خانه / اخبار نجف آباد / اجتماعی / بازداشت و زندانی شدن دو عضو اصلی شورای شهر نجف آباد

بازداشت و زندانی شدن دو عضو اصلی شورای شهر نجف آباد

به گفته منابع آگاه اخیرا دو تن از اعضای اصلی شورای دوره چهارم نجف آباد کمتر از یک سال و نیم پس از عضویت در این مجموعه به اتهامات مطرح شده دستگیر و زندانی شده اند و تاکنون تلاش های صورت گرفته برای قرار دادن وثیقه آزادی برای آنها موثر واقع نشده و این دو نفر تا لحظه تنظیم خبر در زندان به سر می برند.

شنیده ها حاکی از آن است که در حال حاضر نیز  مسئولان مربوطه منتظر حکم دادگاه بوده تا در مورد ورود و جایگزینی دو عضو علی البدل شورا با افراد مذکور تصمیم لازم را بگیرند.

البته مشخصات کامل این دو نفر در راستای حفظ آبروی افراد پیش از قطعی شدن حکم قضایی، به صورت کامل نزد این پایگاه اطلاع رسانی محفوظ خواهد ماند و هر گونه گمانه زنی در این مورد از سوی خوانندگان مطلب به صورت محکم رد می شود.

در چهارمین دوره انتخابات شورای شهر نجف آباد که با راهیابی ۱۳ نفر به عنوان عضو اصلی به صحن شورا در خرداد ماه سال گذشته همراه بود، تعداد محدودی از ثبت نام شدگان رد صلاحیت شدند.

بر طبق نتایج این انتخابات نفرات زیر به عنوان اعضاء اصلی و علی البدل شورا انتخاب شدند.

۱- ناصر اکرامیان -۱۵۳۹۰ رای

۲- محسن پور نمازیان -۱۵۱۶۲ رای

۳- مجید پزشکی نجف آبادی -۱۱۶۷۷ رای

۴- مجتبی گودرزی – ۱۱۲۴۹ رای

۵- حسن یوسفی نژاد -۱۰۰۵۱ رای

۶- مرتضی حاجی صادقیان  -۹۹۷۰ رای

۷- جواد حجتی -۹۷۹۴ رای

۸- شهرام الله آبادی -۸۸۵۶ رای

۹- محمود حقیقی نجف آبادی -۸۵۳۰ ر ای

۱۰- قربانعلی مومنی -۸۱۶۲ رای

۱۱- محمد حسن آسیابانی نجف آبادی– ۷۹۹۸ رای

۱۲- مهدی فتحیان نجف آبادی – ۷۸۲۶ رای

۱۳- سوسن خسروی – ۷۵۹۰ رای

اعضای علی البدل:

۱۴- مصطفی حجتی نجف آبادی – ۷۱۰۰ رای

۱۵-مهر اعظم خاکی نجف آبادی – ۶۷۵۳ رای

۱۶- مهدی مهدیه نجف آبادی – ۶۷۱۶ رای

۱۷- محسن میر معنی – ۶۴۴۶ رای

۱۸- عیدی محمد طرقی – ۶۳۴۶ رای

۱۹- هادی گودرزی – ۶۲۲۴ رای

۳۰ نظر

 1. باعث خوشحالیه که حداقل در این شورای جدید جلوی این جور فساد ها گرفته میشه . امیدوارم زمینخوار معروف هم بین این دو نفر باشه .
  راستی فهمیدیم آقای منتظری هم کربلا بودند زیارت قبول میگیم
  اززحماتشون هم تشکر میکنیم .

 2. با سلام
  به نظر بنده اینکه ما این خبر ر ا به جای بی بی سی فارسی و خیلی رسانه های دیگر از همچین جاهایی دریافت کنیم بسیار خوب است. اینکار ضمنا مانع از شابعه پراکنی در این خصوص و خدشه دار شدن شان و جایگاه شهرداری،شورای شهر،اعضای این شورا و دیگر مسئولین نیز می شود. در ضمن مسئولان نیز به جای تحت فشار قرار د ادن رسانه های مستقل در باره انتشار چنین مطالبی در قبال عملکرد خود پاسخگو باشند و به مردم توضیح بدهند چرا چنین افرادی که باید مدافع حقوق مردم باشند توانسته اند به راحتی به چنین جایگاهی رسیده و از آن سوء استفاده کنند

 3. امیدوارم حالا اونایی که دنبال علت استعفای چند ماه پیش شهردار از دست ۲ نفر از اعضای شورای شهر می گشتند حالا جواب سوال خود را گرفته باشند.
  به شهردار خدا قوت می گم و باید بداند استقامت در راه سخت و پرخطری که در پیش دارد مورد رضای باریتعالی خواهد بود انشاءالله

 4. خداوند جای حق نشسته یکی از همین آقایان با همکاری چندتن دیگر از هم پالان هاشون در صحن شورا آقای…… را متهم به فساد مالی می کردند ببینید چگونه خداوند رسوایشان کرد هر چند که این بنده خدا از حسابرسی و تحقیق و تفحص حسابداران شورای شهر در شهرداری روسفید بیرون آمده بود لیکن مکافات عمل و انتقام گیری خداوند در این قصه جای بسی عبرت است.

 5. خدا رو شکر که کرسی ریاست این دورۀ شورا به دست این دو نفر نرسید و همچنان مرد بزرگ و پاکی چون مهندس پزشکی، سکان هدایت شورا رو برعهده دارند.

  • بله
   ایشان خیلی پاک تشریف دارند
   سوابق کاری ایشون در …. نجف آباد موجوده که چه کردند و چه حکمی براشون صادر شد
   حالا هم که خود ….یکی از پیمانکاران شهرداریه اصلا فکر بد هم نکنید
   همه پاک پاکند

   • پیداست طعم عدالت و پاکی جانباز بزرگی مثل …… بدجور اذیتتون کرده! همه با نجف آبادی ها به وجود چنین مرد پاکی در شهرمون افتخار می کنیم…

   • برای دروغگویی مثل تو متاسفم که اینقدر ساده به مرد شریفی مثل آقای ……. که همه نجف آبادیا پاکی و مردم داری شونو قبول دارن، تهمت می زنی. البته حق هم داری. پیداست خیلی داری می سوزی!!!

    • خیلی باحالید
     شما براحتی من رو دروغگو خطاب میکنید یا میگید که می سوزم
     بله من می سوزم ولی از بی اطلاعی شما جماعت
     بهتر بود شما می گفتید که اطلاعی ندارید در صورتیکه من کاملا در جریان کارهای صورت گرفته توسط ایشون و محکومیت های اعمال شده به آقا هستم
     برای پیگیری شما هم اسامی محل محکومیت رو گذاشتم که متاسفانه توسط مدیر سایت حذف شده
     در مورد جانبازی هم که خیلی ها هستند برای بالا رفتن خودشون از مقام شامخ جانبازی و یا جانبازان عزیزمون که به گردن همه ما حق دارند نردبان ساختند تا راحت تر بالا برند
     اگه فکر میکنید که من طرفدار بازداشتی ها هم هستم در اشتباهید چون سوابق اونها رو هم می دونم و از نزدیک با کارهایی که می کردند سر و کار داشتم
     تاریخ همه چیز رو روشن میکنه فقط امیدوارم امروزتون رو از یاد نبرید

 6. تا جایی که منابع اطلاع میگن یکی از بازداشتیها مربوط به دوهفته قبل و بازداشت دوم با فاصله دوهفته بعد آن هم با دو موضوع متفاوت بوده و غیر از این بازداشت ها بازداشت های دیگری هم صورت گرفته چه از شورای چهارم چه از شورای سوم و چه از شهرداری و تا جایی که میگن حتی خود شخص استاندار هم به این موضوعات وارد شده تا بتونن قضیه رو جمع و جور کنن البته بازداشت دوم به خاطر فساد تو شهرداری بوده که دامن گیر خیلی ها شده و هنوز در حال پیگیریه چه بسا این بازداشت ها ریشه فساد رو تو این شهر بخوشکونه و دست افراد سود جو رو از کرسی های ریاست کوتاه کنه که ما این عمل رو به فال نیک میگیریم تا اقدامات بعدی. چرا که اگه قرار باشه با یه تلفن و سفارش و یا اسم بردن از افراد در مواقع سقوط اینجوری دامن گیر افراد بشه پس همه منتظر مسائل دیگه تو این شهر باشیم که جوجه هارو آخر پاییز میشمارن و الانم درست فصلشه و پاییز تموم شده.ولی نمیدونم چرا نویسنده سعی در ربط دان بازداشت ها به هم رو داشته و از بازداشت مسئول کمسیون ماده ۱۰۰شهرداری چیزی نگفته ؟ البته تو نگی یکی هست که بگه زیاد خودتو ناراحت نکن.

 7. باآبروی مردم بازی کردیدمیگذاشتیدتاحکم داده می شدبعدنام آنها راپررنگ میکردید.
  آخرت خودرابرای سودجویی برخی به بادندهید

  • میشه مرتضی بگه نامشان چیه؟ ما هرچی تا خبر و کامنتها گشتیم نفهمیدیم نام آنها چیست؟ اگر قرار است خبر رسانی کنید شفافتر خبر بزنید وگرنه میریم تو فسیبوک و وایبر دنبال اسمش می گردیم منت شما را هم نمیکشیم
   آخه خره با این فن آوری ها مگه خبری از چشم مردم دور میمونه !!!!!

 8. اگراین دونفربرای گرفتن حق مردم برسرآقایانی فریادنمی زدندامروزاین اتهامات وافترائات رابه آنها نمی زدند.تاآن آقایان کامنتهای فوق را بنویسند واز…..(……)و……دفاعیات بنویسند.به فکرآخرت باشیددنیاگذراست

 9. تذکرات هم وطن کوچک شما
  ۱-زندانی زمانی اتفاق می افتدکه جرم محرزشده و حکم دادگاه باشد.به این موارداتهام گفته میشود وتاآن زمان طرفهادربازداشت موقت هستندتابازپرسی کامل شود.واستفاده ازکلمه زندان شایسته نیست.
  ۲-درقسمتی ازگزارش شماقیدشده که((شنیده ها حاکی ازآن است))می دانید که باشنیده هانمی توان باآبروی یک انسان بازی کردزیرادرروایت داریم که حفظ آبروی انسان ازپرده خانه خدابالاتراست.
  ۳-بیاییم واحتمال بدهیم یک درصدهم ماخطا کرده باشیم.پس لااقل وجدان مامیگوید تاپایان بازپرسی صبرکنیم ودرصورت احرازجرم اطلاع رسانی کنیم.که این دستوراسلام به فردمسلمان است.
  ازگرفته شدن وقتی ازعمرتان عذرخواهی میکنیم

 10. بر گذاری یک سری جلسات دادگاه دکوری و ساختگی نمی تواند با ابروی این دو عضو محترم شورای شهر که منتخب و مورد احترام هزاران نفر از مردم نجف اباد هستند بازی کند

  • اخوی! نمی خواد اینقدر گلوی خودتو با گذاشتن این همه کامنت پاره کنی! کسی که اموالش حدود ۹۰۰ میلیارد تومن برآورد شده و همه مردم نجف آباد کاملا می شناسنش، دیگه جایی برای دفاع از خودش باقی نذاشته.

 11. مدتی بود صحبت از این بود که این دو عضو بر خلاف بقیه اعضای شورای شهر در جلسات شورای شهر و هنگام تصمیمات اساسی برای شهر سکوت نمی کنند و اعتراضات خود را بدون هیچ ترسی و صلاح دیدی بیان می کنند

 12. خب باید هم مقامات محترم شهرداری برای این دو عضو شورا همچین دردسری درست کنند تا دیگر به تصمیمات غلطی که برای مردم مخرب است اعتراضی نکنند . واضح است که با این حرکات زشت این دو عضو را وادار به سکوت میکنید

 13. این دو عضو دیروز با قرار کفالت ازاد شده اند نه وثیقه . شما مسیول سایت مراقب اینگونه نشر دروغ ها باش .بالاخره این دو عضو دردسری که برایشان درست کرده اید حل میشود و مسلما به سراغ شما که ابروی مردم را می برید خاهند امد .

 14. سالهاست در شهرداری اختلاس هایی میشود حال جای سوال است که چرا در خصوص این اتهام که حتی اختلاس هم نیست این گونه حرف هایی توسط شما ها رواج داده شده .
  شما بندگان شهرداری برای تخریب افراد معترض به تصمیمات غلط در شهرداری هستید

 15. بله آنقدر……. شهرپاک است که انسان به پاکی شک میکند
  برای …… وبخصوص برای مردم متاسفیم که یک ضدولایت فقیه شده ……….. شهری ولایتمدار

 16. راه دور نمی خواد برید یکیشون چند سال پیش از …. اخراج شد و بعدش هم تو ….گند بالا آورد و چندی پیش هم می خواست …… که از ترس غلاف کرد.

  حالا بازم فکر کنید مردم خرند

 17. وای برشهری که دران مزد مردان درست. از حکومت غیر حبس و کشتن وتبعید نیست. بی گناهی گر به زندان مرد با حال تباه. ظالم مظلوم کش هم تا ابد جاوید نیست.

 18. بخدای احد قسم اگر در زمانی که امام خمینی(ره) انقلاب را راه انداختن مردمی با این اوصاف و نظر بودن الان تمام ایرانیا درشکه چی انگلیسیا بودن.

 19. (اسم یک اداره) …. بسیار بیمار است کاری به ………. نداریم جعل امضاها هنوز ادامه دارد اخیرا یکی دیگه گندش در آمده که صداشو در نیاوردند و فرستادندش ….. نگهبانی بده و به اصطلاح خودشون تبعیدش کردند. در صورتی که این شخص دستیار مخصوص معاون …….. در دوره قبلی بوده. و اتهامات زیادی دارد که همه چشماشون رو بستند

 20. این سایته خیلی کاراش باحاله……من تو گوگل سرچ کردم دستگیری از اخر یکی مونده به اخر لیست فوق بعد خودش این سایت اورد…..هههه

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

نمایشگاه هنرمند نجف آبادی در بندر امام+تصاویر

ایلنا: از شنبه ۱۸ آذر ۹۶ در سالن مهر فرهنگسرای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ...