انهدام باند سارقان در نجف آباد
انهدام باند سارقان در نجف آباد

ایمنا: محمد رضا خدادوست فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد گفت: اعضای باند پنج نفره سارقان منزل در این شهرستان که بیش از  دویست میلیون تومان  اموال مسروقه را به سرقت برده بودند شناسایی و دستگیر شدند. وی افزود: در پی اعلام شکایت تعدادی از شهروندان ساکن شهرستان نجف آباد مبنی بر سرقت از منازل آنان، پرونده ای […]

ایمنا: محمد رضا خدادوست فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد گفت: اعضای باند پنج نفره سارقان منزل در این شهرستان که بیش از  دویست میلیون تومان  اموال مسروقه را به سرقت برده بودند شناسایی و دستگیر شدند.
وی افزود: در پی اعلام شکایت تعدادی از شهروندان ساکن شهرستان نجف آباد مبنی بر سرقت از منازل آنان، پرونده ای تشکیل و تحقیقات گسترده ای برای دستگیری عامل یا عوامل این سرقت ها انجام شد که سرانجام سه نفر از سارقان شناسایی و دستگیر شدند.
سرهنگ خدادوست با اشاره به دستگیری دو سارق دیگر ادامه داد: این سارقان در بازجوئی های بعمل آمده به سرقت دویست میلیون تومان اموال منازل شهروندان اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد در پایان با اشاره به تشکیل پرونده و تحویل سارقان به مراجع قضائی خاطر نشان کرد: بسیاری از منازلی که مورد سرقت قرار گرفتند تجهیزات ایمنی مناسب جهت پیشگیری از سرقت را نداشته اند که توصیه می شود شهروندان منازل خود را به قفل های استاندارد، دزدگیر ، نرده ، حفاظ و دیگر تجهیزات ایمنی پیشگیری از سرقت مجهز کنند. (تصویر تزیینی است)