سوم شانزده وزن رشته های آزاد و فرنگی جهت شرکت در رقابت های انتخابی تیم ملی کشور معرفی شدند.
در این مسابقات که با حضور ۲۹ تیم و شهرستان در رشته آزاد و چهارده تیم در رشته فرنگی همراه بود تیم های شهدای ارتش در بخش آزاد با پنج مقام اول،سه نشان نقره و تک مدال برنز در کنار تیم لنجان با پنج عنوان اولی،یک نقره و سه برنز در بخش فرنگی به عنوان پر افتخار ترین تیم های شرکت کننده شناخته شدند.
در این رقابت ها که با برگزاری ۱۸۵ کشتی در رشته آزاد و نزدیک به صد و ۳۵ مسابقه در بخش فرنگی همراه بود، سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری نجف آباد،هیات کشتی و اداره ورزش و جوانان شهرستان نیز همکاری داشتند.
نتایج به دست آمده در این مسابقات به شرح زیر می باشد:

وزن ۵۰ کیلو گرم آزاد:
مقام اول: کوروش شیخ انصاری از تیم شهدای ارتش
مقام دوم: محمد احمدی از تیم تختی اصفهان
مقام سوم مشترک: علیرضا توکلی از کاشان و حسین آربی از سمیرم

وزن ۵۵ کیلوگرم آزاد:
مقام اول: حامد سلطانی از شهدای ارتش
مقام دوم: علیرضا رهنما از شهدای ارتش
مقام سوم مشترک: احمد رضا سلیمی از گوگلد و حسین حسینی از شهدای ارتش

وزن ۶۰ کیلوگرم آزاد:
مقام اول: فرزاد محمدی از شهدای ارتش
مقام دوم: امیر حسین اسفندیاری از مبارکه
مقام سوم مشترک: اکبر علی رحیمی از مبارکه و امیر جمشید نژاد از لنجان

وزن ۶۶ کیلوگرم آزاد:
مقام اول: علیرضا باباچی از مبارکه
مقام دوم: علی یزدانی از نجف آباد
مقام سوم مشترک: رسول سبک تکی از لنجان و ابوالفضل فاضل از نجف آباد

وزن ۷۴ کیلوگرم آزاد:
مقام اول: امیر موذنی از شهدای ارتش
مقام دوم: مجید پناهی از شهدای ارتش
مقام سوم مشترک: فرزین شریعتی از کوثر و میلاد بهرامی از بوئین و میاندشت

وزن۸۴ کیلوگرم آزاد:
مقام اول: حامد الماسی از لنجان
مقام دوم: امیر شیرانی از شهدای ارتش
مقام سوم مشترک: شاهین حیدری از حسین آباد و حسن قاسمی از لنجان

وزن ۹۶ کیلوگرم آزاد:
مقام اول:اسماعیل خرمی از گوگلد
مقام دوم: محمد حسین سرلکی از تیم تجدد
مقام سوم مشترک: محمد نادی از نجف آباد و جواد باقری از اردستان

وزن ۱۲۰ کیلوگرم آزاد:
مقام اول:رضا محمد نیا از گوگلد
مقام دوم: سامان اکبری از شاهین شهر
مقام سوم مشترک: محمد سعید فقیهی از کوثر و سید سجاد کرباسیون از شاهین شهر

وزن ۵۰ کیلوگرم فرنگی:
مقام اول: علیرضا اسدی از تیم پوریا
مقام دوم: جواد جعفری از نجف آباد
مقام سوم مشترک: رسول قربانی از برخوار و محمد هاشمی از فریدن

وزن۵۵ کیلوگرم فرنگی:
مقام اول:امین بِیک از لنجان
مقام دوم: مجتبی آقا جانی از لنجان
مقام سوم مشترک: حجت شیرانی از نجف آباد و سید حسن میر کاری از لبنیات هنگامه

وزن ۶۰ کیلوگرم فرنگی:
مقام اول: تینا شیرازی از لنجان
مقام دوم: رسول دادخواه از نجف آباد
مقام سوم مشترک: محمد حسن سبک تکی و امیر حسین سلیمان هر دو از لنجان

وزن ۶۶ کیلوگرم فرنگی:
مقام اول:عباس مهدی زاده از لنجان
مقام دوم: داود بلوچی از نجف آباد
مقام سوم مشترک: میلاد مارانی از لبنیات هنگامه وسعید بیات از تیم تختی اصفهان

وزن ۷۴ کیلوگرم فرنگی:
مقام اول: علی منصور زاده از لنجان
مقام دوم: محمد رضا نادی از لبنیات هنگامه
مقام سوم مشترک: احمد توزیانی از پوریا و حسین قربانی از برخوار

وزن ۸۴ کیلوگرم فرنگی:
مقام اول: احمد امیر حاج لو از حسن آباد
مقام دوم: امیر صادقی از لبنیات هنگامه
مقام سوم مشترک: محمد جواد جعفری از لبنیات هنگامه واحسان چترائی از امیر آباد

وزن ۹۶ کیلوگرم فرنگی:
مقام اول:علی خسروی از تختی اصفهان
مقام دوم: وحید صالحی از لبنیات هنگامه
مقام سوم مشترک: حمید رضا رئیسی از حسین آباد و سجاد سبک تکین از لنجان

وزن ۱۲۰ کیلوگرم فرنگی:
مقام اول: ابوالفضل سبک تکین از لنجان
مقام دوم: بهروز میر آصف از برخوار
مقام سوم مشترک: احسان سرلک از لبنیات هنگامه و محمد رضا جعفری از حسین آباد

منبع خبر:najafabad.ir