نماینده کارگران اعلام کردامیدواری در کاشی اصفهان

دسته: اجتماعی , اقتصادی
یک دیدگاه
چهارشنبه - ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
امیدواری در کاشی اصفهان

سهامدار جدید که از اسفندماه آغاز به کار کرده، دو ماه از معوقات مزدی کارگران را پرداخت کرده و وعده داده که به زودی باقی معوقات را نیز می‌پردازد.

ایلنا:عضو شورای اسلامی کار کاشی اصفهان گفت: به دنبال بروز مشکل در تامین مواد اولیه، سهامدار جدید قول رفع این موانع را داده. قرار است مدیریت جدید کارخانه با مسئولان استانی جلساتی را داشته باشند که ما نیز به نتایج آن امیدواریم.

رضا صالحی افزود: حمایت همه جانبه مسئولان استان و شهرستان از ادامه فعالیت این واحد، مهمترین خواسته پرسنل است.

کارخانه های کاشی اصفهان و نیلو در چند سال اخیر و همزمان با واگذاری به بخش به اصطلاح خصوصی، با مشکلات زیادی مواجه شده اند. از تعدیل گسترده نیرو گرفته تا فروش اموال برای پرداخت مطالبات.

 


نوشته شده توسط:سخا - 3397 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
جمعی از کارگران پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۶:۴۹ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

برخی کارگران این شرکت با ارسال پیام هایی به کانال @karsang در ایتا، توضیحاتی داده اند:

باعرض سلام ما کارگران کاشی اصفهان در حال حاضر به خاطرماه ها حقوق معوقه ونداشتن مواد اولیه یک هفته بیکار هستیم و خبر درج شده را کذب میدانیم .

من یکی از کارگران کاشی اصفهان هستم از برج دوازده که مدیریت جدید وارد کارخانه شد اقای احمدی وعده های خوبی به ما دادند که ما حقوق را سر وقت میدهیم ما معوقات گذشته شما را از برج دو یعنی اردیبهشت ماه خورد خورد میدهیم و….اما افسوس که حتی از عید تا الان که سه ماه از عید گذشته فقط حقوق برج هفت پارسال را دادند.

حتی سه هفته پیش قول دادند که از پانزدهم تا بیست و پنجم برج سه حقوق هشت پارسال را نیز بدهن ولی عملی نشد ….تولید نیز دقیقا نصف پارسال و دوره ای که شورای کار وارد عمل شده بود گردیده به دلیل عدم تامین مواد اولیه ….با این تولید پایین مسلما فایده ای نداره ..چند روز به خاطر لعاب تولید متوقف میشه چند روز به خاطر خاک چند روز به خاطر کارتن و…

اگر واقعا میخواهند کار کنند و کاشی اصفهان را نجات بدهند باید فکر اساسی تری بکنند و سرمایه در گردش بیارن یا وام بگیرن که متاسفانه عملی نیست…..یکیم نیست که حداقل به داد دل ما کارگران شرمنده زن و بچه برسه.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.