پایان یک سوم فیلمبرداری اثر جدید پور احمد در نجف آباد
پایان یک سوم فیلمبرداری اثر جدید پور احمد در نجف آباد

به گزارش خبرنگار مهر، تا کنون ۳۰ درصد از بخش‌های مربوط به فضاهای جنگی فیلم سینمایی “۵۰ قدم آخر” در نجف آباد اصفهان مقابل دوربین رفته است. فیلم جدید کیومرث پوراحمد بر اساس ایده‌ای از حبیب احمدزاده مقابل دوربین می‌رود و داستان آن درباره سرگذشت یکی از نیروهای اطلاعات و عملیات لشگر زرهی نجف اشرف […]

به گزارش خبرنگار مهر، تا کنون ۳۰ درصد از بخش‌های مربوط به فضاهای جنگی فیلم سینمایی “۵۰ قدم آخر” در نجف آباد اصفهان مقابل دوربین رفته است.

فیلم جدید کیومرث پوراحمد بر اساس ایده‌ای از حبیب احمدزاده مقابل دوربین می‌رود و داستان آن درباره سرگذشت یکی از نیروهای اطلاعات و عملیات لشگر زرهی نجف اشرف در عملیات والفجر ۴ است.

این فیلم با مشارکت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس ساخته می‌شود و از نظر محتوایی به نسل جوان انقلاب و جنگ می‌پردازد؛ رزمندگانی که تلاش کرده‌اند با استفاده از تکنیک و تاکتیک‌های مدرن و بهره گیری از نبوغ خود، در جنگ به پیروزی دست پیدا کنند.

این فیلم برای نمایش در جشنواره فیلم فجر آماده خواهد شد و بابک حمیدیان و طناز طباطبایی بازیگران اصلی آن هستند. هم اکنون فردین خلعتبری ساخت موسیقی و واروژکریم مسیحی تدوین این فیلم را بر عهده دارند.