روایت معاون سیاسی سپاه از پشت پرده ناآرامی‌هاکشف سلاح کمری در اغتشاشات نجف آباد

دسته: اجتماعی , حوادث
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۸ بهمن ۱۳۹۶
کشف سلاح کمری در اغتشاشات نجف آباد

معاون سیاسی سپاه با بیان اینکه «طرح‌های امریکایی» و «پول‌های سعودی» موجب سازماندهی اغتشاشگران شد، گفت: منافقین سرحلقه اصلی اغتشاشات بودند.

خبر آنلاین:معاون سیاسی سپاه گفت: « مَرمی» که از پیکر برخی کشته شده‌ها خارج شد نشان می‌دهد این نوع مَرمی ‌ها برای هیچ اسلحه سازمانی نیست. در  تجمعات اخیر از برخی‌ها سلاح کمری کشف شد. به عنوان مثال از خودرویی تحت تعقیب در نجف آباد و شاهین شهر، سلاح کمری کشف شد.

رسول سنایی‌راد گفت: در اغتشاشات اخیر موتور نیروی انتظامی را به آتش کشیدند، شیشه حوزه‌های علمیه را در ابهر و زنجان شکستند، در اراک سرباز نیروی انتظامی را داخل کیوسک انداختند و بعد آن جا را به آتش کشیدند که خوشبختانه سرباز مورد اشاره به موقع از پنجره خارج شد. همچنین به سمت یکی از پاسدارها(در کهریزسنگ) با سلاح شکاری شلیک کردند و او را به شهادت رساندند یا با «آجر» به صورت یکی از پرسنل نیروی انتظامی زدند و فرد مورد اشاره بعد از چند روز که در کما بود، به شهادت رسید.

وی ادامه داد:۸۰ درصد دستگیرشدگان زیر ۳۰ سال سن دارند البته همه دستگیرشدگان ضد انقلاب نیستند به نحوی که ۵۲ درصد این دستگیرشدگان فاقد تحصیلات دانشگاهی هستند، اما همین افراد هم توقع داشتند استخدام دولتی شوند.

معاون سیاسی سپاه خاطر نشان کرد: تمام افرادی که در سطح کشور وارد اعتراضات خیابانی شدند ۴۲ هزار نفر بودند، اما چون اخبار عملکرد آن‌ها بازنشر داده می‌شد، بزرگ جلوه می‌کرد.در این میان بازداشت شده ها تعدادی هم خانم بازداشت شدند که میانسال هستند. در دهه ۶۰ هم آن‌هایی که اعتراضات خیابانی سازمان منافقین را رهبری می‌کردند، بیشتر خانم‌ها بودند و اکنون نیز حلقه اصلی تحریک و شروع خانم‌ها بودند.


نوشته شده توسط:سخا - 3397 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۴۰
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.