امام جمعه نجف آباد گفتهرزگی، پیشرفت نمی آورد

دسته: اجتماعی , اقتصادی
بدون دیدگاه
جمعه - ۱۱ خرداد ۱۳۹۷
هرزگی، پیشرفت نمی آورد

هیچ ملتی با هرزگی و بی بند و باری به جایی نرسیده و پیشرفت نکرده. تلاش برخی برای ترویج لاابالی گری در جامعه، زمینه ساز نابودی اجتماع خواهد بود.

ایمنا: حجت الاسلام و المسلمین مصطفی حسناتی در خطبه های این هفته اعلام داشت:تا پیش از این تاسف می خوردیم که غربی ها به قدری تنها شده اند که حیواناتی مانند سگ را مونس و همدم خود می کنند ولی امروز در برخی موارد شاهد همین پدیده های زشت در شهرهای مذهبی هستیم.

حسناتی در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد شدید از تلاش برخی برای گرفتن جایگاه واقعی بانوان گفت: اگر دختران و زنان خود را به سمت حالات مردانه مانند دوچرخه سواری و کار در محیط های سخت سوق دهیم، زمینه سست شدن بنیان خانواده و تضعیف ارزش های انسانی را فراهم کرده ایم و این بدترین خیانت به بانوان جامعه محسوب می شود.

خطیب نماز جمعه نجف آباد از برنامه ریزی و سرمایه گذاری عظیم و کم نظیر دشمنان برای ضربه به اعتقادات ملی و مذهبی ایرانیان سخن گفت و اظهار داشت: خیلی ها مدعی استفاده صحیح از ماهواره بودند ولی امروز متاسفانه شاهد نابودی خانواده آن ها و از دست رفتن فرصت های ارزشمند هستیم.

حسناتی با گرامیداشت شخصیت حضرت علی به شخصیت بی نظیر ایشان در عرصه های جهاد، حفظ وحدت جامعه و اقامه عدل اشاره های داشت و اضافه کرد: امروز بیش از هر موقعی که زنده کردن نهج البلاغه در ابعاد مختلف زندگی نیازمندیم. اگر مفاهیم این کتاب وارد جامعه شود، مردم بهتر می توانند از مسئولان مطالبه گری کرده و نسبت به حقوق متقابل خود آشنایی پیدا کنند.

وی ادامه داد: بدون قیام ۱۵خرداد، اسلامی داشتیم همانند عربستان سعودی و دیگر مرتجعین منطقه ای. اسلام آمریکایی که دشمن مظلومان و ناصر ظالمان شده است.

حسناتی نجف آباد را شهرستان خیریه ها دانست و اعلام کرد: قطعا بدون کمک شما مردم در عرصه های مختلف، دولت به تنهایی امکان حل بسیاری از معضلات را نداشت. در کمک به مستمندان، اقوام نزدیک در اولویت قرار دارند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۸
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.