خانه / اخبار نجف آباد / اجتماعی / ادامه کلنگ زنی ها با وجود پروژه های نیمه تمام

ادامه کلنگ زنی ها با وجود پروژه های نیمه تمام

پنج شنبه ۵ خرداد ماه ۹۶ کلنگ ساخت یک استخر ۲۵۰۰ متر مربعی در یزدانشهر زده شد. این مجموعه قراره با ۳ میلیارد تومان ظرف ۳سال با مدیریت بسیج و همکاری دیگر ادارات ساخته شود.

کلنگ زنی دیروز در یزدانشهر، اتفاق بسیار مبارکی برای جایی است که با وجود قهرمانان ورزشی متعدد، یکی از کمترین سرانه های فضای ورزشی را دارد.

ولی باید توجه کرد که در همین شهر یزدانشهر، برخی پروژه های نیمه تمام وجود دارد و یا مجموعه ورزشی متعلق به مخابرات بدون استفاده مانده است.

کاش بوروکراسی پیچیده و فلج کننده کشور اجازه می داد تا از منابع محدود دولتی استفاده بهتری کنیم.

در امیر آباد استخر نیمه تمامی وجود داره که بیش از یک و نیم دهه از شروع ساختش می گذرد و به تدریج تبدیل به اثری تاریخی خواهد شد.

 

۳ نظر

 1. درروز سه شنبه با حضور استاندار اصفهان در شهر دهق مجموعه فرهنگی بسیج خواهران و یک سالن ورزشی بسیج افتتاح شد به نقل از شما یعنی پروژه قبلی تمام بعد پروژه جدید شروع

 2. لطفا تیتر را اینگونه اصلاح فرمایید بسیج پروژه قبلی را تمام کرد پروژه جدید را شروع کرد
  لازم به ذکر است جناب آقای ابوترابی برای احداث استخر در یزدانشهر طی ۳ سال زحمات فراوان متحمل شدند .و ویژه از ایشان باید تشکر کرد.
  در صورت لزوم آمادگی لازم جهت تشریح پروژه های ورزشی بسیج را داریم.
  همچنین آقای طباطبایی از بعضی از پروژه ها مطلع هستند بخصوص در مکان یابی اجرا کمک کردند.

 3. نکته ی اخلاقی این خبر:
  هرجا که خبر از بسیج و سپاه بود، مسئولین محترم جهت حضور در مراسم از “چفیه” که برای ملت ما نماد خیلی چیزهای گرانبهاست استفاده کنند. اصلا هم لازم نیست که قبل و بعد از این مراسم چه رفتاری در قبال مردم و بعضا قشر ایثارگر داشته باشند. اگر این جور صحیح است، بلا تشبیه و با عرض معذرت، رهبر انقلاب هم باید فقط در بین بچه های سپاه و بسیج از نماد چفیه استفاده کنند.
  مسئولین محترم، در برخورد با مردم و نمادهای مقدس شان، لطفا یک رو و یک رنگ باشیم.
  بهتر است دلیل استفاده رهبر انقلاب از چفیه را بفهمیم بعد اگر آن را در خودمان دیدیم همیشه و همه جا استفاده کنیم نه در مراسمی خاص و جلوی دوربین.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

x

حتما ببینید

ساخت ۵۰۰کرسی برای زلزله زدگان در اصغر آباد

کانال تلگرامی طب اسلامی طب آسمانی: مردم  اصغر آباد در اقدامی خداپسندانه اقدام به ساخت ...