کشف ۲۵۰ ماینر قاچاق در نجف آباد
کشف ۲۵۰ ماینر قاچاق در نجف آباد
پلیس: جانشین فرمانده انتظامي استان از کشف 250 دستگاه ماینر قاچاق به ارزش 7 میلیارد تومان در عملیات یک روزه ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان نجف آباد خبر داد.

کشف ۲۵۰ ماینر قاچاق در نجف آباد

پلیس: جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف ۲۵۰ دستگاه ماینر قاچاق به ارزش ۷ میلیارد تومان در عملیات یک روزه ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان نجف آباد خبر داد.

سرهنگ محمدرضا هاشمی فر بیان داشت: ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان نجف آباد با اشراف اطلاعاتی و هوشمندی بالای خود از تولید غیر مجاز ارز دیجیتال در ۷ کارگاه و کارخانه تعطیل و نیمه تعطیل مطلع و بلافاصله موضوع برخورد با این واحدها را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: پس از هماهنگی های لازم با مقام قضائی یک گروه از ماموران پلیس به همراه کارشناسان اداره برق شهرستان وارد عمل شده و طی عملیات یک روزه در بازرسی از محل های مذکور ۲۵۰ دستگاه ماینر خارجی قاچاق را کشف کردند. در این عملیات ۷ نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل شدند.

سرهنگ هاشمی فر از کاهش ۶۰۰ کیلو وات بار شبکه برق شهرستان “نجف آباد” با خارج شدن این تعداد دستگاه از مدار برق شهری خبر داد و خاطر نشان کرد: پلیس با کسانی که بدون مجوز و به صورت غیرمجاز از دستگاه های استخراج ارز دیجیتال استفاده کرده و با این کار به برق شهری خسارت می زنند برخورد قاطع و قانونی می کند.

کشف ماینر قاچاق در نجف آباد

کشف ماینر قاچاق در نجف آباد

کشف ۲۵۰ ماینر قاچاق در نجف آباد