خانه / ارتباط با ما

ارتباط با ما

جهت  مکاتبه یا ارسال اخبار خود خواهشمندیم فرم زیر را با دقت کامل نمایید.

  تبلیغات بازرگانی نیز از همین طریق قابل درج در پایگاه خبری خواهد بود.

 شماره تماس ۰۹۱۳۴۳۱۱۷۸۳ نیز جهت ارتباط با ما در تلگرام و یا به صورت تماس تلفنی در خدمت مخاطبان خواهد بود.

– نظراتی که شامل موارد زیر باشند ، تایید نخواهند شد:

 • الفاظ رکیک
  تبلیغ به نفع یا علیه برنامه‌ها یا توسعه‌دهنده‌ها در نظرات مربوط به دیگر برنامه‌ها
  هر نوع محتوای متناقض عرف جامعه
  نقض قوانین جمهوری اسلامی ایران
  محتوای سیاسی و توهین به قومیت‌ها
  توهین به مقدسات، اقوام یا اشخاص
  تبلیغات به هر شکلی
  هرگونه لینک به سایت‌های دیگر
  نظراتی که دارای محتوای جمع‌آوری رأی و لایک دیگر کاربران باشند
  شماره تلفن، ایمیل و اطلاعات تماس
  نام کاربری افراد در سایت‌های مختلف مانند Yahoo ID و …
  درخواست و دعوت به چت
  درخواست فیلتر‌شکن و وی پی ان
  نظراتی غیر‌مرتبط با برنامه

پست الکترونیک پایگاه خبری: info@najafabadnews.ir

گزارش های مردمی:

موضوع ثبت ملک بدون تصرف

بسمه تعالی با سلام خدمت مسئولین محترم و زحمت کش همانگونه که می دانیم جهت درخواست ثبت واخذ سند مالکیت علاوه بر مستنداتی دال بر مالکیت فرد درخواست کننده باید ملک مورد نظر در تصرف شخص باشد اما در پلاک ثبتی ۷۵۵/۱۰۱۴ و۷۵۶/۱۰۱۴ و۷۵۸/۱۰۱۴و۷۵۷/۱۰۱۴واقع در قطعه ۶ نجف اباد (زمینهایی وسیع و بیش از یک میلیون و یکصد متر مربع واقع در نجف اباد ویلاشهر مابین دانشگاه آزاد و ویلاشهر) که در روزنامه اصفهان امروز مورخه ۱/۵/۹۲ جهت درخواست ثبت به نام سعید فتحی آگهی شده است .اگر به آدرس این زمینها مراجعه کنید خواهید دید که این زمینها توسط ایشان تصرف نشده است و بخش عمده این زمینها فاقد اعیانی و دیوارو یا حتی حصار و حتی درخت بوده و به شکل بیابانی و بایر می باشد که کاملا تخلف اداره ثبت اسناد نجف آباد در این خصوص محرز می باشد.چرا که در درجه اول می بایست این زمینها در تصرف شخص باشد در درجه دوم به نظر می رسد که بخش عمده این زمینها دولتی بوده و نمی بایست ثبت میشد. در پرس و جو ها و تحقیقاتی که توسط اینجانب از ادارات درگیر این کار انجام شد مشخص شد که شخصی به نام آقای احمدی کارمند اداره ثبت نجف اباد پیگیر این امر در ادارت مختلف بوده وایشان رابطه بسیار نزدیکی با پسران حاج علی مهدیه( یکی از ملکان عمده شهر و بخصوص یزدانشهر)داشته وایشان نیز در این امر نقش داشتهکه البته نیاز به تحقیقات وسیع داردوشاید این گفته ها اشتباه باشد. که از دست بنده حقیر کاری ساخته نیست.با تشکر

رستگاری:

با سلام و احترام . خوا هشمند است از کوی شهیداحمد صالحی واقع در خیابان منتظری شمالی جنب اداره ثبت اسناد و املاک یک گزارش تصویری تهیه فر مایید . شا ید مسیو لین شهری با مشا هده وضعیت خا نه های مخرو به ابتدا و انتهای این محل و شروع فصل بارندگی فکری بحال این منطقه مر کزی شهر بنما یند. جالب است که این کو چه به لحا ظ مو قعیت ان بین خیا بان فر ودسی و منتظری و وجود اداره ثبت بیشتر ین تردد را دارد و از لحا ظ وضعیت اسفالت و نظا فت بد ترین منطقه در شهر می با شد.

mreza:

زن فوق لیسانس خانواده بخاطر پشت پازدن به اصالت خانوادگیش شوهر خودرا کشت
تبانی با مرد غریبه برای قتل شوهر کد خبر: ۱۳۳۸۵۷ تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۸۹ – ۱۰:۵۸ زنی که با کمک یک مرد غریبه نقشه قتل شوهرش را در یکی از محله‌های شهرستان نجف‌آباد اصفهان عملی کرده بود، به همراه همدستش دستگیر شد. زن متهم در پی اختلاف با شوهرش با خوراندن قرص‌های خواب‌آور او را بیهوش کرد و با انتقال وی به بیابان‌های حومه شهر با کمک مردی که با او ارتباط داشت، مرتکب جنایت شد. به گزارش «جام‌جم»، اوایل هفته جاری مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ شهرستان نجف‌آباد تماس گرفت و از کشف یک گونی خبر داد که بوی تعفن از آن به مشام می‌رسید. کشف جسد در بیابان ماموران پس از تماس این شهروند به محل حادثه اعزام شدند و با باز کردن در گونی جسد خون‌آلود مردی میانسال را داخل آن پیدا کردند. ماموران پس از کشف جسد موضوع را به بازپرس کشیک دادسرا اطلاع دادند. ماموران در بازرسی داخل گونی یک کیف مردانه کشف کردند. جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و کارشناسان نظر دادند وی ابتدا بیهوش شده و پس از خفه شدن، قطع رگ یکی از دستانش، مرگ او را رقم زده است. برای مشخص شدن هویت مقتول در بازرسی کیف، برگه‌ای به دست آمد که شماره تماس خانواده مقتول در آن ثبت شده بود. بنابراین ماموران با شماره تلفن به دست آمده تماس گرفتند و پس از شناسایی خانواده‌اش، از آنها خواستند به پزشکی قانونی مراجعه کنند. به این ترتیب همسر مقتول با حضور در پزشکی قانونی هویت وی را تایید و برای ادامه تحقیقات در پلیس آگاهی شهرستان نجف‌آباد حضور یافت. زن مقتول در بازجویی‌های پلیسی مدعی شد که مرد خانواده یک روز پیش برای خرید از خانه خارج شده و دیگر بازنگشته است و نمی‌داند به چه علتی به قتل رسیده است. با توجه به اظهارات متناقض این زن، او چندین بار مورد بازجویی قرار گرفت تا عاقبت پس از ۱۶ ساعت تحقیقات، راز قتل شوهرش را فاش کرد. اعتراف به طراحی جنایت زن متهم در اظهاراتش به پلیس گفت: اوایل زندگی مشترکمان، شوهرم مرد خوب و مهربانی بود. پس از گذشت چند سال به یکباره رفتارهایش تغییر کرد و بنای ناسازگاری گذاشت. او مرا کتک می‌زد و می‌خواست با کار کردن در بیرون از خانه، هزینه زندگی را تامین کنم و دیگر نمی‌خواهد به سر کار برود. متهم یادآور شد: هر بار که به شوهرم اعتراض می‌کردم، او مرا بشدت کتک می‌زد. دیگر قادر به ادامه این زندگی نبودم. وی اضافه کرد: چند ماه پیش وقتی به یکی از بوستان‌های شهر رفته بودم، با مردی آشنا شدم و ملاقات‌هایمان ادامه پیدا کرد. از او خواستم در اجرای نقشه قتل شوهرم با من همکاری کند که با همدستی یکدیگر پس از خوراندن قرص خواب‌آور، شوهرم را به قتل رسانده و جسدش را در بیابان رها کردیم.

مهدی :

با عرض سلام خدمت شما می دانید در این شهر چه اتفاقی در حال وقوع است؟؟ می دانید هکتارها از زمینهای شهر مان نجف اباد در حال مالکیت به نام یک نفر است(زمینخواری) و این در حالی است که دها جوان این شهر یک متر زمین ندارند ؟؟ کافی است که به روزنامه اصفهان امروزمورخه ۱/۵/۹۲ صفحه ۴ اگهی های نوبتی مراجعه کنیدکه پلاکهای ۷۵۵/۱۰۱۴ الی ۷۵۸/۱۰۱۴بالغ بر یکملیون متر مربع به نام شخصی به نام سعید فتحی در حال ثبت و سند گرفتن است.تحقیقات این جانب نشان می دهد شخصی به نام آقای احمدی کارمند ثبت اسناد نجف اباد که ید طولا در خرید و فروش زمین در غرب یزدانشهر داشته و شهروندان این شهر اورا به عنوان یک بنگاهی می شناسند. با همکاری اشخاصی درشهرداری ویلاشهر وفرمانداری و زمین شهری وثبت اسنادنجف اباد و … اقدام به انجام این کار نموده و بانفوذ ایشان به ادارات فوق و…اقدام به این کار عظیم نموده(کافی است به ادارات فوق مراجعه و از چند و چون قضیه مطلع شوید) و همچنین بانفوذ ایشان با توجه به اینکه ظن دولتی بودن این پلاکها بسیار بالا می باشدهیچ اداره دولتی وحتی شهر داری به این کار اعتراضی ننموده است واقعا عجیب است جای سوال دارد. این زمینها ی عظیم که در شرق نجف اباد و مابین دانشگاه ازاد و ویلاشهر است به صورت بیابانی بوده و سالها رها شده است حال به یک باره صاحب دار شده و مالکی پیدا شده خواهشمند است تحقیقات عاجل نمایید واقعا چرا !!!؟؟؟

۲۵ نظر

 1. سلام. لطفا در مورد قتل “رضا کارشناس” و “معصومه قیصری” نتایج دادگاه و جزئیات حوادث را بنویسید، چرا که مردم در اینگونه موارد بیشتر شایعه می سازند، وظیفه مسئولین است که واقعیت را بیان کنند که چیزی در این دو مورد نشنیدیم.
  با تشکر

 2. و چنین شد که این شهر نجف آباد نام گرفت.

  شهر من یادت عبادتگاه من / خاطراتت نغمه ی آگاه من

  کوچه هایت جایگاه یادها / در فضایت نقشی از فریادها

  خاطر بگذشته را یاد آورند / بوی گل را همره باد آورند

  شهر دین و دانشی در روزگار / خاطر مردان نیکت ماندگار

  در مسیر جنگ و خون و انقلاب / بود انوار تو همچون افتاب

  شهر من شهر زنان نیک خو / در تلاش و کوشش و در جستجو

  در مسیر تربیت زهرا رهند / شور عشق و شور هستی می دهند

  پر صلابت لیک آرام و متین / بانوانی خوب و دریای متین

  شهر من شهر شهیدان دلیر / در مسیر عشق و ایمان بی نظیر

  باغهایت سبز و زیبا چون بهشت / جاودانی در مسیر سرنوشت

  فرش زیبای تو را همچون گهر / می برندش مردم صاحب نظر

  مغز و بادام تو می باشد بسی / رونق بازار بی دل واپسی

  میوه انگور و انارت خوب و ناب / می برد برق از جمال آفتاب

  مردمانت صادق و دریا دلند / دائما در رتق و فتق مشکلند

  پهنهی دیوارهای کاهگلی / در وجودم می دمد نقش جلی

  گل شده آیینه اما خام خام / می کند بر خاطراتم حجت تمام

  برج و بارو را نگر معمار نیست / نیست او اینجا دگر انکار چیست

  جان یقینا طالب دیدارهاست / فکر در اندیشه ی پندارهاست

  دل کنون سر داده یک آهنگ شاد / تا دل کند از روزگاران سخت

  بوی مرطوب بهاران آمده / خاطری از یاد یاران آمده

  عطر اسفند اسفند است و کندر در فضا / یاد ارد مهد پاکی و صفا

  نکهتش آرام بخش جان شده / بوی عطرش روح را درمان شده

  روی دیوار بلند روبرو / می کند آن یاس با من گفتگو

  در پناهش آن درخت بید شاد / می کند از راهیان عشق یاد

  آن شقایق های سر در پای دوست / لاله ها با یادشان در گفتگوست

  پیچک افتاده از بالای بام / می دهد بر رهرو این ره پیام

  شهر من یادت عبادتگاه من / خاطراتت نغمه ی آگاه من

  دوست دارم سرزمین پاک تو / ذره ذره خاک تا افلاک تو

  صادقانه گویمت ای خاک پاک / همچو خورشیدی درونم تابناک

  @شعر: استاد صدیقه مردانی@

  درباره ی شهر همیشه جاودان نجف آباد

 3. سلام به همه شما
  از بد روز گار برای اولین بار شب گذشته توفیق حضور در مجموعه تالارهای افتاب و مهتاب استخر کوهستان را پیدا نمودم
  که با وقایعی تلخ مواجه شدم
  روی کلام با مدیریت این مجموعه عظیم میباشد
  اقای مهندس دکتر حاجی و…
  هر انچه هستی و هر انکه نیستی
  براساس احکام قطعی اسلام و شریعت مقدس استماع صدای جنس مونث به صورت ترانه و اواز برای مردان حرام میباشد
  درکمال ناباوری روز گذشته در حین برگزاری مراسم جشن عروسی مسول صدای تالار اقدام به پخش یک ترانه باصدای زن و همچنین ترانه های متعددی از خواننده های لسانجلسی نمود که با اعتراض برخی از مهمانان مواجه شد ولی کو گوش شنوا
  انقدر در کفر و جهل خود قرق شده ایم که حتی اعتراضی کوچک را همانند دشنام برنمیتابیم
  اقای مدیر غیرت خود را به چند جرعه اسکناس فروختید
  و ایا در اینده نزدیک کاستی از صدای و الده محترم و همسر مکرمه در صحن تالار پخش خواهد شد
  براستی براساس فتوای که دین و دنیایی مردم را به تاراج میبرید
  پخش ترانه های ملحدین و مفسدین انهم در تالار تحت مدیریت شما به چه معناست
  ایا به دنبال فرهنگ سازی قبح زدیایی از فساد و منکرات نیستید
  ایا چون شما دین خود رابه دنیا فروختید بقیه مردم هم بازد مثل شما باشند
  ریاست محترم اماکن خدا قوت؟؟!!
  اما نکته

 4. میخواستم به کارگری که هواپیما در نجف اباد ساخته کمک کنم لطفا شماره تماسی ازش بدید قبلا هم ازتون درخواست کرده بودم متشکرم

 5. آقای خبرنگار که مطلب گذاشتین که دانشگاه زمین خواری کرده….شما انقدر سطح اطلاعاتتون پایینه که حتی معنی کلمه زمین خواری رو نمیدونی….
  واقعا جالبه مسولین نجف اباد زمین رو به بالا ترین قیمت ممکن به دانشگاه فروختن پول ها رو گرفتن خرج کردن الان اومدین میگین زمین خواری شده زمین هامون رو پس بدین؟؟؟؟؟؟؟؟
  شما ها که ادای فضل و کمالات میکنین این کلاه برداری نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 6. سلام چرا عکس های معلمان نمونه آموزش و پرورش امسال ۹۴ در سایت شما نیست که حدود ۶۰ نفر هستند ولی در باره موضوعات بسیار ضعیف چندین سطر مطلب دارید لطفا مصاحبه عکس بیوگرافی آنها را ارائه دهید
  یونس حیدری معلم نمونه سال ۹۴

 7. سلام شخصی به نام علیرضا مطالبی در مورد شهید محمد منتظری نوشته است. اگر ممکن است نام خانوادگی ایشان آورده شود یا منبعی که زندگی نامه شهید منتظری از آن اخذ شده، اعلام گردد. با سپاس فراوان

 8. باسلام، بسیار متاسف شدم وقتی زندگی آیت الله منتظری را در فهرست بزرگان نجف آباد ندیدم. شما زندگی ملاهاشم میردامادی که متولد نجف بود و عمر خود را هم در نجف و مشهد گذراند را آورده اید ولی به زندگی ایشان نپرداخته اید.

 9. چرا تصاویر علمای برجسته این شهر را ورودی این شهر نصب نمیکنند (احمد حججی / ابراهیم ریاضی / محمدحسن عالم / عباس ایزدی / سید علی آیت / سید ناصرالدین حجت / ملاحسینعلی مسجدی /محمد علی احمدیان ))

 10. سلام چرا مطلب درباره سید حسن آیت نزدید؟
  لااقل این را کپیه کنید:
  http://www.jahannews.com/vdch-qnk623nxid.tft2.html

 11. با سلام چرا با خبرهای نا صحیح مردم را دچار سردر گمی می کنید طبق مقررات وزارت نیرو ماده ۱۵اب وفاضلاب انشعاب اب وفاضلاب لازم وملزوم همدیگر میباشند واختیاری نیست بلکه اجباری بوده ودر صورت عدم پرداخت منجر به قطع اب میشود

 12. با سلام
  خانه تاریخی تدین توسط مالک جدیدش در حال تخریب از درون خانه است لطفا گزارشی تهیه کنید و به گوش مسئولین برسانید
  با تشکر

 13. با عرض سلام وخسته نباشید
  داشتم در سایتتان گشتی می زدم دیدم در قسمت توزیع جمعیت شهرستان مطالب و آمار نوشته شده به روز نبود چون که بنده در زمینه آمار فعالیت می کنم آمار جدیدجمعیتی را بصورت آماده و تحلیل شده دارم درصورت نیاز و استفاده برایتان ایمیل کنم.

 14. <>
  با سلام و احترام
  بیاید یکم از شوک فیش های حقوقی نجومی بیام بیرون و بخندیم
  این موضوع واقعا اتفاق افتاده است.
  مراجعه کننده: سلام خانم،ببخشید میخاستم فرزندمو واسه پیش دبستانی ثبت نام کنم.
  مسئول با روی گشاده و بسیار محترمانه:بله،حتما،فقط این موارد که نوشته شده براتون،آماده کنید و تشریف بیاورید واسه ثبت نام.
  مراجعه کننده: ببخشید این آزمایش انگل رو کجا باید انجام بدیم؟!
  مسئول: کاری نداره،مراکز بهداشتی درمانی همشون انجام میدند.یک ساعت بیشتر وقت نمیگیره!!!!!!!!
  فردای آن روز———–
  مراجعه به مرکز بهداشتی درمانی “بهداری م”
  مراجعه کننده: ببخشید میخواستم یه آزمایش برای فرزندم جهت آزمایشگاه بنویسید،آزمایش انگل
  دکتر مرکز: این وظیفه ما نیست،ما نمی تونیم بنویسیم،برو کلینیک بهداری”س” یا …
  مراجعه کننده: ببخشید در مورد پرونده بهداشتی سئوال داشتم
  مسئول مرکز: شماره کارت بهداشتی
  مراجعه کننده: منزل نبودیم کارت جدید ندارم
  مسئول مرکز: میرید منزلتون،درب خونه همسایه رو میزنی،شماره اونا رو میگیری میاری تا شماره شما رو پیدا کنیم.
  مراجعه کننده: آخه تو این هوای داغ،پیاده،نمیشه واسم یه کاریش بکنید؟!
  مسئول مرکز: نه نمیشه
  مراجعه کننده: حالا یه کاریش بکنید.
  مسئول مرکز: خانم … ببینید چیکار میشه واسه ایشون بکنید.
  (( الان یکی از بزرگترین وقایع تاریخ بشری انجام میشه))
  خانم … : بزارید سیستمو روشن کنم،آهان،خوب شد،شماره ملی تون
  مراجعه کننده: ۱۲۳۴۵۶۷۸۹
  خانم … : شما الف ی هستید
  مراجعه کننده: بله
  خانم … : صبر کنید و (( سه ثانیه بعد)) اینم شماره پرونده شما،پیدا شد.
  ادامه داستان،فردای آن روز:
  درمانگاه امام م.ب
  مراجعه کننده: ببخشید آقای دکتر یه آزمایش بنویسید واسه فرزندم واسه آزمایش انگل
  دکتر محترم: بله،آهان بفرمائید.
  مراجعه کننده: ببخشید جواب آزمایش رو بیارم خدمتتون،گواهی صادر می کنید؟
  دکتر محترم: بله،حتما
  دقایقی بعد بیمارستان شهید م.م
  مراجعه کننده: ببخشید واسه آزمایش انگل اومدم
  خانم مسئول: ما آزمایش نمیگیریم،فقط ظرف نمونه گیری بهتون میدیم
  مراجعه کننده: ببخشید اونوقت آزمایش رو کجا برم
  خانم مسئول: کلینیک بهداری س یا مرکز سلامت خ
  دو روز بعد از روز آن دو روز،کلینیک س
  مراجعه کننده: ببخشید واسه آزمایش انگل فرزندم اومدم،اینم ظرف نمونه گیری
  مسئول آزمایشگاه: این ظرف قبول نیست،این سه ظرف رو بگیرید و هر دو روز یکبار یک ظرف نمونه رو بیارید.
  ۱۰ روز بعد از آن دو روز بعد از دو روز یک هفته اول(چون به تعطیلی هم خورد)،جواب آزمایش به دست نزد پزشک درمانگاه امام م.م
  متاسفانه پزشک قبلی نیست،مراجعه کننده وارد اتاق پزشک ولی پزشک نیست و کاری داشتند رفتند و الان بر می گردند،۵ دقیقه بعد،ماه مبارک رمضان آقای دکتر با دهان بوی متعفن سیگار!!!!
  مراجعه کننده: ببخشید آقای دکتر یه گواهی سلامت میخواستم
  آقای دکتر مرکز: ما گواهی سلامت نمیدیم
  مراجعه کننده: چرا؟!
  آقای دکتر: اولا باید برید مرکز … اونجا جواب میدند،دوما با این آزمایش باید کشت مدفوع انجام بشه،مشکوکه
  مراجعه کننده: آقای دکتر خطرناکه،آزمایش مشکلی رو نشون میده
  آقای دکتر: باید بیاید تا بررسی بشه.
  مراجعه کننده: با ناراحتی،ممنون
  سه روز بعد از ۱۰ روز بعد از آن دو روز بعد از دو روز یک هفته اول،جواب آزمایش رو یکی از پزشکان حاذق شهر دیده و اعلام می دارد آزمایش مشکلی را نشان نمی دهد و همه چیز در حد نرمال و عادی است. و گواهی بعد از صادر می شود.
  حالا حضرت عباسی شما بودید چیکار میکردید،اصلا چی فکر میکردید
  یه فرد سالم تو ماه مبارک رمضان یه کار ساده رو به چه دربه دری و طی مراحل عجیب و قریب انجام داده،وای به روزی که طرف بیمار باشه،چاره ای هم نداشته باشه،دقیقا نابود میشه.
  قابل توجه مسئولان مرتبط….
  ببینید باید چیکار کرد،چند تا تخلف و اهمال کاری در این نمونه کوچک از هزاران مشکلات مردم وجود داشت.
  البته واقعا پیشاپیش از مسئولان عزیز و دلسوز شهر عذرخواهی میکنم.

  ممنون

 15. با سلام وخسته نباشی خدمت شما میخواستم خواهش کنم از وضع نابسامان اداره {…} نجف آباد گزارشی تهیه کنید واقعا به عنوان یک ارباب رجوع وقتی به اداره مراجعه میکنیم رییس اداره که هیچ موقع سر کارش حضور نداره بعد هم با یه راهنمایی اشتباه آدم رو سردر گم میکند کارمند ها هم که دیگه نگو و نپرس واقعا این مدیرها رو از کجا پیدا میکنند مرتب هم آدم رو بین (دو ساختمان اداره) پاس میدهند واقعا خدا رو خوش میاد با این بعد مسافت خواهش میکنم این خبر رو منتشر کنید مردم بلا تکلیف هستند متشکر از سایت خوبتون

  • جانا سخن از حال دل ما گویی-خبر جدید اینکه چند روزی است تلفن های اداره خ منتظری هم به علت بدهی قطعه و آقایون درست غیر قابل دسترسی هستند.سیر چه خبر داره از گرسنه. منتظرن حقوق سر برج واریز بشه ؛ حالا کار مردم حل هم نشد که نشد.

 16. با سلام بارها پیام گذاشتم از وضع نابسامان اداره راه و شهرسازی واقعا این اداره در بی نظمی و برخورد بد پرسنل و خصوصا رییس اداره سر آمد است واقعا مسولین شهر و نماینده محترم نمی خواهند فکری به حال آن بکنند.

 17. واقعا متاسفم که شهرستانی به این مهمی و با این همه الگو و شهید وهمچنین دیدن عملکرد ارگان های دیگه مثل شهرداری که انصافا در این چند سال و روی کار آمدن مدیری جهادی و جوان شاهد شکوفا شدن است اداره (یک مجموعه دولتی مستقر در شمال شهر) به این صورت باشد بنده هم برای یه کار کوچک اداری و اخذ مجوز ۳ ماه دویدم امیدوارم مسئولین فکری بکنن

  • بسیار موافقم متاسفانه مدیر این مجموعه(اداره ای مستقر در شمال شهر)نزدیک دو دهه است رییس مانده معلوم است فرسایشی میشود و جواب مردم را سر بالا میدهد انقدر بی تفاوت که مردم روز به روز در جاده های شهرستان کشته میشوند و این آقا و مسئولین شهر هم فکری نمیکنند واقعا کمی از مدیریت جهادی شهرداری و نماینده محترم یاد بگیرند

 18. تبلیغات خارجی در داروخانه ارزشی
  یکی از داروخانه های شلوغ شهر اقدام به تبلیغ داروهای خارجی در معرض دید مشتریان خود کرده است. با توجه به وابستگی این مجموعه به یکی از ارگان های ارزشی و پر برکت نظام و شهرستان، از مسئولان تقاضا داریم نسبت به اصلاح این کار خلاف سیاست های اقتصاد مقاومتی اقدام نمایند.
  این جا خدمات زیاد، گسترده و تحسین برانگیزی به شهروندان ارائه می دهد؛ حیف است که این جوری آن را خدشه دار کنند.

 19. قبوض رنگارنگ کمر شکن
  آقا مخلفات این قبوض آن قدر زیاد شده که بعضی وقت ها اندازه ۵۰ درصد مبلغ نهایی میشند. آخه من کارگر با حقوقی که شاید چند ماه عقب و جلو بشه و چند سر عائله، چه جوری از پس این قبوض بر بیام؟
  اعتراض هم که میکنیم، میگند مجلس تصویب کرده، برید از نماینده بپرسید. بابا آخه انصاف هم خوب چیزیه! یه کم مراعات ما قشر متوسط و رو به پایین را بکنید. باور کنید از سفره زن و بچه ام باید بگیرم و بدم بابت قبض های رنگارنگی که هر روز پر رنگ تر می شوند.

 20. بنده عبداله نصرهستم به معاون سلامت دامپزشکی بفرمائیدشماکه می گویید باهمه تسویه حساب کرده اید چرا ۹۵/۱۲/۱۸ تابه حال که ۳۰۰۰مرغ ازمرغداری اینجانب رادرگلدشت برده اید تسویه نکرده ایدوهیچ جوابی نمیدهید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*