ایسنا: پس از ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر تعطیلی اصناف غیر ضروری، پنج واحد متخلف در شهرستان نجف آباد با دستور دادستان پلمب شد.

پلمب ۵ واحد متخلف در نجف‌آباد

ایسنا: پس از ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر تعطیلی اصناف غیر ضروری، پنج واحد متخلف در شهرستان نجف آباد با دستور دادستان پلمب شد.

دادستان شهرستان نجف آباد، عصر روز سه شنبه پنجم فروردین ۹۹ در جلسه هماهنگی اتاق اصناف با روسای اتحادیه ها، با تاکید بر لزوم قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا از طریق کنترل اماکن پر تردد، گفت: اگر ازدحام جمعیت در مکان های پر تردد کنترل نشود و خرید از مراکز تجاری همچنان در دسترس باشد، نمی توانیم زنجیره انتقال ویروس را قطع کنیم. ما آماده ایم تا در راستای ابلاغ ستاد ملی، استانی و شهرستانی مقابله با کرونا، اقدامات لازم را انجام دهیم.

علی زارع افزود: بهانه ابلاغ نشدن تعطیلی اصناف غیر ضروری به واحدهای تجاری، برای ما پذیرفته شده نیست. واحدهای غیر ضروری در تمام نقاط شهر باید از این ابلاغ تمکین کرده و تا تاریخ ۱۵ فروردین ماه مغازه های خود را بسته نگه دارند.

وی تصریح کرد: فعالیت مراکزی که شامل تعطیلی می شوند منجر به پلمب آن مکان تا آخر فروردین ماه می شود. همانطور که شاهد پلمب واحدهای قهوه فروشی، اسباب بازی فروشی، شیرینی فروشی، کفش فروشی و مانتو فروشی بودیم.

 

تا ۱۵ فروردین، چکی نباید برگشت شود

دادستان نجف آباد با بیان اینکه ستاد ملی مقابله با کرونا درباره مشکلات به وجود آمده برای اصناف متضرر شده ناشی از تعطیلی، تصمیم گیری خواهد کرد، افزود: به طور مثال به بانک ها ابلاغ شده که تا ۱۵ فروردین امسال هیچ چکی را برگشت نکنند. انتظار داریم همه همکاری کنند تا بتوانیم این بحران را پشت سر بگذاریم. اگر بتوانیم زنجیره شیوع و انتقال کرونا را قطع کنیم، علاوه بر حفظ سلامت عموم مردم، به کادر درمان بیمارستان ها و دیگر افرادی که در قسمت های مختلف مشغول به خدمت رسانی هستند، کمک کرده ایم.

وی خطاب به نمایندگان اصناف، تاکید کرد: اکنون دست یاری ما به سمت شما دراز است و انتظاری جز همکاری نداریم. اما قانون برای همه یکسان و لازم الاجرا است.

اجرای میدانی دستور دادستان نجف آباد پلمب ۵ واحد متخلف در نجف‌آباد پلمب ۵ واحد متخلف در نجف‌آباد photo                  300x225

اجرای میدانی دستور دادستان نجف آباد

پلمب ۵ واحد متخلف در نجف‌آباد