سخا - پایگاه خبری نجف آباد نیوز
آزادی ۱۴۱ زندانی در نجف آباد ۰۱ آبان ۱۴۰۰

آزادی ۱۴۱ زندانی در نجف آباد

میزان: رییس شورا‌های حل اختلاف استان اصفهان گفت:با تلاش شورا‌های حل اختلاف حوزه‌های قضایی استان اصفهان در شش ماهه اول سال جاری ۱۲۶۲ زندانی از زندان آزاد و به جامعه و آغوش گرم خانواده‌های خود بازگشتند.

دویدن گروهی نیروهای لشکر۸نجف در سال۶۵+فیلم ۰۱ آبان ۱۴۰۰

دویدن گروهی نیروهای لشکر۸نجف در سال۶۵+فیلم

کنگره شهدای نجف آباد: در این فیلم که اوایل پاییز65 و در ماه‌های منتهی به انجام عملیات کربلای4 در پادگان انبیاء شوشتر ضبط شده، دویدن گروهی بخشی از نیروهای لشکر8نجف‌اشرف، در قالب تمرینات آمادگی جسمانی، به تصویر کشیده شده است.

اصفهان به فرودگاه جدید نیاز دارد ۰۱ آبان ۱۴۰۰

اصفهان به فرودگاه جدید نیاز دارد

تسنیم: نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس گفت: متاسفانه کوته‌نگری برخی مسئولان باعث شده که حتی امروز و فردا را هم نبینند و در مخالفت با ایجاد فرودگاه جدید ادعا کنند که اصفهان نیازی به فرودگاه جدید ندارد.

تقدیر از رتبه‌های برتر کنکور در نجف‌آباد+تصویر ۰۱ آبان ۱۴۰۰

تقدیر از رتبه‌های برتر کنکور در نجف‌آباد+تصویر

پانا:طی برنامه ای که با حضور مسئولان مختلف شهرستان و به میزبانی آموزش و پرورش برگزار شد، از چهارده رتبه زیر صد کنکور سال جاری شهرستان در حضور خانواده آن ها، تقدیر شد.

مصاحبه نیروهای گردان یامهدی لشکر۸نجف در سال۶۵+فیلم ۲۹ مهر ۱۴۰۰

مصاحبه نیروهای گردان یامهدی لشکر۸نجف در سال۶۵+فیلم

در این فیلم که اواخر زمستان65 یا اوایل بهار66 و پس از عملیات کربلای5 در پادگان انبیاء شوشتر ضبط شده، تعدادی از اعضای کادر فرماندهی گردان یامهدی لشکر8نجف‌اشرف، مصاحبه می‌کنند.

روستای گلدره، فقط چند ساعت آب دارد+فیلم ۲۹ مهر ۱۴۰۰

روستای گلدره، فقط چند ساعت آب دارد+فیلم

گلدره، روستایی در ۱۲۰ کیلومتریِ شهرستان نجف آباد اصفهان است که با مشکل نبود آب روبه رو است.

افتتاح شش پروژه ورزشی در نجف آباد ۲۸ مهر ۱۴۰۰

افتتاح شش پروژه ورزشی در نجف آباد

فارس: هم زمان با هفته تربیت بدنی و با حضور  مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان و مدیران ارشد شهرستان، شش پروژه ورزشی در شهرستان نجف‌آباد افتتاح شد.

کشف ۶۰ ماینر قاچاق در نجف آباد ۲۸ مهر ۱۴۰۰

کشف ۶۰ ماینر قاچاق در نجف آباد

صدا و سیما: فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد گفت: مأموران پلیس آگاهی این شهرستان با اطلاع از راه اندازی مزرعه استخراج ارز دیجیتال در یکی از شهرک‌های صنعتی نجف آباد، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فیلمی تکان دهنده از قربانیان حمله شیمیایی به حلبچه عراق+فیلم ۲۷ مهر ۱۴۰۰

فیلمی تکان دهنده از قربانیان حمله شیمیایی به حلبچه عراق+فیلم

در این فیلم که اواخر اسفند66 در شهر حلبچه عراق و اطراف آن ضبط شده، اوضاع این شهر پیش از حملات هوایی و شیمیایی رژیم بعث و پس از این حملات، به تصویر کشیده شده است. این فیلم، حاوی صحنه‌های نامناسب و ناراحت‌کننده است.

برگزاری همایش پیاده روی در نجف آباد ۲۷ مهر ۱۴۰۰

برگزاری همایش پیاده روی در نجف آباد

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان، به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی و همایش دوچرخه سواری، روز جمعه 30 مهر ماه 1400 از ساعت 7 صبح برگزار خواهد شد.