معاون شهردار خبر دادباز کردن گره ای ترافیکی در مرکز شهر

دسته: اجتماعی , اقتصادی
یک دیدگاه
دوشنبه - ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
باز کردن گره ای ترافیکی در مرکز شهر

پایگاه خبری شهرداری: با توجه به ورود همزمان ترافیک از سه محور به تقاطع ریاضی و شریعتی، شاهد مشکلاتی برای تردد شهروندان هستیم که برای رفع آن ، انجام چندین اقدام به صورت همزمان در دستور کار قرار گرفته است.

مهدی فاضل از تعریض محدوده مقابل ساختمان جدید هلال احمر به عنوان یکی از این اقدامات نام برد و گفت: با این کار که در آستانه افتتاح رسمی این ساختمان صورت می گیرد، یک باند ترافیکی به مسیر خیابان اضافه می شود و همزمان در حال رایزنی برای ادامه این تعریض تا کوچه مجاور شبکه بهداشت و درمان هستیم.
وی اضافه کرد: همزمان با اجرای راستگرد از ریاضی به مطهری، برای حذف چند تیربرق و برخی موانع در مقابل ساختمان فرمانداری در حال رایزنی های لازم هستیم تا پروژه تکمیل شود.

تکرار چپ گرد در ریاضی
معاون فنی و عمرانی شهرداری نجف آباد از حذف ساختمان سابق بانک انصار در تقاطع خیابان های شریعتی و ریاضی به عنوان دیگر اقدام صورت گرفته برای باز شدن گره ترافیکی این نقطه نام برد و خاطر نشان کرد: با آزادسازی کامل این نقطه، امکان اجرای یک دور برگردان برای بازگشت خودروها به خیابان شریعتی فراهم خواهد شد که این کار بخش زیادی از بار ترافیکی این نقطه را روان خواهد کرد.

 

پیشرفت ۹۰درصدی تقاطع شهیدان حجتی
معاون فنی و عمرانی شهرداری نجف آباد گفت: تقاطع غیر همسطح شهیدان حجتی که ساخت آن از حدود یک سال پیش با بودجه دوازده میلیارد تومانی آغاز شده، در حال حاضر بیش از نود درصد پیشرفت فیزیکی داشته و در صورت عدم بروز مشکل خاصی، نوروز امسال شاهد بهره برداری از این طرح خواهیم بود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۷:۰۸ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

شروع به کار تقاطع شهیدان حجتی مرداد ماه سال ۹۵ بود و طبق بنری که در همان نقطه نصب شده بود مدت زمان اتمام آن را ۱۴ ماه اعلام کردند که متاسفانه پس از گذشت ۱۹ ماه هنوز تمام نشده.
الان آقای فاضل فرموده اند حدود یک سال پیش شروع شده
چرا مسئولین محترم با مردم صادق نیستند؟؟؟

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.