معرفی «دُماب» برای اسپانیایی ها

دسته: اجتماعی , فرهنگی
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۷ خرداد ۱۳۹۷
معرفی «دُماب» برای اسپانیایی ها

معرفی روستای تاریخی دماب در بخش مهردشت شهرستان نجف آباد، یکی از بخش های این هفته برنامه «ایران» شبکه اسپانیایی زبان «هیسپان تی وی» خواهد بود.

پانا: مخاطبان اسپانیایی زبان هیسپان تی وی این هفته با «خانه موزه شهید رجایی»، «دهکده باستانی دماب» و «بازی های رایانه ای ایرانی» در برنامه «ایران» آشنا می شوند.

«علی گودرزی» گزارشگر برنامه ایران هیسپان تی وی به «خانه موزه شهید رجایی» رفته تا بینندگان برنامه خود را ضمن معرفی این خانه، با اخلاق، شخصیت و کارهای شهید رجایی آشنا کند. خانه شهید رجایی از ۱۳۴۳ تا حدود ۱۷ سال محل سکونت خانواده رجایی بود . سپس از ۱۳۷۳ با همت بنیاد شهید و سازمان میراث فرهنگی در ردیف آثار ملی و یادمانی برای حفظ خاطرات آن معلم شهید درآمد.
«علی چیت سازیان» با معرفی «بازی های رایانه ای ایرانی» پایان بندی این هفته برنامه «ایران» را به خود اختصاص داده است.

گزارش بعدی برنامه به «دماب» یکی از دهکده های باستانی ایران می پردازد. « شیما کاظمی» در گزارش خود به سراغ این دهکده از توابع شهر نجف آباد استان اصفهان رفته تا زیبایی های آنجا را برای مخاطبان برنامه توصیف کند.

برنامه «ایران» هیسپان تی وی هر هفته دوشنبه ها ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران از شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی پخش و سه شنبه ساعت ۴:۳۰ و چهارشنبه ساعت ۱۰:۳۰ به وقت تهران بازپخش خواهد شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۷
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.