پایان نهمین دوره مسابقات فوتسال زنده یاد حمید شیرزادی در گلدشت
پایان نهمین دوره مسابقات فوتسال زنده یاد حمید شیرزادی در گلدشت

نهمین دوره مسابقات فوتسال زنده یاد حمید شیرزادی که با حضور تیم های شهدای قلعه سفید،شاهد گلدشت،کهمرد کهریزسنگ و زنده یاد حمید شیرزادی به میزبانی سالن سرپوشیده مجموعه شیخ بهائی برگزار شد با قهرمانی تیم کهمرد کهریزسنگ به کار خود پایان داد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نجف آباد نیوز در گلدشت در این مسابقات […]

نهمین دوره مسابقات فوتسال زنده یاد حمید شیرزادی که با حضور تیم های شهدای قلعه سفید،شاهد گلدشت،کهمرد کهریزسنگ و زنده یاد حمید شیرزادی به میزبانی سالن سرپوشیده مجموعه شیخ بهائی برگزار شد با قهرمانی تیم کهمرد کهریزسنگ به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نجف آباد نیوز در گلدشت در این مسابقات از نه سال پیش تاکنون به صورت منظم در اردیبهشت ماه به یاد حمید شیرزادی یکی از ورزشکاران با اخلاق این شهر که بر اثر حادثه تصادف جان خود را از دست داد برپا می شود، تیم های زنده یاد شیرزادی و شاهد گلدشت توانستند عناوین دوم و سوم را به دست بیاورند.

لازم به ذکر است که در مراسم اختتامیه این مسابقات که یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه با حضور شفیعی شهردار و اعضای شورای شهر گلدشت به همراه اعضاء شورای ورزش این شهر برگزار شد،تیم های برتر مورد تقدیر قرار گرفتند.