شهید حججی، امامزاده نخواهد شد

دسته: اجتماعی , ایثار و شهادت
بدون دیدگاه
جمعه - ۱۴ مهر ۱۳۹۶

حجت الاسلام حسناتی امام جمعه نجف آباد در خطبه های نماز با رد برخی شایعات در خصوص تدارک دیدن مرقد و ضریح برای شهید حججی اظهار داشت: «در شرایطی که فرهنگ ایثار و شهادت تا حدودی کم رنگ شده بود و شهدای مدافع حرم در اوج مظلومیت قرار داشتند، خداوند یکی از مظلوم ترین آن ها را انتخاب و به عنوان حجتش و سخنگوی دیگر شهدا، پیش چشم ما قرار داد. به شایعات بی اساس توجه نکنید، قرار نیست برای این شهید ضریحی شبیه امام زاده ها درست کنند.»

« اتفاقات عراق و سوریه مقدمه ای برای حمله به ایران و تغییر نقشه منطقه به نفع قدرتهای مستکبر و مرتجع بود و  تنها افراد ساده لوح، متعصب و یا مغرض از فهم چنین واضحاتی عاجز مانده اند.»

«پیش از انقلاب این مراسم به جایی رسیده بود که اگر به یزید زمان دعا نمی کردی، اجازه عزاداری نداشتی و در شرایط کنونی هم باید مواظب ورود برخی بدعت ها به این مراسم تاثیر گذار باشیم.»

« تنها امر مهم و تکلیف ما حضور در جبهه های نبرد همچون سوریه و عراق نیست. عمده تکلیف امروز ما انجام جهاد اکبر در زمینه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و خدمت رسانی به این مردم است. باید هر کس در هر جایی که مسئولیت دارد، به بهترین شکل کارش را انجام دهد.»


بازدید: ۷۳
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.