۹۰درصد، بیخودی پوشک خریدند

دسته: اجتماعی , اقتصادی , یادداشت
یک دیدگاه
سه شنبه - ۲۴ مهر ۱۳۹۷
۹۰درصد، بیخودی پوشک خریدند  ۹۰درصد، بیخودی پوشک خریدند          155x105

تو شرایطی که قیمت پوشک بچه و انواع مشابهش، بین دو تا سه برابر شد، خلق الله چنان به برخی مغازه ها هجوم آوردند که یکی از مشهورترین آن ها در مقطعی تقریبا خالی شد. فروشنده خوش اخلاقش معتقده که ۹۰درصد مشتری هایش بیشتر از نیاز خرید کرده اند.

خیلی ها تجربه خرید از این مغازه که قیمت هاش به نسبت بقیه جاها ارزون تره را داریم. با تصویری که از خالی شدن مغازه اش در چند هفته پیش داشتم، رفتم سراغش.

گفت: راننده یکی از دستگاه های اجرایی سطح شهر برای نوزادش که ۶ماه دیگه به دنیا میاد، ۲میلیون تومان پوشک خرید. هر چی اصرار کردم که این همه به دردت نمیخوره یا ممکنه به پای بچه ات نیفته، قبول نکرد. می گفت که تو چیکار به من داری! میخام بریزم تو خونه که داشته باشم!

این فروشنده ادامه داد: الآن تقریبا کمبود پوشک بچه نیست ولی برخی مارک ها، اندازه های مختلفشون تکمیل نیست. البته ایزی لایف چون خمیر جاذب رطوبت زیادی مصرف می کنه، هنوز تو بازار کمه.

این که وضعیت فعلی بازار نتیجه مستقیم بی تدبیری، سوء مدیریت و یا حتی مدیریت هدفمند برخی مسئولان است را همه قبول داریم ولی این وسط، خودمون هم گاهی وقت ها به خودمون ظلم می کنیم.


نوشته شده توسط:سخا - 3539 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۸:۲۷ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

چه شد که مردم ایران بعد چهل سال از گذشت انقلابی که جهان را تکان داد و آن همه ایثار و فداکاری و پیروزی بر۳۰ کشور در هشت سال دفاع مقدس ، به نقطه ای رسیدند که دلار و سکه ، رب و پوشک جمع آوری و پس انداز کنند و ایثار و فدا کاری آنان به خودخواهی تبدیل شد؟ ! … عیب کار کجاست ؟ کجا اشتباه کردیم ؟ چه کسانی اشتباه عمل کردند ؟ چه کسانی باید پاسخگو باشند ؟ (( فقط و فقط دنیا طلبی و اشرافی گری برخی مسئولین و آقازاده ها کار را به اینجا کشاند ))

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.