حماسه بسیج

دسته: اجتماعی , یادداشت
یک دیدگاه
جمعه - ۱۵ دی ۱۳۹۶

چند شب اغتشاش در برخی نقاط شهرستان خاتمه یافته ولی بسیجیان در کنار دیگر نیروهای امنیتی و انتظامی همچنان مقتدرانه در صحنه حضور داشته و ضامن تداوم امنیت شده اند.

این حضور چندین ساعته که با حداقل امکانات رفاهی و گرمایشی انجام می گیرد، تحسین اقشار مختلف و حتی منتقدین سرسخت بسیج را به همراه داشته. در این میان نیروهای انتظامی و امنیتی نیز فعالیت چشمگیری دارند ولی ویژگی داوطلب بودن، حضور بسیجیان را نمود ویژه ای بخشیده است.

مطمئنا بدون مشارکت گسترده نیروهای بسیجی، امکان جمع و جور کردن اوضاع متشنج برخی شهرها میسر نمی شد و در این میان برخی نیروهای این «لشکر مخلص خدا»، طی درگیری ها با آسیب های شدید جسمی نیز مواجه شدند.

متولیان امنیت، وظیفه خود را به خوبی انجام دادند و باید منتظر اقدام مسئولانی بود که عملکردشان زمینه ساز بروز اعتراضات به حق اخیر شد. آیا همان رویه قبل را ادامه داده و یا با تکیه بر توانمندی های داخلی، فکری به حال مشکلات عدیده مردم خواهند کرد.


بازدید: ۱۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
حاج احمد شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱:۱۰ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

احسنت
از بین چند صد نفر دوستان بسیجی مدافع حریم امنیت شهر، یکی شهید شد و حدود صد نفر، دست و پا و سرشان شکست، جای جای بدنشان مجروح شد، خود و خانوادشان تهدید یا تمسخر شدند؛ ولی پا را از معرکه بیرون نگذاشتند و مردانه و مظلومانه از میراث امام و شهدای عزیزشان دفاع کردند. حال نوبت مسئولین است تا از پناهگاه های خود بیرون آمده و پاسخ فداکاری های آن ها را با عمل به وعده ها به مردم نشان دهند.
مسئولین عزیز! قول و وعده، جلسه و همایش، بازدید و عکس یادگاری و از این دست مسائل کافی است. نشان دهید چه در چنته دارید و اگر ندارید لطفا کار را به کاردان بسپارید و بیش از این خودتان را مدیون مردم و بیت المال نکنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.