ساخته نخبه نجف آبادیآی گپ، امن ترین پیام رسان ایرانی+ فیلم

دسته: اجتماعی , گزارش ویدئویی
بدون دیدگاه
شنبه - ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
آی گپ، امن ترین پیام رسان ایرانی+ فیلم

محمد رسول کاظمی بنیانگذار پیام رسان «آی گپ» به قدری از امنیت آن مطمئن است که برای هک کردن آن جایزه یک میلیارد تومانی گذاشته.

کاظمی یکی از نخبگان نجف آبادی است که پیام رسان آی گپ را با هدف فعالیت در خارج از کشور ساخته. پیام رسانی که امنیت، گرافیک و امکانات مختلف را در بالاترین سطح دارد ولی به دلیل عدم وابستگی به ارگان های دولتی و نیمه دولتی تاکنون چندان معرفی نشده است.

این پیام رسان بر خلاف برخی رقبایش که به برکت تبلیغات دولتی، یک شبه اعضاء میلیونی پیدا کرده و اتفاقا کیفیت چندانی هم ندارند، به تدریج دارد جای خود را در بین ایرانی ها پیدا می کند.

آی گپ که مدعی است که ریالی از بودجه های دولتی استفاده نکرده، اخیرا وام میلیاردی دولت را هم به دلیل سود بالای آن رد کرده است.

کاظمی در گفت و گو با تسنیم می گوید:  وام ۵ میلیارد تومانی که وزارت ارتباطات برای حمایت از پیام‌رسانهای بومی در نظر گرفته بازپرداخت شش میلیارد و دویست میلیون تومان دارد که هیچ پیام‌رسانی ظرف مدت سه سال چنین درآمدی نخواهد داشت. بنابراین هر پیام‌رسانی اقدام به دریافت این وام ۵ میلیارد تومانی کند، آن را در بخش دیگری غیر از پیام‌رسان هزینه خواهد کرد تا بتواند حداقل سودی را برای بازپرداخت وام داشته باشد.

 


نوشته شده توسط:سخا - 3397 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۸
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.