قمار ۴ساله روحانی

دسته: اجتماعی , اقتصادی
یک دیدگاه
چهارشنبه - ۶ دی ۱۳۹۶

خبرگزاری خانه ملت:نماینده مردم  در مجلس گفت: آقای رئیس جمهور شما بیش از ۴ سال وقت و انرژی کشور را علی رغم تذکر چند باره رهبر صرف قمار از اول باخته برجام کردید و هنوز هم دست بردار نیستید. لایحه ذلت‌بار و خطرناکFITF   نشانه ای است که شما هنوز به نیرنگ دشمن و نگاه به دست دشمن دل بسته‌اید.

ابوالفضل ابوترابی افزود: شرایط حال حاضر ما دشوارتر از ۸ سال دفاع مقدس نیست. شما درروزی که آلایندگی هوا تبدیل به یک معضل شده است،همایش حقوق شهروندی می‌گذارید بدون آن که ذکری از اولین حقوق شهروندی که هوای پاک است بکنید .

ابوترابی گفت: آقای رئیس جمهوراگر شما نگاهتان را از کمک به بیگانگان به نگاه و توان داخلی تغییر دهید می‌توان  مشکلات داخلی و اقتصادی را حل کرد .

این نماینده مجلس اظهار داشت:می‌دانم که گوش به حرف رهبر فرزانه‌مان نمی‌دهید و همچنان  آنچه را که خود دارید ز بیگانه تمنا می‌کنید ولی وظیفه ما به عنوان وکیل ملت، فریاد است.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: از شما سوال می‌کنم چند بار رهبری در آشکارا و خفا تقاضای شبکه ملی اطلاعات کردند و اقدامات شما چه بوده است؟

وی در خصوص مشکلات حوزه انتخابیه هم اظهار داشت:مشکل اصلی ما مانند تمام مشکلات کشورمان بی‌آبی، بیکاری و بی پولی است و اگر این مشکلات برای کل کشور حل شود، مشکلات این حوزه انتخابیه نیز برطرف می‌شود.

ابوترابی  تصریح کرد:  به مجلس شورای اسلامی‌ تذکر می دهم که لایحه بودجه تورم زا است و مردم را بیشتر در تنگنا قرار می دهد. همت کنید و این لایحه را به صورت اساسی اصلاح کنید.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
عالی پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ - ۸:۲۶ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

افرین بر نماینده باهوش شهر که دقیقا منوجه شدند سه مشکل اصلی شهر بی ابی و بی پولی و بیکاری پس ما حضرتعالی رو فرستادیم مجلس فقط براانتقاد از دولت و ریس بنیاد شهید عملکرد ۵ساله شما جیست

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.