شهید حججی، امامزاده نخواهد شد

دسته: اجتماعی , ایثار و شهادت
بدون دیدگاه
جمعه - ۱۴ مهر ۱۳۹۶

حجت الاسلام حسناتی امام جمعه نجف آباد در خطبه های نماز با رد برخی شایعات در خصوص تدارک دیدن مرقد و ضریح برای شهید حججی اظهار داشت: «در شرایطی که فرهنگ ایثار و شهادت تا حدودی کم رنگ شده بود و شهدای مدافع حرم در اوج مظلومیت قرار داشتند، خداوند یکی از مظلوم ترین آن ها را انتخاب و به عنوان حجتش و سخنگوی دیگر شهدا، پیش چشم ما قرار داد. به شایعات بی اساس توجه نکنید، قرار نیست برای این شهید ضریحی شبیه امام زاده ها درست کنند.»

« اتفاقات عراق و سوریه مقدمه ای برای حمله به ایران و تغییر نقشه منطقه به نفع قدرتهای مستکبر و مرتجع بود و  تنها افراد ساده لوح، متعصب و یا مغرض از فهم چنین واضحاتی عاجز مانده اند.»

«پیش از انقلاب این مراسم به جایی رسیده بود که اگر به یزید زمان دعا نمی کردی، اجازه عزاداری نداشتی و در شرایط کنونی هم باید مواظب ورود برخی بدعت ها به این مراسم تاثیر گذار باشیم.»

« تنها امر مهم و تکلیف ما حضور در جبهه های نبرد همچون سوریه و عراق نیست. عمده تکلیف امروز ما انجام جهاد اکبر در زمینه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و خدمت رسانی به این مردم است. باید هر کس در هر جایی که مسئولیت دارد، به بهترین شکل کارش را انجام دهد.»


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۶
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.