یکشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۴۰۲ | Sunday, 4 June , 2023
لزوم برخورد قاطع با جریان نفوذ فرهنگی و هنری 13 خرداد 1402

لزوم برخورد قاطع با جریان نفوذ فرهنگی و هنری

نماینده: نماینده نجف آباد، تیران و کرون در مجلس درباره نقش‌آفرینی برخی افراد در اغتشاشات سال گذشته و همچنین در موضوع عفاف و حجاب، گفت: ۱۰، ۱۵ سال غافل بودیم و این افراد با واسطه و یا بی‌واسطه توسط دستگاه‌های امنیتی کشورهای خارجی به خصوص سیا، موساد و سایر کشورهای غربی به کلاس‌های مختلفی در خارج از کشور رفتند و آموزش‌های لازم را تحت پوشش خبرنگاری و هنرمندی دیدند.

رزمندگان لشکر۸نجف در عملیات خیبر+فیلم 10 خرداد 1402

رزمندگان لشکر۸نجف در عملیات خیبر+فیلم

خانه ایثار نجف آباد: در این فیلم که اواخر اسفند62 در دشت جفیر ضبط شده، مرحوم محمود اصفهانی(باهنر)، سه گردان از نیروها را قبل از اعزام به خطمقدم درگیری، به تصویر کشیده است.

خط لشکر۸نجف در عملیات کربلای۵+فیلم 10 خرداد 1402

خط لشکر۸نجف در عملیات کربلای۵+فیلم

خانه ایثار نجف آباد: در این فیلم که اواخر بهمن یا اوایل اسفند65 طی عملیات کربلای5 و در حوالی شلمچه ضبط شده، بخشی از خط لشکر8نجف‌اشرف در این عملیات به تصویر کشیده شده است.

مصاحبه محسن ابوترابی از نجف‌آباد در سال۶۶+فیلم 07 خرداد 1402

مصاحبه محسن ابوترابی از نجف‌آباد در سال۶۶+فیلم

خانه ایثار نجف آباد:در این فیلم که تیرماه سال 66 طی عملیات نصر5 در ارتفاعات اطراف سردشت ضبط شده، محسن ابوترابی از نجف‌آباد مصاحبه می‌کند.

سخنرانی آیت‌الله طاهری در جمع رزمندگان جهاد نجف‌آباد+فیلم 06 خرداد 1402

سخنرانی آیت‌الله طاهری در جمع رزمندگان جهاد نجف‌آباد+فیلم

خانه ایثار نجف آباد: در این فیلم که نیمه دوم اسفند 62 توسط مرحوم محمود اصفهانی (باهنر) ضبط شده، مرحوم سیدجلال‌الدین طاهری امام‌جمعه وقت اصفهان، در جمع رزمندگان جهاد‌سازندگی نجف‌آباد سخنرانی می‌کند.

مصاحبه نیروهای واحد اطلاعات لشکر۸ در سال۶۶+فیلم 05 خرداد 1402

مصاحبه نیروهای واحد اطلاعات لشکر۸ در سال۶۶+فیلم

خانه ایثار نجف آباد: در این فیلم که تیرماه سال 66 در آستانه عملیات نصر5 در ارتفاعات اطراف سردشت ضبط شده، پنج نفر از رزمندگان لشکر8نجف‌اشرف که چهار نفرشان عضو واحد اطلاعات‌عملیات لشکر هستند، مصاحبه می‌کنند.

ساخت تراکتور برقی هوشمند در مدارس سما نجف آباد+تصویر 04 خرداد 1402

ساخت تراکتور برقی هوشمند در مدارس سما نجف آباد+تصویر

آنا: امیرحسین هاشمی، محمدرضا عسگری، امیرحسین شمس کهریز سنگی و محمد ایمانیان نجف‌آبادی دانش آموزان هنرستان پسرانه سمای نجف آباد، به سرپرستی مهران غره الحمید،  موفق به ساخت تراکتور برقی هوشمند با توانایی حمل بار ۷۰۰ کیلوگرمی شدند و رتبه برتر پنجمین جشنواره فرهیختگان جوان کشور را کسب کردند.

سخنرانی شهید سیداکبر اعتصامی در سال۶۵+فیلم 03 خرداد 1402

سخنرانی شهید سیداکبر اعتصامی در سال۶۵+فیلم

خانه ایثار نجف آباد: در این فیلم که به احتمال زیاد زمستان65 در آستانه عملیات‌های کربلای4 و 5 در پادگان انبیاء شوشتر یا حوالی آن ضبط شده، شهید سیداکبر اعتصامی در جمع نیروهایش صحبت می‌کند.

آخرین سخنرانی شهید کاظمی در جایگاه فرماندهی لشکر۸+فیلم 03 خرداد 1402

آخرین سخنرانی شهید کاظمی در جایگاه فرماندهی لشکر۸+فیلم

خانه ایثار نجف آباد: در این فیلم که پاییز76 در پادگان عاشورا در نجف‌آباد ضبط شده، بخش‌هایی از سخنرانی شهید کاظمی درمراسم تودیعش از فرماندهی لشکر8نجف‌اشرف به تصویر کشیده شده است.

تمرینات نیروهای لشکر۸نجف در مهر۶۵ در کرمانشاه+فیلم 01 خرداد 1402

تمرینات نیروهای لشکر۸نجف در مهر۶۵ در کرمانشاه+فیلم

خانه ایثار نجف آباد: در این فیلم، که مهر۶۵ ضبط شده، بخشی از مراحل تمرین یکی از گردان‌های لشکر8نجف‌اشرف به تصویر کشیده شده است.

مداحی و سینه‌زنی رزمندگان لشکر۸ در اسفند۶۲+فیلم 31 اردیبهشت 1402

مداحی و سینه‌زنی رزمندگان لشکر۸ در اسفند۶۲+فیلم

خانه ایثار نجف آباد: در این فیلم که اواخر اسفند62 در دشت جفیر ضبط شده، مرحوم محمود اصفهانی بخش‌هایی از مراسم مداحی و سینه‌زنی رزمندگان لشکر8نجف‌اشرف را به تصویر کشیده است.

رزمایش پدافند هوایی لشکر۸نجف در سال۶۲+فیلم 30 اردیبهشت 1402

رزمایش پدافند هوایی لشکر۸نجف در سال۶۲+فیلم

خانه ایثار نجف آباد: در این فیلم که اواخر اسفند62 در دشت جفیر ضبط شده، مرحوم محمود اصفهانی(باهنر) بخشی از مراسم رزمایش واحد پدافند هوایی لشکر8نجف‌اشرف را به تصویر کشیده است.