واگذاری اینترنت پرسرعت به مناطق روستایی شهرستان نجف آباد

دسته: علوم و فن آوری
یک دیدگاه
چهارشنبه - ۲۶ شهریور ۱۳۹۳

مدیرعامل شرکت مخابرات استان اصفهان گفت: با هدف اجرای طرح های توسعه اینترنت پرسرعت در شهرستان نجف آباد و رفع محرومیت های مخابراتی در مناطق روستایی، تعداد ۴۴۸ پورت اینترنت پر سرعت در مراکز علویجه و هسنیجه به مشترکان واگذار شد.
.حسین کشایی با اشاره به این مطلب، اظهار داشت: با هدف ارائه خدمات بیشتر به مشترکان و در راستای اجرای طرح های توسعه اینترنت پرسرعت در شهرستان اردستان، تعداد ۳۸۴ پورت اینترنت پر سرعت در مرکز زواره به مشترکان واگذار شد.
وی ادامه داد: با اجرای این طرح تعداد پورت های منصوبه این مرکز به ۸۳۳ پورت رسید.
مدیرعامل شرکت مخابرات استان اصفهان به واگذاری اینترنت پرسرعت در شهرستان آران و بیدگل اشاره کرد و افزود: همچنین تعداد ۵۶۸ پورت اینترنت پر سرعت در شهرهای ابوزید آباد و سفید شهر به مشترکان واگذار شد.
وی تصریح کرد: با اجرای این طرح ها تعداد پورت های منصوبه این مراکز به ۱۴۰۸ پورت رسید.
کشایی بیان داشت: متقاضیان اینترنت پرسرعت در تمام مراکز مخابراتی شهرستان آران و بیدگل می توانند با شماره ۲۰۲۰ تماس گرفته و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
منبع: خبرگزاری ایمنا


بازدید: ۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
همشهری دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۴ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید …. عاجزانه از شما خواهش میکنم اگه امکان داره از نبود اینترنت در منطقه مسکن مهر نجف آباد هم گزارشی تهیه کنید …. الان تمام روستاهای دور افتاده استان adsl دارند ولی مسکن مهر نجف آباد از این امکانات محرومه … هر بار هم که میریم مخابرات میگن “آخر هفته بیاید آماده میشه ”
امید ما به سایت شماست شاید یه اتفاقی بیفته …. ۱۳۹۶/۰۷/۱۷

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.