شکم گرسنه و گوش ناشنوا

دسته: اجتماعی , اقتصادی
بدون دیدگاه
شنبه - ۹ دی ۱۳۹۶

فارس:عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت گفت: گوش ناشنوای دولت در برابر تذکرات رهبری به سفره خالی و شکم گرسنه مردم منجر شد و اکنون با وجود اعتراضات مردم همچنان مسؤولان دولت از تورم یک رقمی سخن می‌گویند.

احمد چلداوی عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت با اشاره به آمارهای اشتباه دولت در زمینه تورم و اعتراضات مردم نسبت به گرانی‌های اخیر و ناتوانی اقتصادی خانواده‌ها، گفت: سر و صداهای مردم را می‌شنوید، دولت کار را به جایی رسانده‌ که در چندین شهر تظاهرات صورت گرفته است، اینها دانش اقتصادی نداشته‌اند و با تکیه با الطاف آمریکا می‌خواستند پیش بروند ولی حتی یک حساب نتوانستند در انگلیس باز کنند.

عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت اظهار داشت:  صنایع جانبی تعطیل شده است و جوانان متخصص بیکار هستند ولی آقایان از تورم یک رقمی سخن می‌گویند و به آمار «من درآوردی» خودشان بسنده کردند.

وی ادامه داد: سال آینده نیز قرار است بنزین را گران و یارانه را قطع کنند، این مساله ورشکستگی دولت را می‌رساند که خود رئیس‌جمهور هم آن را اعلام کرد.

چلداوی گفت: دستشان به طرف غربی‌ها هم خشک شده و تنها راه حل‌شان این است که کسری بودجه دولت را از جیب مردم بدبخت تامین کنند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۰
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.