اکران مستند «مهناز بدیهیان» در نجف آباد

دسته: فرهنگی , هنری
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۸ مرداد ۱۳۹۷
اکران مستند «مهناز بدیهیان» در نجف آباد

فیلم مستند "من حتی یک خط ساده نیستم" که بر اساس زندگی "مهناز بدیهیان" شاعر، مترجم، نویسنده و فعال اجتماعی ساخته شده، پنج‌شنبه ۱۱ مردادماه در نجف‌آباد اکران می‌شود.

ایمنا:مهناز بدیهیان متولد نجف آباد و ساکن سانفرانسیسکو است و از جمله پیشگامان ایجاد پیوند بین شعر و فرهنگ شرق و غرب بشمار می‌رود. وی را می توان در زمره شاعران نئورئالیست امروز دانست که به ویژه در حیطه مضمونی، به شدت به سمت اتفاقات روزمره اجتماعی گرایش دارد و عمده پیام شعرهای او در ستایش انسانیت و یا دریغ نیکی‌های از دست رفته است. اشعار و نوشته‌های بدیهیان در سراسر جهان به چند زبان از جمله فارسی، ترکی، ایتالیایی و اسپانیایی منتشر شده‌ است.

نویسندگی و کارگردانی فیلم مستند “من حتی یک خط ساده نیستم” توسط محمد مهدی کاظمی انجام شده و محمد پارسا ابوالقاسمی به‌عنوان دستیار کارگردان، رضا قلیچ خانی تصویر بردار، احمد مهری صدا بردار و محمد محمدی نیز مدیر تولید آن فعالیت داشته‌اند؛ هم‌چنین مائده سلطانی و زهرا مولایی عکاسی پشت صحنه را به عهده داشته است. ضمن اینکه تدوین، صداگذاری و اصلاح رنگ توسط محمد مهدی کاظمی انجام شده و مجری طرح نیز انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر نجف آباد است.

اکران مستند “من حتی یک خط ساده نیستم” و گفت‌وگو با “مهناز بدیهیان” پنج‌شنبه ۱۱ مردادماه ساعت ۱۸ در نجف آباد، خیابان دکتر شریعتی، سه راه فرهنگ، کوچه افلاکیان، مجتمع فرهنگی آسمان، پلاتو انجمن نمایش برگزار می‌شود.


بازدید: ۴۲
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.