وجود 16800پروانه کسبگردشگری؛ راهی برای اشتغال در نجف آباد

دسته: اجتماعی , اقتصادی
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
گردشگری؛ راهی برای اشتغال در نجف آباد

دبیر اتاق اصناف گفت: این شهرستان مانند سایر مناطق استان اصفهان دچار معضل بیکاری به دو دلیل مهم رکود و خشکسالی شده و برای برون رفت از آن باید بخش گردشگری رونق پیدا کند.

کسب فردا: حمید یوسفی تصریح‌کرد: خوشبختانه در تمام شهرها و روستاهای شهرستان نجف‌آباد ظرفیت‌های تاریخی، طبیعی و انسانی خوبی برای سرمایه‌گذاری در حوضه توریسم وجود دارد که اگر درست و هدفمند در این زمینه عمل شود شاهد رونق کسب و کار و ایجاد اشتغال پایدار خواهیم بود.

وی افزود: بازار تاریخی نجف‌آباد، خانه و قلعه‌های قدیمی، طبیعت و معماری روستایی در تمام شهرستان  از ظرفیت‌های مهمی است که در صورت جذب سرمایه‌گذاری و تبلیغات مناسب توان بالایی برای جذب گردشگران داخلی و خارجی دارد.

یوسفی یادآوری‌کرد: کاسبان نجف‌آباد در سراسرکشور به انصاف و مردم داری بسیار معروف هستند که این وضعیت خوب فرهنگی و اجتماعی نیز می‌تواند زمنیه‌ساز جذب بیشتر مسافران به این شهرستان شود.

وی درباره فعالان بازار در این شهرستان، اضافه‌کرد:تعداد ۴۹ اتحادیه صنفی تولیدی ، توزیعی، خدماتی و خدمات فنی با حدود ۱۶ هزار و ۸۰۰ پروانه کسب قانونی بکار مشغول هستند که از رقم یاد شده حدود ۱۳ هزار و ۵۰۰ پروانه وارد سایت ایرانیان اصناف شده است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۶
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.