جشنواره مخترعان و مبتکران در دانشگاه آزاد

دسته: اجتماعی , علوم و فن آوری
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۲۰ آذر ۱۳۹۷
جشنواره مخترعان و مبتکران در دانشگاه آزاد

علاقه مندان برای شرکت در هفتمین جشنواره مخترعان، مبتکران و نوآوران دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد که چهاردهم تا شانزدهم اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد، تا اول بهمن فرصت دارند آثار خود را ارسال کنند.

خبرگزاری صدا و سیما: امیررضا نقش افزود: پزشکی، علوم‌ دارویی، شیمی، فیزیک و هسته‌ای، نفت، گاز و پتروشیمی، مواد و متالوژی، پلیمر، صنایع‌غذایی، برق، مکانیک و هوافضا، کشاورزی و منابع‌ طبیعی، عمران، کامپیوتر و فناوری اطلاعات، نساجی و معماری از محورهای اصلی این جشنواره علمی است و شرکت در این جشنواره برای همه دانشجویان، صنعتگران و دانش‌آموزانی که اختراع ثبت شده دارند، مجاز است.

رییس دانشگاه آزاد نجف آباد با حمایت از ایده‌ و نوآوری‌های مخترعان و مبتکران را اولویت راهبردی  دانشگاه آزاد دانست و افزود: یکی از مزایای این جشنواره دعوت از مدیران صنایع مختلف و شرکت‌های دانش‌بنیان موفق برای شرکت در این رویداد علمی است تا زمینه تجاری‌سازی اختراعات فراهم شود.

برگزاری نمایشگاه محصولات و ایده‌ها، سخنرانی و کارگاه‌های آموزشی مختلفی از جمله آشنایی با مالکیت‌ فکری، ثبت اختراع داخلی و خارجی، جستجو و تحلیل پتنت، تجاری‌سازی و بازاریابی پتنت و فناوری، طرح کسب و کاروایجاد شرکت دانش‌بنیان و اعتبار‌سنجی ایده‌ها و اختراعات از برنامه های جانبی این جشنواره علمی است.

علاقه مندان جهت اطلاعات بیشتر می توانند به سایت دبیرخانه جشنواره مراجعه کنند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۲
برچسب ها:
دیدگاه ها

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.