۱۳ آبان سما
۱۳ آبان سما

همزمان با یوم ا.. سیزده آبان دانش آموزان مدارس ابتدایی راهنمایی و دبیرستان دخترانه و پسرانه سمای نجف آباد به همراه معلمان و دبیران و دیگر مسئولان واحد نجف آباد با راهپیمایی از مدارس تا ساختمان معاونت سما واحد نجف آباد و شرکت در مراسم بزرگداشت ۱۳آبان یاد و خاطره شهدای گرانقدر این روز را […]

همزمان با یوم ا.. سیزده آبان دانش آموزان مدارس ابتدایی راهنمایی و دبیرستان دخترانه و پسرانه سمای نجف آباد به همراه معلمان و دبیران و دیگر مسئولان واحد نجف آباد با راهپیمایی از مدارس تا ساختمان معاونت سما واحد نجف آباد و شرکت در مراسم بزرگداشت ۱۳آبان یاد و خاطره شهدای گرانقدر این روز را گرامی داشتند.

در این مراسم که با حضورامام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان نجف آباد و مسئولان واحد دانشگاهی همراه بود. شرکت کنندگان یک بار دیگر انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام داشتند. حجت الاسلام و المسلمین حسناتی در جمع دنش آموزان مدارس سما نجف آباد  گفت: ما در اینجا جمع شدیم تا به تمام شهدای دوران انقلاب و جنگ تحمیلی و شهدای دانش آموزاعلام کنیم که راه شما ادامه دارد امروز هر کدام از دانش آموزان ما در سنگر درس و بحث می توانند به تنهایی در برابر تمامی تهدیدات مستکبران جهان ایستادگی کنند و با پرداختن به تلاشهای علمی و تحقیقاتی خویش اینده ای روشن را برای ایران اسلامی رقم بزنند.

گفتنی است که در مدارس سما واحد نجف آباد ۱۵۰۰  دانش آموز در چهار مقطع ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و پیش دانشگاهی مشغول به تحصیل می باشند.

منبع:روابط عمومی دانشگاه آزاد نجف آباد