تحقق۸۷درصدی تعهد اشتغال در نجف آباد

دسته: اقتصادی
دیدگاه
پنجشنبه - ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

ایرنا:معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری نجف آباد گفت: سال گذشته با ایجاد اشتغال برای چهار هزار و ۸۳۶ نفر در مجموع بیش از ۸۷ درصد تعهد اشتغال این شهرستان محقق شد.

احمدرضا جعفرزاده  افزود: سهمیه اشتغال سال ۹۵ این شهرستان بالغ بر پنج هزار و ۵۶۰ نفر در نظر گرفته شده بود که تا پایان اسفند سال گذشته، چهار هزار و ۸۳۶ نفر اشتغال ایجاد و در مجموع بیش از ۸۷ درصد از سهمیه اشتغال نجف آباد تحقق یافت.

جعفرزاده با اشاره به تشکیل کارگروه رفع موانع تولید در نجف آباد گفت: رفع موانع تولید کارخانجات و واحدهای تولیدی شهرستان و برنامه ریزی برای رونق تولید و ایجاد اشتغال از وظایف این کارگروه است.

 


بازدید: ۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
علیرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۸:۵۳ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

آقای جعفرزاده، اگر به قول خودت و به فرض محال ۸۷ درصد اشتغال درست کرده اید ولی در سال ۹۵ بیش از ۹۵ درصد بیکاری داشت شد. تعطیلی دو کارخانه کاشی نیلو و اصفهان و همچنین کاوه و بسیاری کارگاه های کوچک دیگه. یه سری به شهرک های صنعتی بزن ببین چه خبره.بعد آمار بده.

منتظر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

پس اگر این همه اشتغال ایجاد شده، دلیل حرص و جوش های ایشان و سایر مسئولین در کمیته اشتغال شهرستان چیست؟ چرا ادارات را ملزم به ثبت هرنوع اشتغالی(اعم از پایدار و غیر پایدار) در سامانه کذایی می کنید؟ چرا اصرار به حمایت از تولید و اشتغال دارید ولی در عمل نتیجه ی قابل قبولی نمی گیرید؟ چرا آمار بیکاری شهرستان “”ویژه”” نجف آباد به آمار برخی استان ها تنه می زند؟ چرا هر خانواده ای در شهر ما از یک تا چند بیکار و به تبع آن مشکلات فراوان بعضا اخلاقی پیدا کرده اند؟ و هزاران چرای دیگر که احتمالا “تقصیر دولت قبل ! ” یاشد که شما در آن دولت هم رأس کار بودید. از ایشان و سایر مسئولین خواهشمندیم در ارائه ی آمار با مردم صادق باشید. با عقل و بصیرت مردم بازی نکنید.