مدیر آبفای شهرستان خبر دادواگذاری ۶هزار انشعاب فاضلاب در نجف آباد

دسته: اجتماعی , اقتصادی
یک دیدگاه
یکشنبه - ۱۵ بهمن ۱۳۹۶
واگذاری ۶هزار انشعاب فاضلاب در نجف آباد

ایمنا: در حدود سه سال اخیر از مجموع ۵۲۳کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب نجف آباد نزدیک به ۲۱۰کیلومتر عملیاتی شده و بیش از شش هزار نفر نیز با خرید انشعاب فاضلاب به صورت مستقیم در تامین بخشی از هزینه های این طرح بزرگ مشارکت کرده اند.

حسین مجیدی گفت: در ماه های اخیر نیز کار لوله گذاری نزدیک به ۳کیلومتر دیگر از پروژه در بخش مرکزی شهرستان و کهریزسنگ به اتمام رسیده و بیش از چهارصد و سی مشترک امکان خرید انشعاب را پیدا کرده اند.

مجیدی میزان اعتبارات دولتی تخصیص داده شده به طرح را چندین برابر مشارکت مردم دانست و اظهار داشت: برای تشویق هر چه بیشتر مردم در موضوع خرید انشعاب، هزینه تعیین شده که به ازای هر واحد مسکونی دریافت می شود را به صورت اقساط بیست و چهار ماهه و در شرایط خاص سی و شش ماهه دریافت می کنیم.

وی با اشاره به برگزاری جلسات توجیهی در سطح مساجد با هدف آشنایی بیشتر مردم با مزایای خرید انشعاب فاضلاب و پاسخ به سوالات شهروندان اظهار داشت: اجرای سیصد و چهل متر لوله گذاری در بوستان های ۲۲ و ۲۳ یزدانشهر، پانصد متر در کوچه ۱۲ کهریزسنگ، هشتصد و هشتاد متر در خیابان گلستان ۴۶ یزدانشهر و بیش از سیصد متر در بلوار شهدای یزدانشهر از جمله آخرین اقدامات صورت گرفته در قالب پروژه فاضلاب شهری نجف آباد محسوب می شوند.

مدیر آبفای شهرستان اضافه کرد: در خیابان پانزده خرداد شمالی و خیابان امام شرقی نجف آباد نیز به ترتیب ۵۵۰ و ۳۳۰ متر لوله گذاری انجام شده و در مجموع این دو مسیر امکان واگذاری دویست و بیست انشعاب فراهم شده است.

پروژه شبکه جمع آوری فاضلاب نجف آباد با اختصاص منابع دولتی در طول ۱۷سال تنها بیست و سه کیلومتر پیشرفت داشت ولی طی سال های اخیر با مشارکت مستقیم مردم در تامین بخشی از هزینه ها، این میزان در طول سه سال به بیش از دویست کیلومتر رسیده است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
مطلع دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
چرا فاضلاب خیابان شهداء غربی کوی شهید مردانی را نمی کشید؟
مشکل کجاست؟
چرااااااا ؟؟؟؟؟

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.