نقش روسیه در شهادت محسن حججی

دسته: اجتماعی , ایثار و شهادت
دیدگاه
شنبه - ۲۱ مرداد ۱۳۹۶

ایمنا: فرمانده لشکر زرهی ۸نجف اشرف گفت: حملات اخیر نیروهای آمریکایی و داعشی به مواضع محور مقاومت که به شهادت جمعی از نیروها همچون محسن حججی منجر شد با تبانی نیروهای روسی برای ایجاد منطقه ای بی طرف در مرز عراق و سوریه همراه بود.

سیف الله رشید زاده  با اشاره به شکست های متعدد تروریست ها در عراق و سوریه گفت: «روس ها در راستای منافع خود و طی جلساتی که اخیرا با برخی کشورهای تاثیر گذار در تحولات منطقه داشتند، بدون مطلع کردن ایران برای چنین تحولاتی، توافق کرده بودند.»

رشید زاده ادامه داد: «با توجه به قدرت یافتن بیش از پیش نیروهای حزب الله در نزدیک ترین نقطه به رژیم صهیونیستی، توطئه قطع مسیر ارتباط زمینی ایران به لبنان از طریق عراق و سوریه در عین حفظ باقیمانده گروه های تروریستی طراحی شده است.»


بازدید: ۳۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
قاسم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

بالاخره سپاه پاسداران روابط نزدیکی با روس ها دارد. حتی سفر سردار قاسم سلیمانی به مسکو ، که باعث ترغیب روس ها به ورود نظامی به سوریه شد، یا اینکه نشستن و سوختگیری هواپیماهای جنگی روسیه در پایگاه هوایی همدان برای حمله به سوریه، حتی بنده اطلاع موثق دارم که اصلا شخص رئیس جمهور اطلاع از حضور هواپیماهای جنگی روسیه در همدان تا قبل از افشای آن توسط رسانه ها نداشت. یا اینکه پرتاپ موشکهای روسی از دریای خزر به سوریه. خب یعنی فقط سیاستمداران یعنی دولت با روسیه ارتباط داشته و دارند یا نه سپاه پاسداران هم خودش مستقیم با روس ها ارتباط دارد.!!

ميم الف این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱:۴۷ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

ذکر کردن عبارت “تبانی نیروهای روسی ” علت اصلی شهات محسن حججی واقعا مسخره است. خوب دیگه به روسیه اعتماد نکنید که البته از اول هم نمی بایست اعتماد کرد پس برنامه ریزی ها بر اساس پشتیبانی روسیه نباشد.

سالار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۸:۰۰ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

اداداش آمریکا که برای نظام ما دشمن است در این بحثی نیست اما در هم پیمانی با روسیه جز خیانت چه دیده ایم ؟
چرا روس ها هم زمان با اسراییل و عربستان و ایران بازی میکنه .بازم مردی همون دشمن که معلومه از اولش با کیه نه مثل این دوست که در جای حساس زیرپا میکشه …
تو ط ول تاریخ هم بجز خیانت و ضرر از این حزب باد چیزی عایدمون نشده
یکاش بجای این نقش روس ها و خیانتشون رو از زبان فرمانده لشکر زرهی ۸ نجف اشرف یعنی همون لشکری که شهید حججی در آن بودن را نیز بیان میکردید .هیچ جانوری درنده تر از روس ها برای ایران در طول تاریخ دویست ساله گذشته نبوده است !
کشوری که میتواند در عین حال همپیمان ایران و اسراییل و عربستان (با این همه تفاوت ایدولوژیکی) باشد و براساس منافعش نقش بازی کنه چقدر پسته لا اقل اون امریکا هرچی که هست پشت همپیماناش تا آخر وایساده !
منفعت پرست و باج گیر تحمیل کننده ترکمنچای ها و گلستان ها و …..کمونیست هایی که بخاطر منفعت قرآن هم پیشکش میکنند ‌!

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.